SARSILMAZ'ın Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: SARSILMAZ'ın Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen Newbie »

Merhabalar dostum çok uzun bir yok kat etmişsin ':) Karakterin 59. Seviye olmuş tebrik ederim :blush: Umarım ki yakın zamanda Halley asa malzemelerini toplamaya başlarsın :)

Takipteyim...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SARSILMAZ »

Merhaba arkadaşlar bugün 21 Haziran Cuma B-)

Bugün herzaman olduğu gibi Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım. :comet: :comet:
Oyunda kimsenin olmamasından dolayı ne yapabilirim ne yapabilirim diye düşünürken hol bölgesi aklıma geldi :thinking: :thinking:
Hol bölgesine girişimi yaptım ve akreplerde peptit kasmaya başladım. :scorpion: :scorpion:
1 saatlik bi uğraşın sonunda mağlesef elime ne peptit geçebildi nede saf bir maden çıkartabildim. :-1: :-1:
Üretmem gereken çok tılsım var inşallah üretebilirim. :snail: :snail:

Resim

Bugünlük bu kadar :bug: :bug:
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 22 Haziran Cumartesi :D

Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım. :comet: :comet:
Kraliçe Tırtıl için grup olduğunu öğrendim ve Kraliçe Tırtılın bulunduğu yere giderek kesime katıldım. :crossed_swords: :crossed_swords:
Mağlesef arz klanı mensubu arkadaşlar Kraliçe Tırtıl kesimimize mağni olmaya çalıştılar. :anger_right: :anger_right:

Resim

Bizde Kraliçe Tırtıl kesiminden vaz geçerek bizimle uğraşmaya çalışan arz klanı mensubu arkadaşlarla uğraşmaya başladık. :gun: :gun:

Resim

Gücümüzü farketip Arz sancakta durmadan kesebileceğimizi bildiklerinden Balonda saklanmayı tercih ettiler. :skull_and_crossbones: :skull_and_crossbones:

Resim

Bugünlük bu kadar 8)
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 23 Haziran Pazar B-)

Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım. :checkered_flag: :checkered_flag:

Resim

Oyuna girdiğimde Kraliçe Tırtıl kesimine Gbz kesimine katılırım sanıyordum ama sunucunun çok sessiz olduğunu görünce görev listemdeki görevlerimi yapmaya çalışayım dedim. :page_with_curl: :page_with_curl:

Resim

Mağlesefki görevlerimi tek başıma yapamadım yardımda alamadım bende Karaköy meydanına geçip arkadaş listemdeki online arkadaşlarımda sohbet etmeye başladım. :thought_balloon: :thought_balloon:

Resim

Bugünlük bu kadar :santa:
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 24 Haziran Pazartesi :D

Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım. :comet: :comet:
Bildiğiniz üzere 59.seviyeye ulaştıktan sonra Karaköy görevlerimi yapmaya başlayacaktım. :page_with_curl: :page_with_curl:
Oyuna girdiğimde ne loncadaki arkadaşlarım çevrimiçi idi nede Tılsım sunucusu sakinleri. :skull_and_crossbones: :skull_and_crossbones:
Kimsenin olmamasından dolayı görevlerim bi yana ne GBZ kesebilirdim nede Kraliçe Tırtıl. :spider_web: :spider_web:
Bende yeni bir karakter açmaya karar verdim. :bust_in_silhouette: :bust_in_silhouette:

Resim

Yeni bir karakter açmak, ona isim belirlemek beni tekrardan heyecanlandırdı. :heartbeat: :heartbeat:

Resim

Oyun sürem boyunca karakterimi 10.seviyeye kadar getirebildim. :muscle: :muscle:

Resim

Bugünlük bu kadar :wave: :wave:
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 27 Haziran Perşembe

Bugün büyücüme girişimi yaptım.
Oyunda olan bir arkadaşımla beraber Üstçavuş Tahir'in verdiği Bombacılar görevini yapmaya başladık.
Bu görevin ardından sırayla Galata Kapısı-Umut Dergisi-Umut Dergisi Yazı İşleri görevlerinide yaptım.
Sıra Karakadın'ın verdiği Güdümlü Balon görevi vardı.Bu görev benden 40 adet Transistör istiyordu.
Bu görevi Lonca arkadaşlarım online olduğu zaman yapmaya karar verdim.
Daha sonra kürdan asadan kurtulup bir halley asa edinebilmek için maden çekmeye başladım.

Resim

Bugünlük bu kadar.
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 28 Haziran Cuma :D

Bugün Tılsım sunucusunda yeni açtığım savaşçıma girişimi yaptım. :crossed_swords: :crossed_swords:
24 Haziranda sizlere bahsetmiştim.Bugün savaşçımı 35.seviyeye kadar getirdim. :chart_with_upwards_trend: :chart_with_upwards_trend:
Sunucuda kimsenin olmaması benim için şuan dezavantaj olsada ileride inşallah avatanja çeviririm. :moneybag: :moneybag:
Tılsım sunucusu değerini yitirmeyen bir sunucu olarak görüyorum ve bu sessizliğin birgün elbet biteceğine inanıyorum bu sunucuda. :+1: :+1:

Resim

Bugünlük bu kadar 8)
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 1 Temmuz Pazartesi B-)

Tılsım sunucusundaki şifacıma girişimi yaptım. :biohazard: :biohazard:
Evet arkadaşlar savaşçı karakterin ardından bir tanede şifacı karakter açtım tılsım sunucusunda. :100: :100:
Savaşçı karakterimi 35 level kadar getirdim.Sonra bir şifacı karakter açıp onuda kasmaya başladım. :chart_with_upwards_trend: :chart_with_upwards_trend:
Şifacımı tılsım sunucusunun sessizliğinde hem görevlerini hallettim hemde 30.seviyeye kadar getirdim. :+1: :+1:
Ne yalan söyleyim zehir yeteneğini özlemişim.Baya zaman oldu şifacı oynamayalı benim için güzel oldu. :heavy_check_mark: :heavy_check_mark:
İnşallah savaşçımı ve şifacımıda tez zamanda 59.seviyeye kadar getiririmde Tılsımda boş kesimlerinde dışarıda kalmam. :D :dragon: :dragon:

Resim

Bugünlük bu kadar :blowfish: :blowfish:
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 6 Temmuz Cumartesi

Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım.
Forumda klan tüccarlarından 59.seviye item düşürülebildiğini öğrendim.
Bende bugün Arz klan tüccarını kesmeye başladım.

Resim

Resim

Resim

Gerçektende arz klan tüccarından karaköy itemleri düşebiliyormuş.
Neyse tılsım sunucusundaki savaşçım hala 35 lvl şifacımda hala 32 lvl.

Resim

Resim

Bugünlük bu kadar
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 8 Temmuz Pazartesi B-)

Tılsım sunucusunu artık bırakıyorum arkadaşlar nedeni ise artık kimsenin kalmaması.Lonca arkadaşlarım beyazköşk sunucusuna geçtiler bende ya büyücümü beyazköşke aktaracaktım yada yeni bir karakter açacaktım.Bende büyücümü aktarmaktansa yeni bir büyücü kasmayı tercih ettim.Bundan sonraki maceralarıma bu büyücümle devam edeceğim.

Resim

Bugünlük bu kadar