W7'ye geçiş

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

W7'ye geçiş

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Oyunun w10'da gereksiz kasmadı ve sanboxienin mavi ekran vermesi yüzünden w7'ye geçmeyi düşünüyorum. W7 kullanan arkadaşlar herhangi bir sorunla karşılaşıyor mu? Sanboxie sorunsuz çalışıyor mu?
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Re: W7'ye geçiş

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sorularıma cevap verebilecek yok mu ?
Kullanıcı avatarı
Xxpromanxx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Xxpromanxx »

Merhaba dostum öncelikle, ben de bu sorunu yaşadım, artık gına geldi ve Windows 7'ye geçiş yaptım.Tamamen işletim sistemi ile alakalı.Dediğin 2 problemin de çözümü Windows 7'de.Bilgisayarın benimki gibi Windows 7'yi desteklemiyorsa driverlar ile biraz uğraşman gerekir ama sana tavsiyem evet Windows 7 İstanbul Kıyamet Vakti için en uygun işletim sistemi.
"Hayat felsefem İslam'dır.İslamın izini süren her birey başarıya ulaşır..."
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sanboxie kullanıyorsun de mi? Hiç mavi ekran vermiyor de mi? Sırf bunun için de geçeceğim w7'ye.
Kullanıcı avatarı
Xxpromanxx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Xxpromanxx »

Yani senin bilgisayarında olursa bilmem ama bende hiç mavi ekran sorunu olmadı, sandboxie de kullanıyorum.
"Hayat felsefem İslam'dır.İslamın izini süren her birey başarıya ulaşır..."
kaelthas
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Rohs

Mesaj gönderen kaelthas »

Çok küçük bir umut da olsa şu güncelleme ile düzeltirler diye umuyorum yoksa sanırım 6. defa bırakacağım oyunu :grinning:
can123
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: eweqea

Mesaj gönderen can123 »

ins günceleme düzeltir
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

Windows 10 Sandboxie kullanıyorum. Herhangi bir mavi ekran hatası almadım. Sandboxie istediği bileşenleri güncel olup olmadığını kontrol edin derim. Windows update ile son güncelleştirmeleri alın. CCleaner dışında hiçbir temizleme v.b program kullanmayın. Saçma sapan sitelere girip farkında olmadan bilgisayarı bozan programları engellemek için chrome yada diğer browserlarda adguard reklam engelleyiciyi öneririm. Eğer windows update'den sonra sorun çıktıysa temiz bir windows 10 formatı atmanızıda öneririm. Windows 10 şuanda en kaliteli işletim sistemi windows 7 herhangi bir güvenlik yada hata düzeltme güncelleştirmesi almıyor. Windows 7'de virüs ve kalıcı hata kapma olasılığınız %100 bu yüzden Windows 10 kullanırken herşeyin güncel olduguna emin olun. Sorununuzu google sorup aratıp çözüm yolları bulmayı deneyin.
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

CHAPPIE yazdı: 18 Ağu 2017 21:22 Sanboxie kullanıyorsun de mi? Hiç mavi ekran vermiyor de mi? Sırf bunun için de geçeceğim w7'ye.

Daha önce laptopum w10 du, sıkıntı yaşamadan sandboxie kullanıyordum o konuda problemim olmadı ama holde atma olayları, FPS düşüşleri v.b olaylar canımı çok sıkıyordu w7 ultimate ye geçiş yaptım , canavar gibi çalışıyor . İkv için geçiş yapacaksan kesinlikle w7 e geçmelisin.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Win 10da sanbox kullanabiliyordum win 7 ye geçtim şuan kullanamıyorum. Lakin win 10da donma fazlaydı win 7de rahat oyun oynuyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim