İKV Çok Yavaş İniyor

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Re: İKV Çok Yavaş İniyor

Mesaj gönderen noctiluca »

Oyuna ilginin yogun olmasini istiyorum ama bir yandan da zaman zaman sunucularin sikinti yasamasini goruyorum ve Karakoy paketinin ilk gününü düşünüyorum, bence ekip de bunu farketmistir belki de paket o yuzden gecikti
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

noctiluca yazdı: 16 Oca 2018 02:19 Oyuna ilginin yogun olmasini istiyorum ama bir yandan da zaman zaman sunucularin sikinti yasamasini goruyorum ve Karakoy paketinin ilk gününü düşünüyorum, bence ekip de bunu farketmistir belki de paket o yuzden gecikti
hay allah ya :( ben de 4 arkadaşı başlatmıştım oyuna güncelleme gelecek diye ama oyun kasıyor diye gelmedi desene :( :(
şey... rica etsem söyler misin boş sunuculara güncellemeyi getirsinler de biz orada başlayalım, diğer sunucular boşalınca oraları da güncellerler. teşekkür ederim şimdiden :relaxed:
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

asgsdga yazdı: 16 Oca 2018 02:55
noctiluca yazdı: 16 Oca 2018 02:19 Oyuna ilginin yogun olmasini istiyorum ama bir yandan da zaman zaman sunucularin sikinti yasamasini goruyorum ve Karakoy paketinin ilk gününü düşünüyorum, bence ekip de bunu farketmistir belki de paket o yuzden gecikti
hay allah ya :( ben de 4 arkadaşı başlatmıştım oyuna güncelleme gelecek diye ama oyun kasıyor diye gelmedi desene :( :(
şey... rica etsem söyler misin boş sunuculara güncellemeyi getirsinler de biz orada başlayalım, diğer sunucular boşalınca oraları da güncellerler. teşekkür ederim şimdiden :relaxed:

Dalga gecilecek birsey soylemiyorum ki, 25 aralik gecesi forum cokmustu 250 kisi cevrimici olunca, bunun gibi bir olay yasanmamasi icin iyilestirme calismasi yapiyorlardir elbet dedim tabi kendi gorusum
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Mobil veri ile 5dakika da iniyor
Kullanıcı avatarı