şifager'in günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx »

SELAM. bugünü bomboş geçirdim. bu boş günümü boş yapa yapa anlatacağım şimdi.

güne yaklaşık bir haftadır yaptığım gibi holde başladım. ama ağlamak istedim bu sefer. dükkandaki arttırıcıyı o kadar çok özledim ki. SİZE BELGELERLE KONUŞACAĞIM ŞİMDİ.

Resim

bugün toplam çektiğim yeşim taşı ve monazit sayısına bakar mısınız. allah aşkına bu ne ya? ne jadeit çekerim, ne gadolinyum, salgı falan zaten asla yok. hol beni çok üzmeye başladın :( ben de hiçbir şey çekemeyince bari karaköye geçeyim dedim. gittim işte biraz maden gezdim hemen taaf çektim. çantamda duruyor orada görüyorsunuz. karaköy'de başka ne yaptım diye düşünüyorum. nakit met1 satan birilerini aradım. birisi 280m'e satıyordu, alınabilir aslında. ondan alırım belki. bir de ensari ve bolat kritikli item aradım sunucuda. SATAN YOK. birisi ensari altuncu ayakkabı satıyordu, çektiği fiyat; 60m. çok fazla kgfdlgldfgd. ALAMAM. bir ayakkabıya o kadar para veremem :( 700 hasarla dolaşıyorum ortalıklarda. sonra işte oyundan çıktım falan akşam tekrar girdim VE MİGRATA GİRDİK. onu da göstereyim.

Resim

şifager'le girdim. venus'un görevi vardı ama başka şifacı çıkmayınca ben geçeyim dedim ve şifacı gittim işte. girdik baya da bir şeyler kestik ama junonu kesemedik ya tüh. gruptaki tek 2311 oyundan düştü, giremedi falan. talihsizlik işte :( geçen gün de ben olmadan girmişlerdi o zaman da kesememişler şlgfhşgfhlghşl. İNANIYORUM ÜÇÜNCÜYE BU JUNON KESİLECEK.

bugün hiç konuşasım yok nedense. direkt bitirip uyumak istiyorum. keşke hiç yazmasaydım ama yazdım artık o kadar, hayatta silmem. junon kesiminden son bir fotoğraf atıp gidiyorum.

Resim

canım kel bakar mısınız tek büyücü nasıl da çırpınıyor. kendisi hâlâ elli beş level ondan önce elli dokuz olacağım. şimdi ben gidiyorum. büyük bir ihtimal yarın çok fazla oyuna girmeyeceğim ama eğer mental olarak kendimi iyi hissedersem size herhangi bir şey hakkımdaki fikirlerimi falan anlatırım. çünkü burada her konuda yetkili kişi benim. öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, yine gecenin köründe günlük yazmaya başladım ve yine çok uykum var. dün, bugün için çok fazla oyuna giremeyebilirim demiştim. gerçekten de öyle oldu, bugün çok fazla oyuna giremedim. şimdi oyunda olduğum süre boyunca neler yaptığımı anlatacağım.

oyuna akşam saat dokuz gibi falan girebildim. uzun zamandır olduğu gibi bugün de oyuna venus'le başladım. geçen günden venus karaköyde kalmış, hazır karaköydeyken maden gezeyim dedim VE PAİNİTE ÇEKTİM. nasıl çektim hemen onu da anlatayım. ileride maden doğdu böyle biz iki büyücü ona doğru koşmaya başladık. tabii ki ben ondan daha hızlı davranıp çekebildim. çektiğimde şaşırdım çünkü ilk bor madeni çekişimde painite çekmiştim. çeker-çekmez hemen ona yansıttım, inanmadı ben de dedim ki; allah canımı alsın ki çektim. AY NE KADAR DAĞINIK VE SAÇMA ANLATTIM. sinirlendim şu an kendime. ekran görüntüsünü koyacağım şimdi okuyup anlarsınız.

Resim

komik bence. ben sohbeti tekrar okuyunca gülümsedim hafif. bir de anlatmaya çalıştığımı şu an anlamışsınızdır bence. başka da bir şey çekemedim diyordum ki bir jadeit ve bir gadolinyum da çektim. onları kasamın en son fotoğrafını koyduğum da anlatırım. bir de galiba artık ezik değilim ya. bir sürü ikinci derece saf karaköy madeni çekiyorum ama hiç anlatmıyorum. artık 500 bin çok önemli değil galiba. bir de venus'le ilgili anlatacağım son şey on dört tane xenotim aldım. xenotimlerimi tamamladım. on dört xenotim için 30m verdim. iyi bence ya, fena değil.

Resim

hiç kimse onaylamamış ama aldım işte. valla. venus'le yaptıklarım bitti. şu an şey yapıyorum, holde ocağa attım venus'u günlüğü yazarken kalkan madenleri çekiyorum. çekebildiğim bir şey olursa onu da laf arasında söylerim.

