yeni başlayana tavsiyeler

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
jeremyc30
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

yeni başlayana tavsiyeler

Mesaj gönderen jeremyc30 »

merhabalar, 5 yıl önce bırakmıştım oyunu elimde 23 lvl büyücü 39lvl savaşçı 40 lvl savaşçı var o zamanın en iyi itemleri mevcut alman set faln fakat sorun şu ki giriyorum oyuna mesela büyücünün bir görevi var ortada kimse yok!!!

yeni başlayanlar zor görevleri nasıl yapıyor? ayrıca çoook değişmiş oyun ne yapmak lazım devam etmek için.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Re: yeni başlayana tavsiyeler

Mesaj gönderen vahdet »

Görevlerde yardım ederim etmesine de bir ise yaramaz. Nickin ne
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Lonca Efsaneler

Mesaj gönderen ANOTHER »

jeremyc30 yazdı:merhabalar, 5 yıl önce bırakmıştım oyunu elimde 23 lvl büyücü 39lvl savaşçı 40 lvl savaşçı var o zamanın en iyi itemleri mevcut alman set faln fakat sorun şu ki giriyorum oyuna mesela büyücünün bir görevi var ortada kimse yok!!!

yeni başlayanlar zor görevleri nasıl yapıyor? ayrıca çoook değişmiş oyun ne yapmak lazım devam etmek için.
Hangi sunucudasın
ANOTHER
AYSİ
jeremyc30
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen jeremyc30 »

nicklerim: jeremy, ataxkerem ve jeremyx
beyazköşk teyim. 42 lvl (ataxkerem) karakterimin görevleri var ama görev yerine kadar bile gidemiyorum. jeremy olan karakterim 39 lvl onda henüz görev yok ama o zamanlar klan olmadığı için ata gurubuna katılmıştım 39 lvl savaşçının bütün setlerini 42 lvle attım şimdi 39 lvli kasamıyorum üstü kötü olduğundan. hangisiyle devam etmeliyim sizce?

birde çok fazla yenilik var. eskiden sohbette insanlar konuşurdu neyin ne olduğunu anlardın şimdi kimse yok sohbette ne nedir bilemiyorum nette de çok bilgi yok olanlar da işe yaramıyor.

tekrar eskiyi yad edicem ama eskiden 1 lvl bile başlasan ortada oyuncu bol olduğu için her türlü görevi yapabiliyordun sadece ex kasma kalıyordu geriye ve de item bulma. şuan yeni başlayanlar ne yapıyor yada yeni başlayan var mı ki? mesela karakürk mü karakurt mu ne onu 39 lvl birisinin kesmesi imkansız. karakürk görevinin olduğu yerde bir Allahın kulu yok yeni başlayanlar bu görevleri nasıl yapıyor ? hep forumdan mı yardım buluyor?

1-2 gün önce 2-3 saat takıldım evet çok yenilik gelmiş ama oyun eskisi gibi zevkli değil herkes 49 lvl ortada dolaşan 2-3 tane 20 üstü lvl gördüm yeni oyuncu kalmamış ortada. bu genel bir sıkıntımı yoksa bana mı öyle geliyor. diğer sunucularda doluluk durumu nedir?
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Oyunda 3 kişi görürsün halbuki o 3 kişide ayni kişinin farklı carlarıdır. Durum bundan ibaret.

Karakurk görevini yapmak zorunlu değil artik. Benim karakter full ama ben bile yapmadım.
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Merandaysan özelden yaz ulaşayım yardımcı olurum.

/f Dumanistt
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Kuklacı'daysan PM at, yapabileceğimden değil ben de başkalarına yaptırdım ama Kuklacı'dan ben varım konuda ondan
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: