şifager'in günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Ufak bir öneri f7 basıp fotoğraf çekersen daha sağlıklı olur sizin için . İsimler , harcanan kudret ve giden canlar gözükmez.

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Legenddx »

xANARCHYx yazdı: 15 Ağu 2018 16:31 Merhaba ;

Ufak bir öneri f7 basıp fotoğraf çekersen daha sağlıklı olur sizin için . İsimler , harcanan kudret ve giden canlar gözükmez.

teşekkür ederim evet öyle daha rahatmış. bundan sonra kullanmaya çalışırım :strawberry:
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, bugün biraz mutsuzum ya. kötü insanlarla karşılaştım hep. şimdi hep beraber onların arkasından sallayalım bari ne yapalım.

bugün oyuna girdiğimde ilk bir yarım saat falan büyücümdeydim. öyle yaptığım her görevi atmayacağım. sonuçta hepimizin yaptığı normal görevler. kesmeli, konuşmalı görevleri yapıyordum. SONRA İŞLENMİŞ GÜMÜŞ GÖREVİ GELDİ. yarım saat klandan, bölgeden işlenmiş gümüş aradım kimse vermedi. birisine sinir oldum onu göstereceğim şimdi size ama tabii ki de adı kapalı olacak.

Resim

bu ne ya. insan işlenmiş gümüşten para mı ister? vermedi arkadaşlar. ben sandım ki iyi gel vereyim der ama demedi. baya bir sinirlendim kendi kendime ama olsun. baktım veren yok gittim karakteri madenci yaptım, nikel-gümüş çekmeye başladım. bir tanesini kendim üretmiştim ki sağ olsun birisini buldum bana iki tane işlenmiş gümüş verdi. buradan ona teşekkür ederim, sağ ol. büyücümle hep görev falan yaptım yani anlatacak bir şeyim çok yok. kendisi şu an 23 level son halini göstereyim sizlere. güzel bir kadın oldu maşallah.

Resim

ya asası güzel yüzünü kapatmış. büyücümle yaptığım şeyler bu kadar işte. daha sonra şifager'e geçtim ve bir de ne göreyim. KEL ARZ OLMUŞ. çok şaşırdım. ama tabii ki de onu yalnız bırakmamak için gittim arz oldum. ikimiz de arz olduktan sonra hortlaklara gittik. orada kasıyorduk ki üç tane klansız, iki tane lodos geldi. slota falan karışmaya başladılar. benim içimden cazgır bir şey çıktı o sırada. hepsine saydırdım ama asla küfür etmedim. sonra lodosları kestik oh. klansızları tehdit ettim arkadaşlar. yapacak değildim ama çok sinirliydim dedim ki gitmezseniz bossunuzu kaçırırım kdfgkdsfkdsfk. gittiler. iyi oldu.

Resim

yaptığım şeyi onaylamıyorum ama utanmıyorum da yani. sinir etmeselerdi. hepsi hak etti. onlar gittikten sonra kasmaya devam ettik. hala 59 olamadım ya çok komik. azar azar kasıyoruz. kel 54 level oldu bu arada zırh falan giyiyor artık. tebrik ederim kel. biz kasılırken birden etkinlik olduğunu gördüm. arayan bulur etkinliği varmış. gittim eminönü'ne aramaya başladım her yerde. VE BİLİN BAKALIM KİM BULDU. DOĞRU BEN BULDUM. en komik yanı da uçakta bekliyormuş ve ben uçağa giderken üç kişi oraya bakmış geri dönüyordu. nasıl bulamadılar anlamadım. kısmet işi demek ki.

Resim

Resim

oh hayırlı olsun şifager. painite istemiştim aslında ama vermedi. keşke verseydi. ben ortalıkta aranırken mısır çarşısında grup toplanıyordu. ezikler toplanmış kenan kesecektik. mısıra gittim ben de. MISIRA GİTTİĞİMDE BANA KİM YAZDI SİZCE? hani beni migrata almayıp, karakürk-bronz kesimine çağıran var ya. bu sefer de solucan kesimine çağırmıştı. dedim ki işim var gelemem, bu sırada bir arkadaşım da dedi ki benim de solucan görevim var gidelim. madem öyle biz altı kişi kalktık solucana yardıma gitmeye. bunlar ne yapsa beğenirsiniz. görevi olan arkadaşımı gruba almadı. BÖYLE SAÇMA BİR ŞEY OLABİLİR Mİ YA? elli kere dedim ki adama grup atsanıza, adama grup atsanıza. atmadılar. ben de solucan canı on iken can basmayı bıraktım. hepsi öldü. canıma değsin yani. çok meraklıyım sanki sizin görevinizi yapmaya. sonra bir ton sövdüler.

Resim

burada canımı yiyen arkadaş üç dakika sonra çok sövdü arkadaşlar. valla çok sövdü ama neyse. demiştim zaten bunlar ezik diye. biz solucanı yapamayınca hazır olduğumuz altı kişi kenana gittik. bütün bossları kestik. düşüneni, motoru, kenanı hepsini. hiçbir şey atmadı bana çok da gerekli değildi zaten. tek tek bütün bossların kesimini atacağım şimdi.

Resim

bu düşünen.

Resim

bu motor.

