Depar Yeteneğiyle İlgili

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
sshinobi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Depar Yeteneğiyle İlgili

Mesaj gönderen sshinobi »

Merhaba,

Savaşçıların depar yeteneği belirli bir kudret harcandıktan sonra kullanılabiliyor. Karakterin canı ne olursa olsun hızı aynı oluyor. Bana göre olması gereken enerji belli bir seviyenin altına düşünce depar hızının da düşmesi ve depar süresinin bitimine yaklaşınca da hızının yine düşmesidir. Çünkü gerçekte hiç kimse bir anda hızını kesmez nefesi tükendikçe yavaşlayarak durur. Ama savaşçılar son nefeslerinde bile yani yeteneği kullandıktan sonra son saniyeye kadar aynı hızla koşuyorlar.
Meinkampf
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Depar Yeteneğiyle İlgili

Mesaj gönderen Meinkampf »

kardeş mesaj kasmak içinmi açıyorsun napıyorsun anlamadım saçma saçma öneriler yav :(
Kullanıcı avatarı
SiLAHCI
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SiLAHCI »

Merhaba,

Konunuz Karakter Okulları<Savaşçı bölümüne taşınmıştır. Lütfen buradan devam ediniz.

İyi forumlar.
İKV'den Haberdar Olun!
Resim Resim

İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Dev İKV Maden Haritası İçin Tıkla!

Açıklamalı Görev Listesi İçin Tıkla!

Murat ARIKAN
Kullanıcı avatarı
IDyBKaTLiaMI
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen IDyBKaTLiaMI »

sshinobi yazdı:Merhaba,

Savaşçıların depar yeteneği belirli bir kudret harcandıktan sonra kullanılabiliyor. Karakterin canı ne olursa olsun hızı aynı oluyor. Bana göre olması gereken enerji belli bir seviyenin altına düşünce depar hızının da düşmesi ve depar süresinin bitimine yaklaşınca da hızının yine düşmesidir. Çünkü gerçekte hiç kimse bir anda hızını kesmez nefesi tükendikçe yavaşlayarak durur. Ama savaşçılar son nefeslerinde bile yani yeteneği kullandıktan sonra son saniyeye kadar aynı hızla koşuyorlar.
amacın ne?
DyBKaTLiaM - ıIxDyBxqraLxIı - DyBLoRDIII

Resim

GöLGe HaRaMiLeRi'Ne BiR SeLaM ÇAK!!!
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ZIPKIN »

Kardeşim Oyun Bu Oyun Gerçek Hayat Değil.
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Önerilerin hepsi saçma ve gereksiz. (Bana göre). Amacın mesaj kasmaksa başka işlerle uğraş.
Kullanıcı avatarı
bjk1903bahadir
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen bjk1903bahadir »

O zaman büyücü nasıl meteor fıtlatıyo, savaşcı elini yere koyunca nasıl ayı çıkarıyo, dev ana karakurk un birsuru kardesimi var olunce yerine baskasi geliyo, o kadar buyuk silahlar nasıl torbaya sigiyor, madenler nasil elle toplaniyor, saniyede bir nasil zirh degisiyor,şifaci nasil adam diriltiyo, babam boyle pasta yapmayi nerden ogrendi ?
kimyasalatik
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kimyasalatik »

Onu bunu bırak da 24+1 zırh birden taşıyabiliyoruz. Ama ikisini üst üste giyemiyoruz, o nasıl olacak ? Ben günlük hayatta 3 kat giyindiğimi bile hatırlıyorum.
Kullanıcı avatarı
Blonoise
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Blonoise »

Aslında tam tersi, saçma olmayan versiyonu olarak can azaldıkça hız artabilir bazı ooyunlarda bunun gibi şeyler var
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ZIPKIN »

bjk1903bahadir yazdı:O zaman büyücü nasıl meteor fıtlatıyo, savaşcı elini yere koyunca nasıl ayı çıkarıyo, dev ana karakurk un birsuru kardesimi var olunce yerine baskasi geliyo, o kadar buyuk silahlar nasıl torbaya sigiyor, madenler nasil elle toplaniyor, saniyede bir nasil zirh degisiyor,şifaci nasil adam diriltiyo, babam boyle pasta yapmayi nerden ogrendi ?
kimyasalatik yazdı:Onu bunu bırak da 24+1 zırh birden taşıyabiliyoruz. Ama ikisini üst üste giyemiyoruz, o nasıl olacak ? Ben günlük hayatta 3 kat giyindiğimi bile hatırlıyorum.
ahahahahahahahahahahahahahahah on numara. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: