şifager'in günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx »

Plafect00 yazdı: 08 Ağu 2018 10:05 Hikayeleştirmenle ilgili yoruma katılmıyorum. Bence hikaye anlatmaktansa kendi üslubunla anlatman daha güzel. Bu bir kitap değil, günlük. Doğru olan senin yaptığın. Ayrıca evet, o büyük harfi gördüm ve pek de hoş olmamış. Garip şekilde senin günlüğüne sarı renk font ve noktalardan sonraki küçük harfler çok güzel oluyor. Anlatımının samimiyetini tekniğindeki bu umursamazlık pekiştiriyor. Bu sayede iki kat samimi oluyorsun. Sakın durma!
ya en çok seni seviyorum valla. bence de doğru olanı ben yapıyorum. gün boyu bunları yapıyorum işte ne yapayım.
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, umarım iyisinizdir. şimdi hiç vakit kaybetmeden bugün oyunda neler yaptığımdan bahsedeceğim. bugün oyuna girer girmez uzun zamandır kasılmadığım için direkt hortlaklarda kasılmak isteyen bir y2 aradım VE ŞANSIMA HEMENCECİK BULDUM. koştuk gittik baya kasıldık.

Resim

şansıma bulduğum y2 de 50 leveldi. ben ondan daha çok exp alıyordum. böyle şeyler beni çok mutlu ediyor. bencil, kendini düşünen birisiyim biraz. işte neyse baya bi kasıldık. yaklaşık 60 exp falan kastık ki klandan bir grup uzunca bir süre GBZ için 1 şifacı 1 büyü arıyordu. item alamayacağız ama yazıktır gidelim dedik ve gittik. ÇOK İYİYDİM. net çok iyiydim yani. ck falan kaçırmadım. iyiydim yani bence. ilk GBZ kesişim oldu bu. gruptan kimseye bir şey atmadı ama ya :( birisine bir asa reçetesi atmıştı o kadar.

Resim

GBZ kesimi için şunu söyleyebilirim; büyücüler için çok sıkıcı. sürekli bire-ikiye basıp duruyorsun ama şifacılar için güzel yani bence güzeldi. çünkü sürekli birileri hasar alıyor ve füzemsi şeye ck yetiştirmek falan güzeldi.

GBZ kestikten sonra kasılmaya geri döndük ve tam level atlayacakken, 99 exp olmuşken büyücü oyundan çıktı. ŞAKA GİBİYDİ YA. bence bilerek falan yaptı ne bileyim. bak yazık ya gidilir mi böyleyken :(

Resim

ben de mecbur kendi başıma fanatik kesmeye başladım. ben fanatiklerle boğuşurken geldi sağ olsun birisi grup attı işte 57 oldum. yeeeeyyyyy.

Resim

ya canım şifager. GBZ kesince item alabilme ihtimalim var artık. bu güzel bir şey. tam 57 level oldum bil bakalım ne oldu. dün yardım ettiğim büyücü vardı ya. yazdı işte görevi falan varmış. koştum hemen yeraltına ona biraz yardım ettim. önce biraz gecenin takipçisi kestik. ama bu sefer gittiğim iyi oldu çünkü BENİM DE GECENİN TAKİPÇİSİ GÖREVİM VARMIŞ. şaşırdım biraz, bilmiyordum. şimdi onun fotoğrafına bak.

Resim

yirmi tane gecenin takipçisi kesince gittik görevi teslim ettik hemen. sonra buz büyücüsü görevini almıştım ben ama o daha 47 level olduğu için alamamıştı :( buz büyücüsü 48 levelın göreviydi. biraz kasılmasına yardım ettim 48 olunca görevi alıp beraber yapmaya başladık. oh gelsin onun da fotoğrafı.

Resim

buz büyücüsü biraz zorladı. onu kesmek uzun sürdü ama hallettik. bugün hep ona yardım ediyor gibiydim ama kendi görevlerimi de yaptım. güzeldi o açıdan, sevdim yani. bir diğer ortak görevimiz de şeydi. dev komodo görevi. çok utandım ya ben olmuşum koskoca 57 level ama daha dev komodo görevim duruyordu. dün bize dişi örümcek görevinde yardım eden ofans geldi yine sağ olsun dev komodoyu kesti.

Resim

oyunda hep aynı kişilerle konuşuyorum. zaten toplam 20-25 oyuncu falan vardı herhalde belki de abarttım biraz ama yani çok yok. sonra klandan birilerinin hole gelecek şifacı aradıklarını gördüm. ONLARIN DA YARDIMINA KOŞTUM. yürü be şifager. ama gerçekten kötüydüler yani suçu çok rahat onlara atabiliyorum ben iyiydim. saate falan gidemedik ama olsun denedik. gelsin onun da fotoğrafı.

Resim

ya üzüldüm biraz hiç saat yolunda fotoğraf çekmek aklıma gelmemiş. anca burada var. olsun bununla idare et. holde hiçbir şey yap(a)madık. zaman kaybı sayılabilirdi biraz ama olsun.
SIRA GELDİ GÜZEL HABERE. 54 levellık itemsiz zırh kullanıyordum ben. asklepios altuncu zırh için para biriktiriyordum. kazık yedim mi yemedim mi bilmiyorum ama sunucuda başka satan yoktu. aldım işte. zırha 45m+ 1 tane akondrit verdim. akondriti de madenden çekmiştim.

Resim

GÜZEL GÜNLERDE GİY ŞİFAGER. beğendim ben zırhımı. şu an sadece ayakkabım yok ama onu da bilerek almıyorum. sanki ayakkabım olmazsa GBZ bana hemen ayakkabı atacakmış gibi hissediyorum.

akşam etkinlik varmış galiba mühimmatı getir mi ne. otuz tane kobalt üç yüz tane de demir istiyordu galiba. BENDE HİÇBİRİSİ YOKTU. ama olsun gideyim belki güzelce istersem bana da bir şeyler verirler dedim ama vermediler ya. elwing kötü birisin :( ama senin de fotoğrafını koyacağım. canım elwing.

Resim

işte böyle bir şey yani aslında çok da gereksiz bir fotoğraf aslında. o orada durdu ben burada sonra ben sormadan çektim. belki de ayıp yani ama çektim. insanlar benim günlüğümde gözükmez istemezler belki diye düşünerek herkesin adını, loncasını falan kapatmaya çalışıyorum. işte böyle ufacık bir şeyi de paylaştıktan sonra yaptıklarıma geri dönecek olursak ben tam elwing'i görmüş oyundan çıkacaktım ki. BİZİM KEL BÜYÜCÜ YİNE YAZDI. gong görevi için yardım istiyordu. dedim ki olur yaparım ama sonra hemen çıkarım dedim. tamam dedi. gittim onu da yaptık. tek tek bütün gongların fotoğrafını çektim ama bir tanesini atsam yeter bence.

Resim

aynen yetti bence. işte son olarak bunu yaptım sonra çıktım bitti. öptüm. YA KEŞKE ŞEY OLSA BURAYA KADAR OKUMUŞ OLANLAR AŞAĞIYA ÇİLEK EMOJİSİ BIRAKSIN. öptüm.

Resim

Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Bundan sonra size Cem Yılmaz'ın şifacı versiyonu diyebiliyor muyuz ? :)
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, mesajları ortalamayı öğrendim keşke önceden öğrenseydim o zaman hep ortalayıp yazardım. tüh neyse. bugün oyuna girer girmez güzel şeyler oldu. şeyler değil aslında şey. benim kolyem mazhar osmandı bana çok yararı dokunan birisi var -adını vermek istemiyorum- sağ olsun bana ASKLEPİOS kolye verdi. tekrardan çok teşekkür ederim. ben böyle ufak iyiliklerden çok mutlu olan birisiyim ya. şimdi hemen bunun fotoğrafına bakalım.

Resim

dünya dönüyorsa böyle iyi insanlar hatrına dönüyor. kolyeyi verdiği yetmezmiş gibi hemen grup atıp beni kasmaya başladı ya. yavaş kasılıyorduk biraz ama olsun yani bana kalsa hiç kasılamazdım. baya bir kasıldık aslında ama 58 olamadım. belki günlüğü yazdıktan sonra oyuna girer kasılmaya devam ederim.

Resim

biz kasılmaya böyle iki kişi başladık ama sonra gelen baya kişi falan oldu her yere dağılıp slot kesmeye başladılar. güzeldi o an hoşuma gitti. hepsi 59 leveldı ama slot kesiyorlardı. şey gibi hissettim SANKİ HEPSİ BENİM İÇİN VAR. çok seviyorum ya insanların benimle ilgilenmesini. buradan hepsine teşekkür ediyorum.

AKLIMA ŞİMDİ GELDİ NEDEN ÇİLEK EMOJİSİ BIRAKMADINIZ YA.

neyse geri dönecek olursak; o kadar yani kasıldık biraz. bugün pek bir şey yapmadım ya. zaten kasılmak tüm gün süren bir şey yani. kasılırken bakırezer kolye düşürmüştüm. ona alıcı buldum ama ne alıcı. 30 saniye mutfağa içeriye su içmeye gittim. bi polise haber vermediği kalmış.

Resim

ŞURAYA BAK. grup da atan o he. neyse işte kolyeyi 4m'e sattım. bence fena değil. 3 kuruş param vardı zaten. ne verse olur derdim. zor bir hayat yaşıyorum valla. şimdi de ticaret şeysinin fotoğrafına bakalım.

Resim

ya çok seviyorum böyle yaptığım şeyleri de fotoğrafla doğrulatmayı. bana üniversitenin ilk senesi aldığımız textual dersini hatırlatıyor. neyse işte sattım 4m'e bereket versin.

sattıktan sonra kasılmaya geri döndük ve bana bir item düştü bence çok güzel. hatta herkesçe güzel yani. şimdi de ona bak. bayılıyorum bu işe.

Resim

ama keşke ceket ya da pantolon olsaydı. çünkü alaska eldiven reçetesi herkeste olduğu için bunu kimse almaz diye düşünüyorum. ama keşke şöyle bi 30m'e falan alıcı çıksa. ZATEN SUNUCUDA ADAM YOK Kİ KENDİ KENDİME DÜŞÜRÜP KENDİ KENDİME YANSITIYORUM. kimse bir şey almıyor, kimse bir şey yapmıyor. valla oynanmaz bu oyun. isyanımı da ettim, rahatladım. başka da bir şey yapmadım bugün. sanki boş geçirmişim bu günü ama 60 exp falan kastım. bitti. öptüm. dikkat edin kendinize. UNUTMAYIN ÇİLEK EMOJİSİ.

Resim
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

xANARCHYx yazdı: 09 Ağu 2018 08:50 Merhaba ;

ya eğlendiysen ne mutlu bana. unutmayın oylar şifagere :hatched_chick: :hatched_chick:
Kullanıcı avatarı
HIStory
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen HIStory »

:strawberry: :strawberry: :strawberry:
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Legenddx yazdı: 09 Ağu 2018 23:40
xANARCHYx yazdı: 09 Ağu 2018 08:50 Merhaba ;

ya eğlendiysen ne mutlu bana. unutmayın oylar şifagere :hatched_chick: :hatched_chick:
Malesef oyum kendi günlüğüme :)
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

HIStory yazdı: 10 Ağu 2018 01:57 :strawberry: :strawberry: :strawberry:
ya eğer kimse çilek emojisi koymasaydı çok üzülecektim. iyi ki varsın.
Kullanıcı avatarı
HIStory
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen HIStory »

Legenddx yazdı: 10 Ağu 2018 13:19
HIStory yazdı: 10 Ağu 2018 01:57 :strawberry: :strawberry: :strawberry:
ya eğer kimse çilek emojisi koymasaydı çok üzülecektim. iyi ki varsın.
Devamını bekliyoruz günlüğün :strawberry: :blush:
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, ben geldim. çok geç oldu biliyorum ama bugün evde değildim ya. oyuna da hiç girmedim. ama içime mi doğdu ne oldu bilmiyorum. dün o gün ne yaptıklarımı yazdıktan sonra oyuna girip biraz daha oynamıştım. iyi ki oynamışım valla. ŞİMDİ DÜN GECE YAPTIKLARIMI BUGÜN YAPMIŞIM GİBİ ANLATACAĞIM.

ya inanmıyorum çok üzüldüm şu an. dün gece kendime kasa karakteri açmıştım. aktaracağım madenleri, itemleri falan da işte sandboxie kullanarak aktarıyordum. AMA SANDBOXİE AÇIKKEN ALINAN SSLER HİÇBİR YERE KAYDOLMUYORMUŞ ya da belki oluyordur ama bende olmuyordur. BİLMİYORUM. işte kısaca dün gece yaptığım hiçbir şeyin ekran görüntüsü alamamışım :( bu beni biraz üzdü ya.

BEN DE SİZE KURU KURU ANLATACAĞIM. ne yapayım yani bugünlük de böyle oluversin. işte dediğim gibi canım şifager'imin iki kasası da neredeyse ağzına kadar dolmuştu. AMA SORSANIZ DEĞERLİ HİÇBİR ŞEY YOK. her şeyi satsam toplam 10m eder belki. etmez ya valla. hayyvan vahşi ceketi bile saklıyorum. SAKLIYORUM ÇÜNKÜ ZAMANINDA KULLANIYORDUK ONU ARKADAŞLAR GEÇMİŞE ÖYLE ÇABUK İHANET EDEMEM. geri kafalı, yobaz birisiyim. bir de her şeyi saklamayı seviyorum. bir tane beril çekmişim onu bile kasaya atmışım ya çok komik. bir tane tek başına öyle duruyor. neyse kasa karakteri açıp onları aktardım. baya güzel oldu. kasamın bir gözü tamamen boşu diğerinin de yarısı falan anca dolu. KASA KARAKTERİMİN İSMİ DE ŞİFAGERİNKASASI. güzel bence beğendim ben. işte benim amacım kasa karakteri açıp oyundan çıkmaktı. ama kel büyücü yazdı. çok seviyorum kendisini arkadaşlar bu arada. gittim ona yardım ettim. kendisi 49 level olmuştu artık karaköy'e girebiliyor. yeeeyyyyy. buradan onu tebrik ediyorum bir kez daha. onun yanına gittim biraz milis falan kestik. sonra klandan GBZ kesimi için şifacı aradıklarını gördüm. dedim aha şifager koş koş git, gittim de ama hiçbir şey düşmedi ya. bari gruptan birisine düşseydi. tam 4 tane GBZ kestik insaf. hadi üç tanesi item atmaz anlarım da dördüncü neden item atmıyor ki? yazık yazık. pü. GBZ kesimi için konuşacağım biraz heykelin ilerisindekini kesmek çok kolay, otoparkın üstündekini kesmek biraz zor ama o arada bir yerde olan var ya onu kesmek bence çok zordu. ÇÜNKÜ BİR ANDA DUVARIN İÇİNDEN BOMBA ÇIKIYOR. ck yetiştirmek beni biraz yordu ama sorunsuz kesildi yani önemli olan da buydu. bu kadar. bu sefer çilek-milek istemiyorum arkadaşlar. HAK ETMEDİM YA. dikkat edin kendinize, öptüm.