ACİL BAKINIZ

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
selamm1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

ACİL BAKINIZ

Mesaj gönderen selamm1 »

Daha önce forum da bir konu vardı ikv üye giriş bilgilerini yazdığımız yerde ki ekranı değiştirme diye bir konu açılmıştı
bir kaç saattir arıyorum forum d afakat sonuç alamadım o konuyu bulup veya açan kişi buryaa yazabilir mi acele.

aşağı da ki bölümden basediyorum reklamlar vs oraya başka bir arayüz koyacağım yani ikv adına sadece giriş bilgilerimizi yazdığımız yer kalacak bir arkadaş anlatmıştı bu olayı ...... .??????

Resim
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: ACİL BAKINIZ

Mesaj gönderen mobilsorun »

Dediğine uygun bir bu konu var giriş ekranındaki reklamları değiştirebileceğin bir konuyu bende bulamadım.

viewtopic.php?f=46&t=125052
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
selamm1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen selamm1 »

GİRİŞ MENÜSÜNDE Kİ REKLAMLAR YÜZÜNDEN KULLANICI ADI VE ŞİFREM BEN HIZLI YAZDIĞIM HALDE YAVAŞ YAZILIYOR
BEN KULLANICI ADIMI YAZIYRUM ŞİFREMİ YAZIYORUM O HALA TAMAMLAMAMIŞ O REKLAMLAR YÜZÜNDEN KAYNAKLANIYOR BU VE BİLGİSAYARIM DA FLASH PLAYER OLAN ADOBE YOK NORMAL MASA ÜSTÜMDE VARDI ORDAN KALDIRDIM ADOBEYİ MASA ÜSTÜMDE ÖYLE Bİ SORUN KALMADI BU LAPTOP DA NE KALDIRACAM REKLAMLAR GÖZÜKMESİN Kİ HIZLI YAZSIN ŞİFREYİ VE KULLANICI ADINI
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

Aynı sorun ben dahil çoğu kişide var hızlı destek'te de belirttim bunu arka planda bir internet tarayıcısı açın dediler fakat o bile etkili olmadı yani =) gerçekten böyle bir şey varsa ve bilen , paylaşan olursa çok makbule geçer.
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
selamm1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen selamm1 »

normail masa üstümde sorun yok çünkü adobe i kaldırdım hızlı yazıyorum ama adobe denen progrma bir çok şey için gerekli bu nası saçmalıktır anlamadım giriş ekranın da reklam olmasa ne olcak ikv mi batacak kaldırın şunları yahu
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

selamm1 yazdı:normail masa üstümde sorun yok çünkü adobe i kaldırdım hızlı yazıyorum ama adobe denen progrma bir çok şey için gerekli bu nası saçmalıktır anlamadım giriş ekranın da reklam olmasa ne olcak ikv mi batacak kaldırın şunları yahu
explorer taracı kullanan kaldımı genellikle mozilla ve choreme kullanıyor explorer gelişmiş ayarlayından axtiveleri devre dışında bıraktınmı reklem görmezsin yada resimleri gösterme desen gene görmezsin.

diger sitelerde choreme yada digerlei ile girdiğindende hiç bir sorun olmyacak

Ben sadece explorer taracı kulanıyom dersende o zamanda sadece istanbul griş sayfasındaki eklentileri devre dışı bırakmak münkün
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Trakya Paşaeli Cemiyeti

Mesaj gönderen JigZaguLa »

Degistirmek istedigin seyin adı Userinterface'dir ve bu dosya her oyun acılısında (eger degisiklik varsa) otomatik guncellenir.