Giriş Kasma Problemi

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Patra
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ---

Giriş Kasma Problemi

Mesaj gönderen Patra »

Merhaba,
2-3 sene sonra oyunu tekrardan indirip oynamak istedim. Sitede ki indirme linkinden oyunu indirdim, sorunsuz kurdum ve üyeliğimi de gerçekleştirdim. Fakat oyunun launcher'ını açıp Tılsım seçip Oyna tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre yazma kısmında kasmalar başlıyor. Bir harfe tıklıyorum 3-4 saniye sonra yazıyor. Aynı şekilde şifre kısmında da 3-4 saniye sonra yazıyor. Oyuna girince de en basit karakter yükleme ekranında bile kasmalar devam ediyor ve oyunu bu kasmalar ile oynayamıyorum.

Aynı anda oda arkadaşımın bilgisayarına da yükledik, o sorunsuz oynayabiliyor. Neden böyle bir sorunla karşılaştığımı anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Not: Sorunsuz oynayan arkadaşıma göre çok daha iyi bir bilgisayara sahibim ama ne yazık ki kasıyor. Sorunun bilgisayarımın yetersizliği olduğunu sanmıyorum. İKVTest uygulaması ile yaptığım kontrol sonrasında bilgisayarımın İKV'yi kaldırabileceği yazıyor.
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Giriş Kasma Problemi

Mesaj gönderen amirogllu »

Merhaba,

Öncelikle ekran kartı sürücüsünü kontrol edin
Ram 'ın hasarlı olup olmadığına bakın
Büyük ihtimal ile yazılımsal bir sonununuz vardır. Bunun için öncelikle bilgisayarınızı siz kontrol edin
sonrasında ise bir teknik servise gösterebilirsiniz .

Youtube/ seçeneğine girerek oyun süreciğinizin 1 10 saatlik videolarla geçiştirmek için herhangi birisini açıp
girip çıkmaları düzeltebiliriniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Patra yazdı: 28 Tem 2017 03:53 Merhaba,
2-3 sene sonra oyunu tekrardan indirip oynamak istedim. Sitede ki indirme linkinden oyunu indirdim, sorunsuz kurdum ve üyeliğimi de gerçekleştirdim. Fakat oyunun launcher'ını açıp Tılsım seçip Oyna tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre yazma kısmında kasmalar başlıyor. Bir harfe tıklıyorum 3-4 saniye sonra yazıyor. Aynı şekilde şifre kısmında da 3-4 saniye sonra yazıyor. Oyuna girince de en basit karakter yükleme ekranında bile kasmalar devam ediyor ve oyunu bu kasmalar ile oynayamıyorum.

Aynı anda oda arkadaşımın bilgisayarına da yükledik, o sorunsuz oynayabiliyor. Neden böyle bir sorunla karşılaştığımı anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Not: Sorunsuz oynayan arkadaşıma göre çok daha iyi bir bilgisayara sahibim ama ne yazık ki kasıyor. Sorunun bilgisayarımın yetersizliği olduğunu sanmıyorum. İKVTest uygulaması ile yaptığım kontrol sonrasında bilgisayarımın İKV'yi kaldırabileceği yazıyor.
Launcherda server secmeden önce sag ustten ayarlardan görüntü grafik özelliklerini kontrol ettiniz mi belki onlar sizde en yüksektedir arkadasınızda en düsüktedir
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Daha çok işletim sistemi kaynaklı olduğunu düşündüğüm sorun. Sistemlerinizi paylaşabilir misiniz?
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

Merhaba

Giriş ekranına gelmeden arka planda google chrome açık dursun kasmaz flash player la alakalı bir sorun bu hemen hemen her bilgisayarda oluyor genelde yeni sistemlerde oluyor bu kasma problemi benim bilgisayarın anakartı falan eski hiç kasma problemi yaşamadım ama yeni aldığım laptop da falan kasma problemi oluyor dediğiniz gibi.

İyi forumlar
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Arka planda opera tarayıcısını çalıştırmanız durumda problem kalmayacaktır.
Resim