Ronin'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: A T A

Re: Ronin'in Günlüğü

Mesaj gönderen secruty0209 »

Akşamleyin Işığın yanına uğradım 10 fare adam kesersem iyi bir ücret ödüyeecegini belirtti bende mevzu para olunca başladım fareleri tokatlamaya:)

Resim

Ardından kızgın kum görevi verdi bir arkadaş grup atmıştı kızgın kumu beraber keseriz beni bekle diye bende o arada onun görevlerine yardım ettim.
Yardım ederken birkaç fotoğraf çektim yanlış anlaşılmasın amacım şov değil sadace oyundaki menfaatleriniz yardımlaşmanın önüne geçmesin onun için yazıyorum .

Resim

Resim

Resim

Arkadaşında kızgın kum görevini yaptıktan sonra ilginç bir taktikle başladık kesime ve kızgın kumu alt etmeyi başardık ikimizde öldük ama güzel bir kesim oldu.

Resim

Ardından ödüllerimizi aldık bir foto almayı ihmal etmedim herzamanki gibi :)

Resim

Ardından arkadaşın işi çıkmış Agah dede 'nin yanına uğradım 10 tane cin kes dedi yeni bir mekana girmenin verdigi heyecanla antrepoya doğru yola koyuldum.
bir çırpıda görevi hallettikten sonra cin kazması verdi elime yakkışıncada onlada foto almayı unutmadım.

Resim

Hatta anı olarak kalsın diye bir tanede depoma koydum

Resim

ardından 10 tane cin avcı kestim biraz hırpalasalarda gerekse yılların verdigi tecrübe gerekse balıkçı idrisin zamanında verdigi iksirler işime yaradı :)

Resim

ardından komutana geçtim 10 tane kırmızı örümcek kesmemi emretti o aradada bir arkadaş grup attı önce görevi hallettik sonra beraber kasıldık.
ne kadar beraber kasılınca exp biraz azalsada seviyorum cidden eğlenceli oluyor .

Resim

Resim

beyler bu arada yeni başlayan arkadaşlar varsa iki kolay üretimli reçete var oyunda oldugum zaman pm atarlarsa hediye ederim yeni başlayan arkadaşlara

Resim

Resim

Bugünlük bu kadar yarın görüşmek üzere .Her şey gönlünüze göre olsun
viewtopic.php?f=137&t=152568
Günlüğümü yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz

O gemi hiç dönmeyecek o yüzden hoşçakal.
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

https://www.youtube.com/watch?v=PJjFc841228
Trap music severler için sevdiğim müzikleride atarım arada umarım beğenirsiniz.

ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ismailaslan »

Başarılar :)
Resim
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

ismailaslan yazdı: 11 Ağu 2018 02:43 Başarılar :)
Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Beyler bugün yakın arkadaşımın düğünü var oraya gidicem geceleyin bir part atmaya çalışıcam mutlaka . Çok özür dileri gecikme için

Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Sevgili Günlük
Bugün azul görevini alabilmek için kasılmaya başladım bu arada kasılırken yardım den insanları görünce insanlığın ölmedeiğini gördüm onlarında fotoğrafımı aldım günlüğümdede teşkkürlerimi sunuyorum onlara .

Resim

Resim

14 Level olduktan sonra folkor görevini aldım onarala konustuktan sonra azul görevini aldım gruba beklemeleri için rica ettim sizde bos keserken foto atmak isterdim fakat olmadı sağlık olsun.
Genede arkadaşlara yardımdan dolayı teşekkür ediyorum .

Resim

Sonra asamı aldım onlada bir foto çekinmeyi ihmal etmedim bu arada ferromanyetik asaya benzediğini fark ettim inşallah onuda üreteceğimiz zamanlar gelicek .

Resim

Resim

Ardından 16 level görevini alabilmek için devam ettik kasılmaya

Resim

16 level olduktan sonra engerek ve kobra görevlerini halletim ayakkabımıda kaptım efsunu güzel olmasada işimizi görür.

Resim

Resim

Beyler kapanışa doğru gelirken elime güzel bir reçete geçti bunu üretmek isteyen oyuna yeni başlayan arkadaşlar pm atabilir reçetedeki malzemelerde elimde bulunursa veririm sorarsanız.

Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Sevgili Günlük
Bugün arzuhalciyle tanıştım çok zeki bir adam böyle adamlarla konuşmak bana çok şey katıyor bir kitap sordu hemen sahafa doğru yola koyuldum.

Resim

Kitabı bulup arzuhalciye götürdükten sonra beni yasemine yönlendirdi .

Resim

Yasemin ise çeteciye gitmemi istedi ve bizden önce mezarlığa giden adamı bulmamızı istedi çeteciye sordurdum ama böyle adamlar karşılıksız iş yapmaz neyse çıktık madene.

Resim

Ardından arzuhalciye gidip adamın kimliğini öğrenemediğimi bizden önce girdiğini ve mezarlıktaki taşa deyince yok olduğunu belirttim.
Arzuhalci ise bu yardımlarımın çok işe yaradığını ve bana minik bir hediyesi olduğunu söyledi ışık hanımdan hediyemi aldım :) .

