Oyun Neden Kasıyor Yardım

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Oyun Neden Kasıyor Yardım

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

CHAPPIE yazdı: 15 Oca 2018 19:52 Belki seviye atlamak için kasıyordur diye bir espri yapayım da neşemiz yerimize gelsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Mesaj gönderen kandemir »

CHAPPIE yazdı: 15 Oca 2018 19:52 Belki seviye atlamak için kasıyordur diye bir espri yapayım da neşemiz yerimize gelsin.
Bunu gören forum yetkilisinin görevini yapmasını rica ediyoruz lütfen el atın 😂
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Önce oyunu kapatıp sonra uyumluluk modunu win 7 yap. Yine bir şey değişmeyecektir.

Çünkü sorun oyundan kaynaklı maalesef güncelleme beklemekten başka çare yok.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

turkoxHAMSTER yazdı: 15 Oca 2018 16:26 Ekran kartı driver güncellemen her geldiğinde FPS düşecektir. Bu yüzden düzenli kontrol et ve her guncellemeden sonra bilgisayarını baştan başlat. İKV launcheri çalıştırırken sağ tıklayıp "Yüksek performanslı grafik işlemcide çalıştır" seçeneği ile aç. Bu şekilde sürekli 63 FPS de oynuyorum. Onun disindaki gecikme (ping) kaynaklı lagın çözümü yok. Oyun sunucuları ile ilgili bir problem o.
arkadaşlar herhangı bır performans fps sorunu yaşıyanlar arkadasın dedıklerını yapmak zorunda wındows saçma ama bu şekilde çalışıyor.
Kullanıcı avatarı
RocKBoysS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Sonuna Kadar

Mesaj gönderen RocKBoysS »

turkoxHAMSTER yazdı: 15 Oca 2018 16:26 Ekran kartı driver güncellemen her geldiğinde FPS düşecektir. Bu yüzden düzenli kontrol et ve her guncellemeden sonra bilgisayarını baştan başlat. İKV launcheri çalıştırırken sağ tıklayıp "Yüksek performanslı grafik işlemcide çalıştır" seçeneği ile aç. Bu şekilde sürekli 63 FPS de oynuyorum. Onun disindaki gecikme (ping) kaynaklı lagın çözümü yok. Oyun sunucuları ile ilgili bir problem o.
Selam,
Önerin için teşekkür ederim. Bunu da deneyeceğim olmadı daha fazla çıldırırsam win 10 u win 7 yapıp o şekilde deneyeceğim.

İyi ForumLar...
Şehzade - Şehzadee - Gitaristanbul (BEYAZKÖŞK)

Şeehzade - Gitaristanbulblue (EMİNÖNÜ)
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

ZoneIX yazdı: 15 Oca 2018 16:14 Benim bilgisayarım oyun bilgisayarı ekran kartı 1050ti ram 16 gb işelmci i7 7700 fakat ikv de bir sıkıntı var giriyorum ve oyun kasıyor

oyunu silip tekrar yüklemeye çalışsam da hemen yükleniyo kurulduktan sonrada createprocess failed code 740 bu hatayı veriyor şimdiden teşekkürler cevaplarınız için
Driverlari guncelle ayni sorun bendede vardi modlar kayit defteri hatasi dedi hicbir alakasi yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
RocKBoysS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Sonuna Kadar

Mesaj gönderen RocKBoysS »

ZoneIX yazdı: 15 Oca 2018 16:14 Benim bilgisayarım oyun bilgisayarı ekran kartı 1050ti ram 16 gb işelmci i7 7700 fakat ikv de bir sıkıntı var giriyorum ve oyun kasıyor

oyunu silip tekrar yüklemeye çalışsam da hemen yükleniyo kurulduktan sonrada createprocess failed code 740 bu hatayı veriyor şimdiden teşekkürler cevaplarınız için
Selam Dostum,
Dün akşam ben ekran kartı ayarlarıyla ilgili değişiklik yaptım (NVDIA)

Oyuna girdiğinde f10 yaparak Fps ayarını bi kontrol et eğer bu fps düşükse muhtemelen ondan kasıyordur.

Youtube üzerinden İkv Fps ayarları yaz bir çok arkadaş ekran kartıyla ilgili değişiklik yapıyor.

Ben yaptım pc yeniden başlattım güncelleme yaptı ve oyuna girdiğimde kasma problemi ortadan kalktı...

İyi ForumLar...
Şehzade - Şehzadee - Gitaristanbul (BEYAZKÖŞK)

Şeehzade - Gitaristanbulblue (EMİNÖNÜ)
Kullanıcı avatarı
MeLankoLkBanyemS
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen MeLankoLkBanyemS »

Bence komik
yunus19077
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen yunus19077 »

Sanki bana grafikleri gta v ne bilim metro last oyunu yapmissinizda ekran karti yok islemci ne alakasi var kardesim ya
Oyun bal gibi sunucu performansindan ötürü donuyo ! Fps düşüklüğü ekran kartindan kaynakli ping ise internet hizindan lakin sizin takılmalar sunucu kaynakli.
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Kardeş oyun bilgisayarını kaldıramıyor zorlama çökertecen oyunu ':) az düşük modelli bi pc yok mu onla gir xp olsun 1 gb ram 512 ekran kartı işlemcide pentium amd yada rahat rahat oynarsın kasmazda .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".