ŞİMDİ SIRA ŞİFAGER'DE. şifager'e girmemin sebebi kenana çağrılmış olmamdı. kenana ilk girerken ufak bir tatsızlıklar oldu. işin tuhaf yanı ben hiç karışmadım. onlar kendi kendilerine tartıştılar. neyse artık böyle tatsız olaylara yer vermeyeceğim canım günlüğümde. kötü enerji yayıyorlar. kenana falan girdik her şeyi kestik. düşüneni, motoru, kenanı. şey dikkatimi çekti; önceden, kuklacıda falan oynarken asla düşüneni kesmezdik. artık burada her kenan girdiğimde istisnasız kesiyoruz. bu yani fark ettiğim şey. çok önemli bir şey değildi. kenandan bir tane görüntü paylaşayım bari.

Resim

işte böyle bir gruptu. beş kişiydik bu sefer ya. iki tane ofans vardı, iki tane büyücü vardı, bir de ben. bu grupla iyi kestik bence. kenanı kesmek kolay ya valla. JUNONU BECEREMİYORUZ. ama üçüncüye halledeceğiz, inanıyorum ben. kenan kesiminde çok değişik bir şey olmadı. anlatabileceğim bir şey yok. aslında genel olarak anlatabileceğim başka bir şey yok. zaten dediğim gibi çok fazla online değil idim. son olarak kasamın şu anki halini paylaşayım. bu arada günlüğü yazarken bir tane daha gadolinyum çektim. bozdur bozdur harca şifager.

Resim

bu kasamın günlük yazmaya başladığımdaki hali. buna bir tane daha gadolinyum ekleyin. bir de şey ekleyin bir tane peptit. tabii ki ben düşürmedim. onu da anlatayım hemen. kenan grubundaki trans seti olan büyücü mazhar itemim olup-olmadığını sordu. bende de bir tane kolye vardı. kolye var dedim. ne kadar dedi. ben de saçmalama ne parası al dedim. o da alışverişe peptiti de koydu. normalde peptite ihtiyacım olmasa almazdım ama şu an ihtiyacım var valla aldım o yüzden. ona da teşekkür edeyim bu arada. TEŞEKKÜRLER. başka söyleyecek bir şeyim yok. bitti. gidiyorum. unutmadan Zafer Bayramınızı da kutlarım. öptüm

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

öf sadece böyle alışveriş penceresini, çanta penceresini falan kesince iğrenç duruyormuş. bir daha yapmayacağım. YETER.
hoscakal
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen hoscakal »

Öncelikle merhaba. Günlük okumaya başlamama sebep olan bu günlüğü severek ve ilgiyle takipteyim. Gün içinde bazen çok kez bakıyorum yeni bir şeyler yazılmış mı diye. Her okuduğumda yüzümde tebessüm oluyor nedense mutlu oluyorum ve keşke benim de böyle bir günlüğüm olsa diyorum. Maden falan çıktığında kendim çekmiş kadar seviniyorum. Diğer günlüklere bakıyorum arada bir ama okumaktan en çok keyif aldığım bu yani ne yalan söyleyeyim. Sevgiler ve unutmadan herkesin zafer bayramını kutluyorum. :strawberry: :strawberry: :strawberry:
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

arkadaşlar üzerime oynuyorlar. amerika kazanmamı istemiyor. dünden beri internetim yok ya. ne günlük yazabiliyorum ne de oyuna girebiliyorum. neden böyle oldu valla bilmiyorum :( telefondan yazmayı deneyecektim de bütün ekran görüntüleri falan bilgisayarda. onları telefona aktarmak cart curt uzun iş diye üşendim. internetim gelince hepsini bir arada hallederim işte. hazır yazmaya başlamışken şeyin müjdesini vereyim. ben etkinlik günlükçüsüydüm. ödül için günlük yazmaya başlamıştım ama alıştım artık. biraz da sevdim. her gün olmasa bile artık iki-üç günde bir gelir anlatırım neler yaptığımı. yeeyyyyyy. birazdan dışarı çıkacağım. eğer eve geldiğimde internet gelmiş ise dün yaptıklarımı da anlatırım. öpüyorum hepinizi.
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

Legenddx yazdı: 29 Ağu 2018 02:04
şifager'le girdim. venus'un görevi vardı ama başka şifacı çıkmayınca ben geçeyim dedim ve şifacı gittim işte. girdik baya da bir şeyler kestik ama junonu kesemedik ya tüh. gruptaki tek 2311 oyundan düştü, giremedi falan. talihsizlik işte :( geçen gün de ben olmadan girmişlerdi o zaman da kesememişler şlgfhşgfhlghşl. İNANIYORUM ÜÇÜNCÜYE BU JUNON KESİLECEK.

