EKRAN KARTI ALACAGIM YARDIM EDİN

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

EKRAN KARTI ALACAGIM YARDIM EDİN

Mesaj gönderen noctiluca »

Arkadaslar merhaba ekran karti almak istiyorum CS GO GTA 5 PUBG gibi oyunlari rahat oynamak (son ozelliklerde olmasa da olur) istiyorum fiyat 200-300 civari olmali ama eger yoksa mecbur yukari dogru cikabilirim
Sistem ozelliklerim asagidaki gibi ne onerirsiniz?

Resim
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
melihbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Nefer Team

Re: EKRAN KARTI ALACAGIM YARDIM EDİN

Mesaj gönderen melihbey »

Kardeşim 200 300 lira arası r7 240 işini görür.fakat cs go oynatsada pub g oynaman çok zor.ki pub g rx 470 rx 480 gibi ekran kartlarının bile yetemedeği(yazılımsal sıkıntılardan dolayı(optimizasyon)) bi oyun.he oynarsın ama ne o oynadıgnın oyunun bi anlamı kalmaz .eğer pub g gibi battle royala oyun seviyorsan ve bütçen 200 300 arası ise al r7 240'ı indir fornnite oyna.
Resim
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

Dostum bu sisteme masraf etme gtx1080 de alsan tatmin etmez çünkü işlemcin ekran kartını besleyemeyeceği için frenleyip duracaktır. Bununla beraber işlemcin %100 çalışacak ve ekran kartının sadece %15 lerini kullanacaksın r7 240 falan bence hiç masrafa girme biraz borçlan git yeni bir pc topla hazır bilgisayarda alma.

İyi forumlar
Zamanla
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Zamanla »

G41 anakartin anladığım kadarıyla boşa masraf etme sistemin için Q6600 tarzı işlemci al işini hayli hayli götürür onun fiyatı ise yaklaşık 70*100 TL arasında şuan kullandığın işlemci core 2 çift çekirdek q serisi ise 4 çekirdek..
Gelelim asıl soruna 1. Ekran kartı internette araştırma yaparsanız 100 TL ye gtx260 ekran kartı alırsan efsane karttır kendisi acmiyacagi oyun yoktur..
2. İşlemci Q serisi 70*100 liraya al rahat rahat oyununu oyna başkada birşey yapmanıza gerek yok.