Bir Hercai'nin sergüzeşti !

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Bir Hercai'nin sergüzeşti !

Mesaj gönderen Sonne »

Merhabalar dostlar, oyunda yaptıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum ':) .
Günlüğüme hoşgeldiniz. :blush:
Resim
En son Volfied tarafından 24 Ara 2019 15:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Konu sahibinin isteği üzerine başlık düzenlenmiştir.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Re: Kuklacı ROSENROT / Apricot Günlüğü !

Mesaj gönderen Sonne »

13.10.2019 Pazar

Merhaba sevgili günlük bugün sabah yanlış hatırlamıyorsam 07:50 civarında 57. Seviye olan Fanatik'ten işe yarar bir takı düşürdüm ':)
ne yazık ki heyecanımdan olsa gerek Print Scrn tuşuna basmayı akıl edemeyip telefonumdan çektim resmini. ':) ':) Birazda uykuluydum belki onunda etkisi olabilir. >:)

Resim

Daha sonra oyundan çıkmaya karar verdim. Sonraları canım sıkılınca bir daha oyuna girip işe yarar item veya takı düşürme umudu ile fanatik kesmeye devam ettim :blush:

Resim

Resim

Resim

İşime yarar bir item düşmesede yinede Fanatik kesmek zevkliydi :yum: Hiç tereddüt etmeden Fanatik kesmeye ve en azından item düşürüp işportada satarım düşüncesi ile devam ettim.

Resim

Pek işime yaramasada güzel bir reçete düşürdüm :D Belki ilerde işimi görür ama yinede sanmıyorum :(

Bugünlük bu kadar sevgili günlük başka bir zaman tekrar görüşürüz O:-)
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

26.11.2019

Merhabalar dostlar ve sevgili günlüğüm, bir süredir işlerimin yoğunluğundan ötürü paylaşım yapamamıştım. Yoğunluğun bitmesi üzerine tekrar paylaşımda bulunmak istedim ':) En yakın süre zarfında paylaşımlara devam edeceğim :blush:

Resim

Resim

İstanbul'un Rüyası eşliğinde başlamak istedim. Belki de böylesi daha iyi olur.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

2.12.2019

Merhaba sevgili günlük ve değerli okurlar;
Resim
Resim

Geçtiğimiz günlerde lonca arkadaşlarım ile Komiser'e gittik. Komiser'de Gaffar Bey gibi hiç ummadığım bir an da yüzümü güldürdü :blush: ':) Ferromanyetik Pantolon Düşürdüm. ':) :blush:
Resim

Dün akşam da lonca arkadaşlarım ve diğer bir dost lonca ile Hakir kestik. Ne yazık ki komiser gibi yüz güldürmedi Hakir . :(
Resim
Resim
Bugünlük bu kadar. İyi Forumlar :blush:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

2.12.2019 21:59

Merhaba sevgili günlük ve değerli okurlar;

Bugün bir arkadaşımın (Silence)hem Çemberlitaş görevi olduğu için hemde eski günleri yad etmek adına Çemberlitaş'ta ufak bir temizlik yaptık ':)
Sırasıyla önce Yol Savaşçı'sını kestik ve normal olarak madalya dışında bir şey düşmedi ':)
Resim
Ardından GBM X'in yolunu tuttuk
Resim
Maalesef Ki GBM X kimseye Erg yongası vermedi. Bana ise Siyanür ayakkabı verdi. Tamda ihtiyacım olmadığı zamana denk geldi :kissing: :unamused:
Resim
Sonra ise Stuart Efendinin yolunu tuttuk. Stuart Efendi de bizi şaşırtmadı tabii ki. Hiç bir şey vermedi :relaxed: ':)
Resim
Vee tabii ki Semiha Hanım ve Gaffar Bey'e sıra geldi. Semiha Hanım Ateş Boyası verdi.
Resim
Gaffar Bey ise bir Çemberlitaş klasiği olarak hiç bir şey vermedi :unamused: Eski huyundan vazgeçmedi ':)
Resim
Ve en sevdiğim yer :blush: :blush: İstipharat Komutanı ! Hiç boş geçmiyor iksirlerini seve seve tüketiyorum :blush: :relaxed: ':)
Resim
Bugünlük bu kadar sevgili günlük ve değerli okurlar. Başka bir gün tekrar görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın :blush: :*
Resim
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Acelikerk
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Acelikerk »

Çemberlitaş bölgesinin dirençlerin 600 ile sınırlandırılması ve Meteorit zırh azaltma etkisinin en fazla %105 olması ile zorlaştığını ve yeni oyuncular için engel teşkil ettiğini düşünüyorum. Henüz Karaköye girmemiş insanların istikbalini nasıl görüyorsun? Sıcağı sıcağına sorayım.
Göster
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

Acelikerk yazdı: 05 Ara 2019 10:56 Çemberlitaş bölgesinin dirençlerin 600 ile sınırlandırılması ve Meteorit zırh azaltma etkisinin en fazla %105 olması ile zorlaştığını ve yeni oyuncular için engel teşkil ettiğini düşünüyorum. Henüz Karaköye girmemiş insanların istikbalini nasıl görüyorsun? Sıcağı sıcağına sorayım.
Göster
Bu durum oyuncuların Karaköy bölgesine girmesi için kolaylaştırılmış bir durum değil, hiç tasvip etmiyorum. Aksine oyuncular zor durumda kalıyor. Grubumuzda ortalama 2600 Fizik hasarımız var + met 1 + met 2 3 (Görevi olan arkadaş dışında onunda 1600 Fizik hasarı olduğunu düşünüyorum) Biz bu durumda iken zorlandığımız durumlarımız oluyor. Görevi olan arkadaşlar Junon görevini yaptı diyelim bir şekilde ancak Çemberlitaş bölgesini yapması gerçekten zor. Yönetim umarım en kısa sürede el atar. Aksi halde oyuncu kaybını engellenmesi zor.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

7.12.2019

Merhaba sevgili günlük;
Resim
Bugün güne Fanatik keserek başlamak istedim. ':) Ensari Altuncu veya Müteferrika Takı atması hayali ile Fanatik kesmeye başladım ama sonucunda değil Ensari Kritikli takıyı, Ensari item bile atmadı vefasızlar ':) >:) Onun yerine Nerull pantolon atmayı tercih ettiler, oysaki benim Arındırıcı Pantolonum vardı ':) En iyisi bunu satılacakların arasına yerleştirmek olacak. ':) ':)
Resim
Resim
Ardından Lonca arkadaşlarım ile GBZ kestik, ben büyücü ve tank oynadım gayet eğlenceliydi ':) >:)
Resim
Resim
Sonuç olarak ise Buji verdi ':) ileride basacağım Oğuz kağan zırh için hazırlık oldu ;)
Resim
Daha sonra ise indirimlerden bende yararlanmak istedim ve 1 adet 5500 Akçe aldım. Bunun ile Savaşçıma 1 aylık Sarraf arttırıcı ve Reaktör Atmaca Bor Tomruk Yaran'ını yükselttim. Yarına yükselmiş olur :blush:
Resim
Resim

Bugünlük bu kadardı sevgili günlük başka bir zaman diliminde görüşmek dileğiyle O:-) yarın yükselmiş item ile sabah Tekrar buraya dönüş yaparım :blush:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen Sonne »

8.12.2019

Merhaba sevgili günlük ve değerli okurlar ;

Bugün pek bir şey yapmadım, hatta oyunda çok zaman geçirdiğim söylenemez :thinking_face: Dün Silah yükseltme kullanmıştım bugün ise yükselmiş Reaktör Atmaca Bor Tomruk yaranın görüntüsünü paylaşmak istedim :blush:
Resim
Resim
Oğuz Kağan zırh basmak istediğimden bahsetmiştim, şimdi ise malzemelerini tedarik etmek için maden çekmem gerekiyor B-) :blush:
Resim
Şimdilik elimde 2 Buji ve 1 Taaffenite olsa da en kısa sürede açığı kapatacağımı umuyorum :blush:
Resim

Bugün pek bir şey yapmadığımı tekrardan belirteyim sevgili günlük, elbet dolu dolu geçireceğimiz zamanlarda olacaktır. Sıkma canını :blush: Dün bitti hedef yarındır.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Kullanıcı avatarı
Raiderx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tears Of Fears

Mesaj gönderen Raiderx »

Kral bee... Devam Et Başkan ;) =MECROH
MECROH [59] Arz'ın Çocukları
GaddarTÜRKxAHMET [51] Arz'ın Çocukları
Mardinliyiz [52] Arz'ın Çocukları
Kuklacı Sunucusu!

Ürkütüyor Beni Şu Kargaların Kargaşası..!