Ecelmi Balyozmu Içeri Konu Ele Alınışı Farklı .

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
IcedEarth
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Death of Army

Ecelmi Balyozmu Içeri Konu Ele Alınışı Farklı .

Mesaj gönderen IcedEarth »

:idea: :arrow: Evet Arkadaşlar Balyozmu Ecelmi Hakkında Birkaç Konu Açılmıştı Bakıyorum ki Açılan konuların tarihleri 1 sene olmuş ben diyorumki eskiden savaşçılar latif veya ecelle gezerlerdi ki o zamanlar bıçak kılıç vs parlatma yoktu . . . O zamanın maden piyasasıyla şuanki maden piyasasının arasında da muvaffak ki fark olucağı gbi şuan bıçak parlatmşken kmse ecel gymeye kalkmaz bunun uzerine ecel malzemesi fiyatlarında ucuzlama oldugunu dusunuyorum Gel Gelelim IŞIN VELASINA Parlamış Mor Balyozum Var ama parlattğma pişmanım ecel bassaydm daha iyiydi diyorum ama şu an bçak kılıç revaçta ama ben şu fikirdeyim bıçak kılıç basma dusuncem yok ecel basmayı planlıyorum ama bassam mı basmasam mı kararsızım Siz Sayın Oyuncular Mor Balyoz Mu Kullanırdınız Yoksa Ecel Mi ? Bazı Arkadaşlarım Nye Ecel Basiyosun Bıçak Kılıç basta diyebilir. SAYGI DUYARIM o rası bi yana ben ecel yada mor balyoz arasında kaldm eskiden balyoz ve ecel revaçtaydı o yuzden şu an bıçak basma dusuncesinde dğlm Yardmcı Olur Musunuz ?
Resim

ICEDEARTH Latif(^)
Kullanıcı avatarı
berkancetin
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Kıyametin Karabasanları

Re: Ecelmi Balyozmu Içeri Konu Ele Alınışı Farklı .

Mesaj gönderen berkancetin »

Tek item balyozumla bıçak kılıçlı,ecelli adamları yatırdığım çok oldu.Tabi full dizili değiller.Fakat bende full değilim,4000 max hasarım var.Parlak mor balyoz en iyi vs silahı olabilir bence.Üreticem yakın zamanda.
Kullanıcı avatarı
IcedEarth
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Death of Army

Mesaj gönderen IcedEarth »

Başka fikri olan ? :mrgreen:
Resim

ICEDEARTH Latif(^)
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Madem balyoz üretip parlatmışsın kullan o balyozu hemen hemen ecel ile aynı hiç masrafa girme onun yerine bıçak zırh üret bu bnm tavisyem ama sana kalmış hazır m :) elinde parlamış varken kullan deri
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"