Giriş Problemi

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
ed67ed
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Marvel

Giriş Problemi

Mesaj gönderen ed67ed »

Oyuna girerken altta gördüğünüz hatayı alıyorum nedenini bilen var mı ? İnternetim de herhangi bir hata bulunmamaktadır. Normal şekilde internette gezinebilmekteyim. Sadece İKV'ye girerken bu hatayı alıyorum. Başka online oyunlara girebiliyorum.

Resim
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: Giriş Problemi

Mesaj gönderen mobilsorun »

Beyazköşk sunucusuna girebiliyorum , bulunduğun sunucuda oluşan bir sorun var sanırım . Oyun geri sarabilir.
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Merhabalar;

An itibariyle yapılan kontrollerde sunucularda herhangi bir erişim problemine rastlanmamıştır. İnternetinizde sorun olmadığından eminseniz, diğer sunuculara giriş yapmayı deneyerek oyuna girip girmediğini teyit ediniz. Hiç bir şekilde oyuna erişim sağlayamamanız durumunda oyun dosyalarınız zarar görmüş demektir. Sisteminizden İstanbul Kıyamet Vakti'ni tamamen kaldırarak (Oyunun kurulu olduğu klasörü de el ile silmelisiniz, örneğin: C:\ konumunda kalan Sobee klasörü vs.) lütfen http://www.istanbuloyun.com/download.aspx adresinden yeni bir kurulum dosyası indirerek sorunsuz bir kurulum gerçekleştiriniz.

İyi forumlar dilerim.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ed67ed
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Lonca: Marvel

Mesaj gönderen ed67ed »

Oyuna şuan giriş yapabildim fakat sunucu seçme ekranında sunucular biraz gecikmeli geliyor...
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

LatveriA yazdı:Merhaba,

Aynı sorunu yaşayan kullanıcıların bir çoğu, oyuna girmeden önce arka planda bir tarayıcı açarak (Chrome, Mozilla, vb.) oyuna giriş yapmayı denemekte ve sorun yaşamamaktadır. Ancak aynı sistemi kullanan başka kullanıcılarda da, yöntemlerin denenmesine rağmen çözüm bulunamamıştır. Her halükarda flash player sürümünüzün güncel olduğundan da emin olunuz.

Bilginize.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Trakya Paşaeli Cemiyeti

Mesaj gönderen JigZaguLa »

MUTEFEKKiR yazdı:
LatveriA yazdı:Merhaba,

Aynı sorunu yaşayan kullanıcıların bir çoğu, oyuna girmeden önce arka planda bir tarayıcı açarak (Chrome, Mozilla, vb.) oyuna giriş yapmayı denemekte ve sorun yaşamamaktadır. Ancak aynı sistemi kullanan başka kullanıcılarda da, yöntemlerin denenmesine rağmen çözüm bulunamamıştır. Her halükarda flash player sürümünüzün güncel olduğundan da emin olunuz.

Bilginize.
Boyle bi alternatif olabilirmi ya ? Chrome yada Mozilla diye bisey ya olmasaydı ? Ya ben ikisinide kullanmıyorsam ?