SARSILMAZ'ın Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: SARSILMAZ'ın Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen SARSILMAZ »

Merhaba arkadaşlar bugün 22 Mayıs Çarşamba B-)
Büyücümü karakterimi kasmaya ve görevlerini yapmaya devam ediyorum. :crossed_swords: :crossed_swords:
Bugün Migrat görevimi yapabilme şansı yakaladım. :page_with_curl: :page_with_curl:

Resim

Migratın ortamı herzaman içimde bir soğukluk yaratmıştır. :snowflake: :snowflake:

Resim

Yaratıkları ve centrionu kestikten sonra ilerideki gezgin şehir girişine varabildik. :+1: :+1:
Buranın bizi nereye götürebileceğini hala merak ediyorum inşallah tez zamanda öğreniriz. :shinto_shrine: :shinto_shrine:

Resim

Veeee o büyük an Junondan ilk girişte bir zırh kapabildim. :fireworks: :fireworks:

Resim

Unutmadan bugün böyle bişey yaşadım ve çok güldüm sizinlede paylaşmak istedim :) :)

Resim

Bugünlük bu kadar :D
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

Merhabalar dostum zırhın hayırlı olsun, sır o zırhı düşürebilmek için arttırıcı alıp gece gündüz Junon attığımı bilirim ':)
Umarım Çemberlitaş ve Hol görevlerini kısa zamanda yapıp Karaköy'e girersin :blush:
Takipteyim...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 23 Mayıs Perşembe B-)
Bugün Tılsım sunucusunda oyuna giriş yaptığımda Eminönü bölgesindeydim. :bridge_at_night: :bridge_at_night:

Resim

Ne yapacağımı bilmeden meteor bölgesine gitmeye karar verdim. :comet: :comet:

Resim

Görev listemdeki görevleri yapabilirim diye düşünmüştüm bugün ama nasip olmadı. :page_with_curl: :page_with_curl:

Resim

Bugünüm böyle geçti :+1: :+1:
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 24 Mayıs Cuma B-)
Bugün Tılsım sunucusuna girişimi yaptım.Büyücümün Çemberlitaş ve Hol görevleri durduğu için Karaköye girişimi yapamadım.Tılsım sunucusu sessizliğin hakim olduğu biryer olduğu için Eminönü bölgesinde maden çekmeye başladım.Maden çekiminden sonra Hol bölgesine geçtim.Sunucudaki yalnızlık benim canımı sıktı ve Eminönü sunucusundaki Sarsılmaz karakterime girişimi yaptım.Sarsılmaz karakterimle Dev Anadan Dev Ana Parfümü ve bi müddet sonra Philotheostan Philotheos tılsımı kastım.

Resim

Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Newbie yazdı: 23 May 2019 21:14 Merhabalar dostum zırhın hayırlı olsun, sır o zırhı düşürebilmek için arttırıcı alıp gece gündüz Junon attığımı bilirim ':)
Umarım Çemberlitaş ve Hol görevlerini kısa zamanda yapıp Karaköy'e girersin :blush:
Takipteyim...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum.O günleri özlüyorum sığınak-migrat döneminde Gece Zırhının hayaliyle giderdim okula :D
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 25 Mayıs Cumartesi B-)
Bugün de Çemberlitaş görevini yapamadım.Bian önce bu zorunlu görevi yapıp büyücümü Karaköye geçirmek istiyorum.Büyücümle bugün Eminönünde Koni Çiçeği ve Kripraz çekmeye çalıştım.Eminönü bölgesinde benden başka maden çeken olmadığı için rahattım.

Resim

Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 27 Mayıs Pazartesi B-)
Bugün Tılsım sunucusundaki büyücüme giriş yaptım. :+1: :+1:
Dev Ana Parfümü kasmaya başladım.ResimResim
2 adet Parfüm düşürdükten sonra hol bölgesine geçip para ve eşya kasmaya başladım.

Resim

Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

Merhabalar dostum Tılsım sunucusunda da tam gaz ilerliyorsun, şimdiden Parfüm düşürmeye başlamışsın tebrik ederim ':)

Eğer münasip görürseniz 0Dan Tılsım sunucusunda bende sizinle beraber oynamak isterim.

Takipteyim...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 29 Mayıs Çarşamba B-)

Resim

Bugün büyücümle takılmaya devam ettim. :gun: :gun:
Çemberlitaş görevimi halledebilirsem Karaköy bölgesine girip 59.seviyeye doğru ilerleyeceğim. :muscle: :muscle:
Büyücü oynadığım sürede savaşçıya göre büyücünün daha sıkıcı olmayan bir karakter olduğunu anladım. :anger: :anger:
Tılsım sunucusundan herkese selamlar. :raised_hand: :raised_hand:

Bugünlük bu kadar. :crocodile: :crocodile:
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 30 Mayıs Perşembe B-)
Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım.Kendimi Eminönü bölgesinde bankacının yanında buldum.Eminönü müziğini ve hoparlörden çıkan sesi dinlemeye başladım.Bi anda eski anılarım canlandı.Recep dayıyı bulamadığım zamanlar,Tüftüfçü cin için grup oluşturduğumuz zamanlar ve niceleri...

Resim

Eminönü madenlerini kimsenin çekmediğini farkettim bende maden çekmeye başladım.Resim Resim
Maden çekerken alışveriş yapmayıda ihmal etmedim. :heavy_check_mark: :heavy_check_mark:
Son olarak Dev Ana Parfümü ve Philotheos tılsımı kasmaya devam ediyorum.Tılsım sunucusunun en büyük avantajı madenlerin ve parfüm,tılsım kasılacak yerlerin boş olması.Resim

Resim