Giriş ekranı kasma sorunu

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
Overking06
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

giriş sayfası sorunu

Mesaj gönderen Overking06 »

Resim
selamın aleyküm simgeye tıklıyorum sunucu seçiyorum giriş diyorum giriş sayfası altta görünüyor ama ekrana gelmiyo üstüne tıklıyorum boyutu ayarla diyorum ne yaparsam yapıyım giriş ekranı gelmiyo sadece altta gözüküyo resimdeki gibi sorunun çözümünü yapabilirmiyiz daha önce yaşayan varmı teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Overking06
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: giriş sayfası sorunu

Bu yöntem yaramadım zaten üyelik bilgilerimi girme ekranı altta kalıyo ekranı kapla dedim çözünürlüğü kontrol ettim ama sorun devam etmekte
Üyelik bilgilerimi girdikten sonra oyun simge durumunda kalıyor. Ne yapabilirim?

Bilgisayarınızın ekran çözünürlüğü ile Sunucu seçmeden önce "Ayarlar" kısmından oyun ekran çözünürlüğünüzü aynı yapınız, bu işlemi yaptıktan sonra büyük bir ihtimal sorun çözülecektir.

Eğer çözülmez ise; sunucu seçtikten sonra görev çubuğunda simge belirdikten sonra, "ctrl alt delete" tuşlarını kullanarak görev yöneticisini açın, Uygulamalar bölümü altında çalışan İstanbul - Giriş Sayfası'na sağ tıklayarak Ekranı Kapla seçeneğini seçin. Geçici çözüm olarak kullanabileceğiniz bir diğer yöntemdir.
Kullanıcı avatarı
Overking06
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

çok zor bişey sorduk galiba cevap gelmediğine göre
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Hızlı Destek bölümüne aç konuyu . Orada yetkililer cevap verir .
Kullanıcı avatarı
cCckorcancCc
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen cCckorcancCc »

Dostum şimdi sakin ol ve beni dinle. :grinning: Aynısı yıllarca kullandığım bilgisayarımda başıma gelmişti ve ben bu sorunla ilgili konu açmıştım. Bu problem net bir çözüme ulaşmamış fakat idarelik bir yöntem bulunmuştu. Kullanıcı adını girdiğin bölüm simge durumundayken görev yöneticisini açacaksın (ctrl+alt+delete) ve sağ tıklayıp ekranı kapla diyeceksin. Yıllarca bu şekilde kullandım ve hiçbir şey derdime derman olamadı. En son geçen sene yeni bir masaüstü topladım. Düşün, kasa ve içindeki her parça değişti. İşletim sistemi de değişti. Değişmeyen tek parça monitörüm idi. Yeni bilgisayarımla oyunu bir açtım yine aynı problem. Ne zaman monitör değiştirdim sorun o zaman çözüldü. Bu da o konu:viewtopic.php?f=46&t=117235
Resim
Resim
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.youtube.com/watch?v=k6iM76DweoY
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

cCckorcancCc yazdı: 11 Tem 2017 23:27 Dostum şimdi sakin ol ve beni dinle. :grinning: Aynısı yıllarca kullandığım bilgisayarımda başıma gelmişti ve ben bu sorunla ilgili konu açmıştım. Bu problem net bir çözüme ulaşmamış fakat idarelik bir yöntem bulunmuştu. Kullanıcı adını girdiğin bölüm simge durumundayken görev yöneticisini açacaksın (ctrl+alt+delete) ve sağ tıklayıp ekranı kapla diyeceksin. Yıllarca bu şekilde kullandım ve hiçbir şey derdime derman olamadı. En son geçen sene yeni bir masaüstü topladım. Düşün, kasa ve içindeki her parça değişti. İşletim sistemi de değişti. Değişmeyen tek parça monitörüm idi. Yeni bilgisayarımla oyunu bir açtım yine aynı problem. Ne zaman monitör değiştirdim sorun o zaman çözüldü. Bu da o konu:viewtopic.php?f=46&t=117235
Beyaz monitör :)

Konumuza donecek olursak Oyunun Uyumluluk modunu Windows Xp'ye Çevirirmisin bide öyle denersen belki hal olur sorun ?

Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: R U S
İletişim:

Giriş ekranı kasma sorunu

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Merhaba arkadaşlar. Giriş erkanında kullanıcı adı şifre yazarken harf ve rakamlar çok yavaş, kasarak işleniyor. Bunu kalıcı olarak ya da anlık olarak düzeltmek için kullanılabilecek bir yol var mı? Eskiden tarayıcıdan bir sayfa açınca hızlanıyordu ama artık o da işe yaramıyor.
Kullanıcı avatarı
stonebul
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Re: Giriş ekranı kasma sorunu

Mesaj gönderen stonebul »

aynı sıkıntı bendede var ya çözümü nedir acaba. pc son derece iyi aslında
DÜŞMANIN KARINCA GİBİ İSE SEN ONU FİL GİBİ SAN...
sawasqq
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

oyuna girerken id şifre yavaş yazıyor çözümü bilen ?

Mesaj gönderen sawasqq »

oyuna girişte id şifre yazarken çok yavaş yazıyor çözümünü bilen varmı. windows 8.1
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Re: Giriş ekranı kasma sorunu

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Arkada bir sekme veya Spotify/Steam programını açık bırakın.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \