ÇOK FAZLA GÜNCELLEME VAR OYUNU TEKRAR İNDİRİN SORUNU

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
7SinSickness
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

ÇOK FAZLA GÜNCELLEME VAR OYUNU TEKRAR İNDİRİN SORUNU

Mesaj gönderen 7SinSickness »

Oyunu güncellemek için girdiğimde launcher.dll indirdi ve kara köy launcherine geçiş yaptım lakin geçiş yaptıktan sonra görüntü ayarlarınız sıfırlandı diye bir pencere açıldı ardından çok fazla güncelleme var diye bir pencere açılıyor oyunu siteden indirmemi söylüyor.
Bunu yaptım siteden tekrardan indirdim ve kurdum hiç bir farklılık olmadı aynı sorun devam ediyor forumda gördüğüm saat dilimi ayarını yaptım(yaptım derken zaten öyleydi bir şeyi değiştirmedim) .
Oyunu tekrar tekrar indirebilicek bir internete sahip değildim genelde mobil olarak bağlanıyorum sorunuma çözümü olan var mı?
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Re: ÇOK FAZLA GÜNCELLEME VAR OYUNU TEKRAR İNDİRİN SORUNU

Mesaj gönderen diltemiz »

7SinSickness yazdı: 07 Mar 2018 14:09 Oyunu güncellemek için girdiğimde launcher.dll indirdi ve kara köy launcherine geçiş yaptım lakin geçiş yaptıktan sonra görüntü ayarlarınız sıfırlandı diye bir pencere açıldı ardından çok fazla güncelleme var diye bir pencere açılıyor oyunu siteden indirmemi söylüyor.
Bunu yaptım siteden tekrardan indirdim ve kurdum hiç bir farklılık olmadı aynı sorun devam ediyor forumda gördüğüm saat dilimi ayarını yaptım(yaptım derken zaten öyleydi bir şeyi değiştirmedim) .
Oyunu tekrar tekrar indirebilicek bir internete sahip değildim genelde mobil olarak bağlanıyorum sorunuma çözümü olan var mı?
Çözümü bu konuda
viewtopic.php?f=46&t=148922

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