Hol Bölgesinde Oyundan Düşmek

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Hol Bölgesinde Oyundan Düşmek

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bilgisayarım ikv'de zorlanacak bir bilgisayar değil ama büyük hol bölgesinde kasa açınca ve bazı durumlarda yetenek kullanınca oyundan atıyor. sadece bunlar değil bölgeye giriş yaparken ve yeniden canlan butouna basınca da aynı şeyi yaşıyorum.

NOT:Sıkıntı dosyaların hasar görmüş olması değil çünkü tekrar yüklemeyi de denedim.

---- Çözüldü - - - -
5 yılın ardından bu videodaki yöntemle sorunu çözebiliyoruz. Videoyu hazırlayan arkadaşa teşekkür ederiz.
https://youtu.be/ZZXgBNdfPa0
En son AhiEvran tarafından 25 Nis 2016 22:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ikvcibeo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Hol Bölgesinde Oyundan Düşmek

Mesaj gönderen ikvcibeo »

Belkide bug olayı olabilir veya Bazı programlar oyuna zarar vermiş olabilir.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

ikvcibeo yazdı:Belkide bug olayı olabilir veya Bazı programlar oyuna zarar vermiş olabilir.
Dediğim gibi oyun zarar almış olamaz farklı bilgisayarlarda denedim ve tekrar yükledim hatta bu sorunları yaşayan başka kişilerde gördüm.
Kullanıcı avatarı
SARRAFIII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yni Bir yüz

Mesaj gönderen SARRAFIII »

Bu sorunun tıpa tıp aynısını bende yaşıyorum i5 pc.
İntel core olan pcde oynadım bu sıkıntı yaşanmadı.Acaba w8 dem bir problem var bilmiyorum.Holdeyken çanta açmaya bile korkar hale geldim oyundan düşmemek içi.İşletim sistemi oyuna uygun değil diyolar eğer öyle birşey varsa oyuna acil güncelleme lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
busecalikk
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Lonca: Time of Death

Mesaj gönderen busecalikk »

Benim bilgisayarımda i5 işlemci w8.1 yüklü. Lakin dediğiniz gibi bir sıkıntıyı hiç yaşamıyorum.
ıDUMBLEDOREı
DASH
Thered
<Time Of Death>
ANKA
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

busecalikk yazdı:Benim bilgisayarımda i5 işlemci w8.1 yüklü. Lakin dediğiniz gibi bir sıkıntıyı hiç yaşamıyorum.
Nasıl olur bu ya salgı alabilmek için hidra önünde akrep kesip klorotoksin kasıp satarak elde ettiğim paralar ile salgı alıyorum hole girmemek için o dere ve i5 + W8.1 nasıl olur :/
Kullanıcı avatarı
busecalikk
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Lonca: Time of Death

Mesaj gönderen busecalikk »

TOLGARDA yazdı:
busecalikk yazdı:Benim bilgisayarımda i5 işlemci w8.1 yüklü. Lakin dediğiniz gibi bir sıkıntıyı hiç yaşamıyorum.
Nasıl olur bu ya salgı alabilmek için hidra önünde akrep kesip klorotoksin kasıp satarak elde ettiğim paralar ile salgı alıyorum hole girmemek için o dere ve i5 + W8.1 nasıl olur :/

Dediğim gibi hiç bir problem yaşamıyorum. =) Sadece SandBoxie için w7'ye düşürmeyi düşünüyorum. =) O da sırf SandBoxie için =D Onun dışında gayet memnunum İKV'nin w8.1 performansından =)
ıDUMBLEDOREı
DASH
Thered
<Time Of Death>
ANKA
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen kurtcuozii »

busecalikk yazdı:
TOLGARDA yazdı:

Dediğim gibi hiç bir problem yaşamıyorum. =) Sadece SandBoxie için w7'ye düşürmeyi düşünüyorum. =) O da sırf SandBoxie için =D Onun dışında gayet memnunum İKV'nin w8.1 performansından =)
SanBoxie yüklemeni tavsiye etmem.Zira hesabından bile olabilirsin.Arkadaşın problemine gelince belki bağlantından sıkıntı çıkıyordur.
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

Sorunu yarı yarıya çözdüm; eski bir bilgisayardan açtığımda hiçbir sıkıntı çıkmadığını fark ettim ama ekran çözünürlüğü rahatsız ediyordu biraz ben de dedim ki benim çözünürlüğümü değiştirsem ne olur ve atma oranı azaldı hatta ilk birkaç gün hiç atmadı ama şimdilerde tekrar eskisi gibi oluyor özellikle Handan veya İsmet'in orada hatta bazen Büyü Bozma yaptığım için bile düşütüğüm oluyor.
Kullanıcı avatarı
efectnkl1234
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen efectnkl1234 »

Dostum bilgisayarın ne kadar iyi olur sa olsun bazı oyunlarda bu gibi sıkıntılar yaşanabiliyor.Bende yaşadım aynı sorunları ama ikv de değil.Benim ouuna bir patch yuklemistim sorun kalmamis ti.Tabii bu oyuna patch ta atilamayacagina gore sorun cokta cozulmez maalesef. Ama baska i5 yerine baska bir islemciden girersen sorun çözülebilir.
Texasxşifa