Resim

Ardından arzuhalci mezarlıktaki ölüyle konuşmamı istedi.

Resim

Sonra bu kimliği belirsiz adamı aramaya başladım çeteciler tarafından korunduğu istihbaratı geldi.

Resim

Ama elebaşlarıda mezartaşına dokununca kaybolduğunu dedi böylece çeteciden aldığımız bilgiyide teyit etmiş olduk.
Ardından arzuhalci labirente girmemi istedi yaratıklar biraz hırpalasada beni ruh taşının fotoğrafını çektik.

Resim

Kitabe görevini alamayınca bir arkadaşla kasılmaya başladık.

Resim

Sonra kitabe görevine yardım edecek bir arkadaş buldum Karaxexşeytan adlı arkadaşa teşekkürler tekrardan.

Resim

Kitabeninde fotoğrafını çekmeyi unutmadım.

Resim

Bu arada beyler kitabede yazan metinden bir alıntı yapayım "yaşamda ve hatta ölümden sonra Philietos'a bağlı kalcağım bozmaya gelen için tılsımı,yıkamya gelen için kenti nerde olursam olayım asla geri dönmeyeceğim."
Ardından philietos un yanına uğradım bunun için yardım eden ErtuğrulxGazi ye teşekkürler

Resim

Ardından geri dönüp philietos öldür görevini aldım saolsun arkadaş kırmadı kesti philietosu.Sonra ise gidip ödülümü aldım onunlada bir foto çekinmeyi unutmadım.

Resim

Resim

Beyler bugünlük bu kadar yarın görüşürüz bu arada görüşerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum günlüğümle ilgili her türlü yorum tavsiyeye açığım teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Sevgili Günlük
Bugün bir arkadaş vs teklif etti ve yenersem 160k para vereceğini söyledi ama oyundan çıkıp girmemesi beni üzdü.

Resim

Kuklacının seçilmişine yardım edecek adam bulamadığımdan labirentte kasılmaya geçtim.7

Resim

Labirentteykende mızrak toplayıp görevimi teslim ettim saolsun rüstem reis güzel bir hediye verdi.

Resim

Görevler bitince mecbur kuklacının seçilmişini bir deneyeyim dedim ilk denemede başarılı oldum tek başıma iksirsiz :) .

Resim

sonra biraz maden döndüm ve ilk safımızı elde etmeyi başardık teşekkkürler ikv :) .

Resim

Ardından biraz çamur topladım birazda arkadaş hediye etti onada çok teşekkürler .

Resim

Agah dededen de meteor görevini aldım komutana indim in emrini alınca indim aşağı .

Resim

yağmacı cin tüftüfçü cinleri öldürdükten sonra başı boşu öldürdüm .

Resim

Günüde bir arkadaşın kuklacının seçilmişi görevine yardım ederek bitirdim.

Resim

Beyler bugünlük bu kadar herşey gönlünüzce olsun .Görüşürüz yarın.

Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Sevgili Günlük.
Bugün meteor bölgesinin ilk görevlerini yapmaya başladım başıboş cinler biraz paramı çalsalarda öldürmek kolay oldu ama tüftüfçüler zorladı beni komutanın da benle dalga geçmesi beni çok üzdü.

Resim

Sonra boşu öldürdüm kesimde yardımcı olan arkadaşa çok teşekkür ederim .

Resim

Ardından ayakkabımı aldım .

Resim

İstibaharat subayı adadaki adamının yanına gönderdi hali perişandı .

Resim

Bu arada 20 30 level arkadaşları kesen karaktersiz insanların fotoğraflarını aldım bunları günlük yazdıgım sürece paylaşıcam.

Resim

Resim

Bi reçete bir tanede silah düşürdüm lazım olan arkadaşlar pm atabilir oyun içindeyken.

Resim

Resim

Mebrube hanımda performansımdan baya memnun kalmış ona yardımcı olduğum için bab-ı ali komutanına bir ceket bırakmış ceketimi aldım foto almayı unutmadım

Resim

Resim

Beyler bugünlük bu kadar bu arada Fenerbahçemize başarılar . Umarım herşey gönlünüzce olur.

Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Sevgili Günlük
Bugün hesabımı kasarken bir silah düşürdüm eğer ihtiyacı olan varsa oyun içinde pm atabilir bana .

Resim

Komutandan hızlı mesaj getirip götürdüğüm için madalya aldım :) .

Resim

Maden toplarken saf tungsten elde ettim ederi pek bişey degil ama olsun böyle böyle birikicek paralar..

Resim

Görevden Büyü Kritik Arttırıcı Ceket elde ettim onunlada fotoğraf çekinmeyi unutmadım.

Resim

Gene labirentte maden çekerken yüzük düşürdüm kasada duruyor bunlar ihtiyacı olanlar pm atsın . .

Resim

Ardından çeteci mağarası bos görevlerine tam gaz başladım kesimde yardımcı olan herkese [

Dev Ananın Gözdesi

Resim

Resim

Cevriye Sultan

Resim

ölünce çekmişim cevriye sultanı kusuruma bakmayın :( .

Dev Ana

Resim

Resim

Beyler bugünlük bu kadar yarın görüşmek üzere güzel bir resimle veda edeyim sizlere

Resim