Pencere modu ve Kritik hata ACİL

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
YusufOzkaynak
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Pencere modu ve Kritik hata ACİL

Mesaj gönderen YusufOzkaynak »

Herkese merhabalar.

Bildiğiniz gibi oyunumuzun harika mükemmel emek harcanmış müthiş bir şey olup bizim bilgisayarlarımızın çöp olmasından sebep 2012 den beri açılmış bütün kritik hata çözümlerini az önce uyguladım.

-Oyun win 7 ile çalıştırıldı.
-Yönetici olarak çalıştırıldı.
-Silindi ve Çalıştır üzerinden Regedit yaparak bütün dosyalar tek tek silinip Launcher üzerinden tekrar temiz kurulum yapıldı.
-Nvidia ve intel ekran kartlarının uygulama bölümünden 3B Modellemesi ayarlandı.
-Öncelik NVDİA ya verildi ve tam performans ayarlandı.
-Windows 10 Game mode açıldı.
-Driver Booster 6 kurulup Cracklenip sistemdeki bütün sürümler güncelleştirildi.
-Virüs taramasından tutun Bluetooth Sürüm güncellemesine kadar her şey tertemiz kuruldu.
-2 adet oyun hızlandırıcı kuruldu.
-Programlar üzerinden sözde ramlar boşaltıldı görev yönetici üzerinden öncelik İKV ye verildi geçiş yapıldı falan filan.

Kritik hata düzeldi mi ? HAYIR.
Daha da kötüsü pencere modunda oynayamıyorum artık, Pencere modunda oynayamadığım için de herhangi bir yandan çıkan en ufak bildirim oyundan kritik hata yememe neden oluyor. Yani HİÇ OYNAYAMIYORUM. İndirme yardımcısı ile kurduğum oyun, Şuanda launcher üzerinden Dosya konumunu aç dediğimde HİÇ BİR dosya içerisinde veya görünürde ayar yaptığımı Pref_launch dosyası yok. Nerde bu lanet Bilen var mı ?

10 bin tl lik bilgisayara yönetim buraya gelip bilgisayarın eski falan derse açar ağzımı yumarım gözümü. Düzeltmediğiniz uğraşmadığınız elinize yüzünüze bulaştırıp yediğiniz paralarla girmediğiniz oyunun çilesini biz çekiyoruz.

Kritik hata hakkında ''Şunu da dene'' diyecek olan varsa ''Onu da denerim''
Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: Pencere modu ve Kritik hata ACİL

Mesaj gönderen Recoil »

Windows 10da kritik hata çözümü ne kadar şunları yapın deselerde olmuyor malesef.
Ben 8.1 kullanıyorum hiçbir şekilde kritik hata almadım yaklaşık 2 senedir. Hol bölgesinde falan da problem çıkarmıyor ama işte ikv için yedekleme yapıp format çekip 8.1e dönmek ister misin onu bilemem.