İKV AŞIRI LAG SORUNU

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
Galahar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

İKV AŞIRI LAG SORUNU

Mesaj gönderen Galahar »

Arkadaşlar oyun da son birkaç gündür inanılmaz fps düşüklüğü yaşıyorum birkaç oyun daha oynuyorum fakat birtek ikv de böyle bir sorun var adım dahi atılmıyor lagdan birçok şeyi denedim düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim
Kullanıcı avatarı
mehmetcan78
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Son Kaptan

Re: İKV AŞIRI LAG SORUNU

Mesaj gönderen mehmetcan78 »

Galahar yazdı: 08 Kas 2017 15:41 Arkadaşlar oyun da son birkaç gündür inanılmaz fps düşüklüğü yaşıyorum birkaç oyun daha oynuyorum fakat birtek ikv de böyle bir sorun var adım dahi atılmıyor lagdan birçok şeyi denedim düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim
Öncelikle kardeşim windows 8 veya üstünde bir sürüm kullanıyorsan ekran kartını güncellemeni tavsiye ederim zaten güncel diyorsan yada bu seçenekten önce bilgisayarını kapatmak yerine yeniden başlat diyebilirsin yeniden başlattıktan sonra bilgisayarını F5 ile 10 15 kere yenile sonra ikv giriş yap sorunun çözülmüş olacaktır lakin yine düzelmediyse Gforce özelligi varsa bilgisayarında bilgisayarım özellikler de ve gforce özelliklerini ögrendikten sonra googleden gforce sürümüne göre sürümünü indir ve güncellemelerini yap sorunun çözülmüş olacaktır.. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Fps'nin düşük olması lag ile alakalı değildir.Eğer Laptop kullanıyorsan bilgisayarını "Yeniden Başlat" yaptıktan sonra oyuna girip duruma bakmalısın.
Kullanıcı avatarı
Galahar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Galahar »

Yeniden başlatmayı ekran kartını güncellemeyi oyunu yönetici çalıştırmayı çözünürlük ayarlarını değiştirmeyi hatta silip baştan yüklemeyi denedim birkaç gün öncesinde hiç kasma yaşamıyorken son birkaç gündür inanılmaz donma var anlayamadım bir türlü
Kullanıcı avatarı
mehmetcan78
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen mehmetcan78 »

Galahar yazdı: 08 Kas 2017 16:09 Yeniden başlatmayı ekran kartını güncellemeyi oyunu yönetici çalıştırmayı çözünürlük ayarlarını değiştirmeyi hatta silip baştan yüklemeyi denedim birkaç gün öncesinde hiç kasma yaşamıyorken son birkaç gündür inanılmaz donma var anlayamadım bir türlü
Gforce senin sorunun kardeşim sen dedigimi yap düzelecektir
Kullanıcı avatarı
lancelot5151
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ottoman Soldiers

Mesaj gönderen lancelot5151 »

Lag olmazsa oynayamam ben bu oyunu.
ZAFERE GİDİLEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR.
Kullanıcı avatarı
xMrSpyx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter ls Coming
İletişim:

Mesaj gönderen xMrSpyx »

Senin internet hızın düşmüş olabilir kardeşim kotayı falan aşmış olabilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

Windows+R tuşuna basıp yada başlata sağ tıklayıp çalıştırı açtıktan sonra dxdiag yaz.
Çıkan ekrandan Tüm bilgileri kaydet bas. Masaüstüne oluşturulan metin dosyasını bir winrar yada 7zip arşivi ile arşivleyip herhangi bir dosya upload sitesine yükle. Bana buradan ulaştır. Güncel olmayan sürücülerini belirleyip sana en güncel sürücülerinin linklerini atıyım.

Resim