WİN10 KULLANANLAR İÇERİ LÜTFEN !!!

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
otobanfaresi
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

WİN10 KULLANANLAR İÇERİ LÜTFEN !!!

Mesaj gönderen otobanfaresi »

MERABA ARKADAŞLAR 2008 DE ALDIĞIM VİSTA İŞLETİM SİSTEMLİ MASAÜSTÜMDE HİÇ KASMADAN İKV OYNARKEN BU SENE ALDIĞIM YENİ NESİL ASUS İ5 OYUNCU LAPTOPUNDA OYUNA ZOR BİLE GİRİYORUM ÜSTÜNE ÜSTLÜK NE MADEN NE NPC HİÇ BİRŞEY GÖZÜKMÜYOR.VİN10 KULLANAN ARKADAŞLAR NASIL YAPIYOSUNUZ KASMADAN YOKSA BU PROBLEM BİR BENDE Mİ VAR ANLAMIŞ DEĞİLİM KONUYU AÇMA SEBEBİM MASAÜSTÜM BUGÜN HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU LÜTFEN KONUYU TEKNİK DESTEĞE FALAN TAŞIMAYIN KİMSE GÖRMÜYO ORALARDA
Beyazköşk
OTOBANxFARESİ
xoToBaNxFaReSix
Otobanfaresii
Betadan Günümüze...
EKSISOZLUK
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Bedrin Aslanları

Re: WİN10 KULLANANLAR İÇERİ LÜTFEN !!!

Mesaj gönderen EKSISOZLUK »

Dostum viewtopic.php?f=100&t=142439 bunla ilgili bi konu açtım linklerdekileri dikkatlice okudum uyguladım karakter seçme ekranındayken bile donan oyun normale döndü bi bakmanı öneririm
EKSISOZLUK
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Bedrin Aslanları

Yeni güncelleme ile gelen problem

Mesaj gönderen EKSISOZLUK »

Bu başlığı, teknik sorunlar başlığını ve hızlı destek başlığını inceledim. Bir çok kişinin güncellemeden sonra 16fps ile oynanma problemini yaşadığını gördüm. F9 a basarak yapılan Vsync özelliğinin kapatılmasıyla 250-290fps aldığımı ama oyunun garipleştiğini, sorunumun çözülmediğini belirtmek isterim. Oyunun dosyalarından veya ayarlarından FPS sınırlandırıcının sınırını değiştirebilir miyim ? Baya bi karıştırdım ama bulamadım lütfen bi yetkili yardımcı olsun. WİN 8.1 kullanıyorum bütün problemler bu yüzden :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:
Kullanıcı avatarı
otobanfaresi
İskele Babası
İskele Babası

valla baktımda hiç bişi yapamadım desem yeri sadece çift ekran kartını nvidia denetim masasından istanbul exe ile launcer exe yi aynı ekran kartına entegre ettim fps 4 e düştü
Beyazköşk
OTOBANxFARESİ
xoToBaNxFaReSix
Otobanfaresii
Betadan Günümüze...
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

oyun launcher ının kasması flash player ile alakası dostum arkada steam açık kalsın
oyunda fps düşüşünün başlıca sebebi cpu kullanımı sanırım bilgisayarımı yeniden başlatıyorum
serverda bulunan lag problemi hakkında bir şey yapamıyorum benlik değil hani tabi oyundayken steam telefon bilgisayar ve evde şayet başka bireyler varsa internet kullanımlarını kontrol edin, bilgisayar güncelleştirmelerini kapatın O:-)
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
otobanfaresi
İskele Babası
İskele Babası

EKSISOZLUK yazdı: 02 Ağu 2017 12:18 Dostum viewtopic.php?f=100&t=142439 bunla ilgili bi konu açtım linklerdekileri dikkatlice okudum uyguladım karakter seçme ekranındayken bile donan oyun normale döndü bi bakmanı öneririm
dostum teşekkür ederim bi şekilde ekran kartlarını eşitledim ilk girdim ses gitti sesler karıştı yeniden başlat falan derken yaptım suanda 60 fps falan alıyorum süper oynanıyor
Beyazköşk
OTOBANxFARESİ
xoToBaNxFaReSix
Otobanfaresii
Betadan Günümüze...
Kullanıcı avatarı
otobanfaresi
İskele Babası
İskele Babası

pankuscagiz yazdı: 02 Ağu 2017 13:19 oyun launcher ının kasması flash player ile alakası dostum arkada steam açık kalsın
oyunda fps düşüşünün başlıca sebebi cpu kullanımı sanırım bilgisayarımı yeniden başlatıyorum
serverda bulunan lag problemi hakkında bir şey yapamıyorum benlik değil hani tabi oyundayken steam telefon bilgisayar ve evde şayet başka bireyler varsa internet kullanımlarını kontrol edin, bilgisayar güncelleştirmelerini kapatın O:-)
vay naber kutay seni buralarda görmek nasılsın iyisindir inşallah
Beyazköşk
OTOBANxFARESİ
xoToBaNxFaReSix
Otobanfaresii
Betadan Günümüze...
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Kristal

Re: Yeni güncelleme ile gelen problem

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Windows 10 ve Windows 8.1 işletim sistemlerinde şuan oynadığımda hala lag sorunu devam etmekte iken,
en az 7 yıl önce alınan ve hala XP işletim sistemiyle sürünen bir pc de fıstık gibi oynayabiliyorum.
İlginç değil mi bende çözemedim daha.
Resim
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

bende gaming laptop ile oynuyorum oyunu hiçbir sıkıntı yok, senin sisteminde bi sorun olabilir, sistemi ve oyunu yeniden yüklemeyi deneyebilirsin. Olmadı Driver booster ile bak bakalım eksik driverlar varsa onları kursun. Laptobunun masaüstünde kullandığı ekran kartı da oyun için gayet yeterli 60 fpsi sağlar. Video çekerken falan kasmasın diye bende nvidiaya aldım fps 200 leri görüyor. Dediğim gibi sistemini falan yeniden kurmayı dene

Edit*
Sorunu çözmüşsün bile özür dilerim görmedim yukarıdaki mesajı :))
Resim
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

Windows 10 kullananlar eğer oyun modunu kapatırlarsa İKV için daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

Oyun Modu nasıl kapatılır;
  • Ayarlar (Settings) e girin
  • Oyun Modu (Game Mode) sekmesine gelin
  • Oyun Modunu kullan (Use Game Mode) işaretini kapatın.