Savaşgüvercini'nin Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
recmivacip
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Savaşgüvercini'nin Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen recmivacip »

Harika bir günlük lütfen devam et dostum başarılar diliyorum keyifle seyrediyorum. :blush: :blush: fakat bende mi sorun anlamadım ama birkaç fotoğrafın linki kırılmış bilgin olsun. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum,
Şu 3 gün içerisinde uzun süre oynadım ve dev bir günlük oluşturmak istiyordum.Tonlarca ilerleme kaydettim ve aldığım tüm ekran fotoğraflarını sildim.Çok üzüldüm bu duruma.Burası uzunca yazılar ile dolacak, bu seferlik affola.Şimdi baştan yazacağım kaydettiğim tüm ilerlemeleri:

Biliyorsunuz, M1 reçetesinde 18 adet kondrit istiyor.Normalde sadece kondritleri akçe alarak çekecektim fakat Karaköy'de savaşçımla gezerken kondritin piyasasının 100M olduğunu gördüm .M1'in fiyatı da 2T zaten.Tonlarca malzeme toplamak zaman ve emek kaybı diye düşündüm.O yüzden akçe kullanarak bir miktar kondrit aldım ve sattım.Daha kârlı çıktım.Böylece kendime M1 almış oldum.Hedefimi de, Arındırıcı veya Halley Asa olarak değiştirmek durumundayım.Karar veremedim, önce Halley Asa üretip, boss kesimlerine daha çok katkı mı sağlasam, yoksa Arındırıcı Asa bu konuda bana yeterli mi? Bu konudaki fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Resim

Ayrıca Junon görevimi tamamladım.Grup bölgelerinin şimdi ne kadar uzun sürdüğünü daha iyi anladım.Dün ise GBMX görevimi tamamlamaya çalıştım, fakat Yol Savaşçısında tıkandık kaldık.Hepsi o köpek yüzünden.Tam nefretlik.Tamamlayamadım.
Bugün ise tüm bölgeye girdik.GBMX'i, Stuart Efendi'yi, Semiha Hanım'ı bile kestik.Gaffar Bey'i kesemedik.Gerçekten çok zorlaşmış.Bir daha o lanet bölgeye girmek zorunda kaldım.Hâlâ Gaffar'ı Öldür görevim duruyor.Sürekli birilerini arıyorum Karaköy'de bölgeden.Umarım ilerleyen zamanlarda tamamlayacağım.

Resim

Ek olarak; bugün savaşçımla beraber tonlarca kez Kraliçe Tırtıl kestik, grupta 5 büyücü olmasına rağmen sadece 1 kere attı ve onu da büyücü oyunculardan birine attı.Harika şanslıyım.Hol'de biriktirdiğim madenlerimi de sattım ve çevirdim.Kendime eldiven ve kolye aldım.Hasarım 1600'e yükseldi.Ayrıca 210M'ye yakın param oldu.

Resim

Durum bu şekilde, biraz uzun yazdım dediğim gibi sıkılarak okursanız affola.Teşekkür ediyorum buraya kadar zahmet eden/etmeyen tüm forum kullanıcılarına.İyi forumlar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

gördüğüm kadarıyle güzel ve hevesli gidiyorsun , daim olsun .
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

Öncelikle Tılsımın hayırlı olsun demek istiyorum dostum :blush: Bence Halley asa basıp ileri zamanda diğer asaları basmanı öneririm. Halley asa boss kesimlerinde ve Fizik hasarında daha fazla etki ettiğini düşünüyorum.

Günlüğünü severek takip ediyorum takipteyim...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Oyuna kendimi baya kaptırdım.Artık günlük tutma hevesimin olduğunu düşünmüyorum.Oyuna kaptırınca günlük tutmak istemiyor artık canım.Halley Asa üretmeme de çok az kaldı.Büyük ihtimalle daha fazla paylaşım yapmayacağım ama, elbet bir gün diyerekten, buraya kadar okuyan kullanıcılara teşekkürlerimi sunuyorum.
satisikv
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen satisikv »

HOŞUMA GİTTİ..
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhabalar,

En zor hedefim olan Halley Asa'nın üretimini tamamlamış oldum.Borcum var baya ama olsun.Ödeyebileceğim bir meblağ.Yarına parlayacak bu güzellik. :blush:

Resim
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

Merhabalar dostum Halley Asa'n hayırlı olsun :yum: Parlamış olarakta görmek isteriz ':)

Takipteyim...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Newbie yazdı: 19 Haz 2019 12:45 Merhabalar dostum Halley Asa'n hayırlı olsun :yum: Parlamış olarakta görmek isteriz ':)

Takipteyim...

Teşekkür ederim üstad.Bu da şöyle parlak hali.Ayrıca bugün GBZ'den Arındırıcı Ayakkabı düşürdüm.Aşırı mutluyum.İleride ateş oynayacağım için ihtiyacım olacağını düşünüyordum.İyi oldu. ':)

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

Güzel bir günlüğün var.Umarım mürekkebin hiçbir zaman bitmez.
Resim