Ronin'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: A T A

Re: Ronin'in Günlüğü

Mesaj gönderen secruty0209 »

SEZON FİNALİ
Sevgili Günlük
Bugün maden döndüm biraz para lazım malum item dizme çabaları ufaktan başladım artık turuncu safir dışında hiçbirşey elde edemedim.
Resim
Ardından başladım selami keleynak görevlerine .
Önce Aktar Şevketle konuştum sevmem paragöz bir adam ama el mahkum sorduk bira işlerine sarmış selami meteorda bir yer yapmış.

Resim
Gittim mor farenin olduğu mağarada fıçıda bira yapmış tadına baktım mükkemmeldi ama iş üzerinde alkol almadığım için yanaşmadım fazla dikkatli bakınca bide numara gördüm onuda şevket beye götürdüm.
Resim
Şevket beye götürdüm numarayı ve fıçıyı beğendi baya oda hatta aldı rafların arkasına bıraktı üçkağıtçı Şevket bizede biraz doldurdu verdi.
Resim
Bu numarayı aradım telefondan meyhane açtı selaminin biradan sipariş vermişler biraz sonra haber gelmemiş bidaha hayırsız adaya gittigini söylediler aramaya devam ettim.
Sivri adada taşın altında karaya veda yazısını gördüm başımdan aşağı kaynar sular döküldü.

Resim
Boş boş dolanırken bir tazının bana selami ufkabakanda kendisine bir kulübe yaptı diye bağırdını duydum yoksa kafayımı yiyordum bilmiyorum bir anda kendimi bahsedilen
Resim
Resim
Ardından dostum cin cezmiye uğradım çay içtik bana güzel bir sofra hazırlamış oturduk muhabbet ettik bana selaminin günlüğünü verdi yalnız adamın yanına gönderdi.
Yalnız Adam günlüğü inceledi bana bir tekneden bahsetti o tekneyi aramaya koyuldum çok geçmeden buldum tekneyi ama içi bomboş karaya demir atmış vaziyetteydi.

Resim
Gene bulamadım belki bir ümit aynı meyhaneyi bir daha aramaya karar verdim komutanın yanındaki telefonu kullanmaya gittiğimde bir numara çevrilmişti ama aranmamıştı içime kurt düştü hemen aradım numarayı.
Gelen ses 1 2 saniye duraklamama sebeb oldu karşımdaki kişi bana aynen bunu dedi Buyrun ben Selami bir anlık heyecanla Selami nerdesin diye bağırmamla telefon yüzüme kapandı.
Tek duyduğumsa dıııııt sesi.

Resim
Bilmiyorum belkide kaçıyordu bizden yalnız yaşamak istiyordu oda şu kıyamette herkezin yaşamak istediği gibi.
Bende ufaktan itemlerimi dizmeye başladım 750 k dan alaska ayakkabı aldım ama fotoğraf almayı unuttum yaptığım tüm alışveerişlerde eksilen para size referans olsun.
Resim
Ardından bir alaska ceket aldım * lı 1.5m den.
Resim
Birde Fevzi güneş asa aldım lazım olur depoda kalsın güneş asanın şeklinide seviyorum onuda 750k dan aldım .
Resim
Günün sonunda balıkçının yanına uğradım kafamdaki tüm kötü şeyleri atmak için ama artık hiçbirşey eskisi gibi olmuyacaktı artık tek şansım bu kıyamette hayatta kalmaya çalışmaktı.
Resim
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Veda
Beyler bayanlar iyi kötü günlerim oldu yanımda olup destek veren bir sürü insan oldu olmayıp kötülük eden pmye cevap vermeyen adamlarda oldu canları sağolsun kimse kimsenin kahrını çekmek zorunda değil.
Bu sezonluk bu kadar yarışma devam edicekmi önümüzdeki aylarda bilmiyorum mutlaka katılmaya çalışacağım bende görüşmek üzere herkeze hem oyunda hem reel hayatında başarılar.
viewtopic.php?f=137&t=152568
Günlüğümü yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz

O gemi hiç dönmeyecek o yüzden hoşçakal.