bugün hiç konuşasım yok nedense. direkt bitirip uyumak istiyorum. keşke hiç yazmasaydım ama yazdım artık o kadar, hayatta silmem. junon kesiminden son bir fotoğraf atıp gidiyorum.
O 2311 Büyü Ben Olmalıyım :D O Junon Kesilicek Kral Rahat Ol Bir Gece Ansızın ;)
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

Şifager'siz Deneyelm Belki Ondandır Dedik :D 6 Kişi Girdik Yolda Bir Arkadaş İnternet Problemlerinden Ötürü Oyundan Düştü 3 Büyü 1 Şifa Bir Tank Kaldık :D Tazısız Kesmeyi Denedik Şifayı Zindana Attı Kaldık Kimsesiz Yetim :D Yinede Umudumuzu Kaybetmedik O Junon Birgün Kesilecek :D

Resim

Saygılarımla ..
Resim
SnooW
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen SnooW »

Severek takip ediyorum. Forumda hesaba giriş sebebimsin. Umarım devamı gelir :blush:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Bir süredir burnuma çilek kokusu gelmiyor!?
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, ben geldim. BENİ NE KADAR ÖZLEDİNİZ? uzun zamandır bir şeyler yazmıyorum, yazamıyorum. bir ara internetim geldi gitti, sosyal hayatımda bazı sorunlar oldu falan derken işte buradayım. uzun zaman sonra ilk kez bugün oyunda baya bir onlinedım. iyi-kötü bir şey yaptım. şimdi onları anlatacağım.

oyuna yine venus'le başladım ve yine holdeydim. maden gezdim falan. buraya en son kasamın fotoğrafını attığımda otuz üç tane jadeitim varmış. şimdi aldı başını gitti. maşallah diyin. her zaman olduğu gibi yine kasamın fotoğrafını atayım, onun hakkında konuşayım da o aradan çıksın.

Resim

YAASSSS QUEEEENN. valla zengin oldum. şifager'de de üç tane daha peptit var. holü sömürdüm bence artık karaköye geçme vaktim geldim. gündüzleri hol, geceleri karaköy yaparım belki bilmiyorum. karaköye geçmeliyim ama baya az madenim var. venus'u de kasmaya başlayayım. onu en kötü bi 57-58 level yaptıktan sonra savaşçı açacağım. yyeeeyyyy. bitti bunlar. madenlerimden çok fazla bahsetmeyi sevmiyorum aslında ya. kendini gösteriş yapıyormuş gibi hissediyorum. AMA YAPMIYORUM.

araya zaman girince böyle bir soğukluk oldu sanki ya. ne anlatacağımı bilemedim. neden böyle oldu ya tüh. neyse bugün ifliss'i kestik. ondan bahsedeyim. çok rahat kestik, çok güzeldi. venus'le gittim. şifager'in de görevi vardı aslında ama venus'e hem exp gelirdi. hem de fevzi mevzi pantolonum hiç yoktu. onu giyerim diye onunla gittim. ifliss kesiminden fotoğraf paylaşayım.

Resim

bakın kel de orada. yerde yatıyor, ölmüş. kelin de görevi vardı. yaptık işte onu da. kimseye meran alaşımı düşmedi ama ya :( keşke düşseydi. KEŞKE BANA DÜŞSEYDİ. 3-5m bir şeye satardım ne güzel. neyse buna da #şükür. ifliss'i tek seferde, sorunsuzca kestik. sonra baya bi gaza falan geldik. bir şeyleri böyle tek seferde kesmeye alışık değiliz ya tabii. dedik ki hani kadimi kesemeyiz ama bir yeşili de keseriz. aslında keserdik de ya. AMA KESEMEDİK. dur ekran görüntüsü paylaşayım sonra konuşurum.

Resim

canı 12 ya neredeyse ölecek. ama ölmedi. hatta bir ara 2'ye kadar indi. kesememe sebebimizi hemen söyleyeyim. hani bu bakışlarıyla insanı durduruyor ya. her durdurduğunda da iki-üç vuruyor. her vurdurduğunda da 2 canını falan olduruyor ya. ondan işte kesemedik. canı 2'ydi sonra vura vura 18 falan oldu. bir daha da indiremedik falan. uğraştırdı baya. yarım saat falan yeşil kesmekle uğraştık, KESEMEDİK. beter bir şeydi. bir büyücü daha olsaydı kesilirdi ama kesin. bugün başka da bir şey yapmamışım ya. maden gezip, ifliss kesip, yeşil denemesi yapmışım.

artık karaköy'de dururum. hem venus'u kasar hem de maden çekerim. savaşçı da kasasım geldi bu aralar. ona erlik modeli üçgen alıp, onu parlatmak istiyorum nedense. bunu çok istedim bir anda. yaparsam haberiniz olur zaten. anlatacak başka bir şeyim yok ve uykum geldi. öptüm.

Resim