Resim

burada da kenanı kestik ama kenanın ölüsü gözükmüyor.

bugün de böyle geçti yani. her gün çok şey yapmıyorum yani ama yine anlatacak kadar bir şeyler çıkıyor. bir de çekiğim madenleri göstereceğim. çok değerli bir şey yok ama unutmayın ben eziğim. ve ezikler için 500bin, 500bindir.

Resim

Resim

Resim

bu kadar. sanki hep aynı şeyleri tekrarlıyormuşum gibi hissediyorum ya. moralimi bozuyor bu durum ama yani sanki oyunda yapacak bir sürü farklı şey var da ben yapmıyorum. suçlamayın beni. bitti. öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, bugün de mutsuzum biraz. nazar değdi galiba, maşallah deyin. bugün oyunda çok fazla saat online-idim. ama hiçbir şey yapmadım ya hiçbir şey. keşke burada bugün ne yaptığımızı değil de ne yapmadığımızı anlatsaydık. tahminen kısa olur. belki de olmaz çok boş yaparım upuzun olur. BİLMİYORUM.

şaka maka hiçbir şey yapmamışım. aldığım ekran görüntülerine baktım üç tane. sadece üç. keşke büyücümü kassaymışım bari ben de bir değişiğim.

dün gibi bugün de ilk önce büyücüme girdim. kendisi en son yirmi-üç leveldi. bugün onun kitabe, salon keşfi, philotheos gibi görevlerini yapıp meteor görevlerini aldım. en son keşif görevlerini yapıp bıraktım. kendisi şu an otuz level. labirentte kasılırken saf altın çektim bir tane. büyücümle ilgili aldığım tek ekran görüntüsü o bugün. onu göstereyim bari.

Resim

çantamda duruyor işte öyle. ileride bir gün belki bana lazım olur. olmazsa da 1m'den falan satarım. işte bu görüntüyü aldığımda kan örümceği görevini yapıyormuşum. KAN ÖRÜMCEKLERİNİ VE GÖLGE AKREPLERİ KENDİ BAŞIMA KESTİM. bunu neden zor ya da çok önemli bir şeymiş gibi söyledim bilmiyorum ama söyledim işte. TEK KESTİM.

keşif görevlerini yapıp büyücümden çıkıp, şifager'e geçtim. canım şifager bugün seninle hep boşboşboşboş ve boş oturduk. ama olsun ya. ne demişler "yanında susarken bile sıkılmadığın insan dostundur" biz de bugün hiçbir şey yapmadık ama ben çok da sıkılmadım. kendimi şu an hastalıklı birisi gibi hissettim ya.

biraz maden falan gezdim. sadece çıka çıka bir tane skandiyum çıktı. ve tabii ki de görüntüsünü aldım.

Resim

bu sefer çantama koymadan çekebildim. eyyyy. başka da hiçbir şey çıkmadı. biraz moralim bozuldu ama arttırıcım yok yani normal karşılıyorum. ben böyle maden gezerken birisi cevriye sultana gelip gelemeyeceğimi sordu. gelirim tabii ki deyip gittim yanlarına. iyi ki de gitmişim. en azından yazacak iki-üç satır bir şeyler çıktı.

Resim

keserken değil de öldükten sonra ekran görüntüsünü almak aklıma geldi. GALİBA BEN DE ARTIK YAPTIĞIM HER GÖREVİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALACAĞIM YA ONLAR HAKKINDA KONUŞURUM EN KÖTÜ.

heh şimdi bir şey söyleceğim. etkinlik takvimine göre bugün "bul kazan" vardı. AMA YAPILMADI. gerçekten nasıl unuttunuz ya bunu? :( etkinlik saati boyunca, yarım saat boyunca facebook sayfanızı yenileyip durdum. gerçekten oyundaki hataların düzeltilmesini falan geçtim de bunu da unutmanız biraz fazla gibi. gönüllü olduğunuzun kesinlikle farkındayım -facebook hesabıyla kimin ilgilendiğini bilmiyorum. ama gönüllü ekibin ilgilendiğini düşünüyorum.- bir işiniz çıkmış olabilir, o an müsait olmamış olabilirsiniz. ama hadi bir kişi müsait olmasın, bir kişinin işi çıkmış olsun, üçüncü kişi bu etkinliği ayarlabilirdi diye düşünüyorum. isyanım tamamen o mikroçipi alamadığım içindir. çünkü dört tane facebook hesabı açmıştım :( YİNE DE ŞİMDİ VEREBİLİRSİNİZ.

bu arada buraya yazmaya alıştım, sevdim de bir nevi. birileri okuyor mu bilmiyorum ama ben yazmayı sevdim. yazacak, söyleyecek her şeyim bitti. gidiyorum şimdi. umarım hep mutlu olursunuz, umarım ben de hep mutlu olurum. öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, ilk olarak şey demek istiyorum. dün etkinliğin yapılmamasıyla ilgili bir şeyler söyledim ya. şey hissettim sanki bütün gönüllü ekip, geliştirici ekip falan bunu okuyunca oturmuş ağlıyorlar. duygusal birisiyim ben. AĞLAMAYIN BİR ANLIK SİNİRLE YAZDIM HEPSİNİ.

oyun benim için biraz sıkıcılaşmaya başladı. çünkü yapacak bir şey ne yazık ki bulamıyorum :( genelde boş boş oturuyorum falan.
bütün gün oturmamım sebebi sunucunun boşalması ama. tek başıma şifacı karakterle çok bir şey yapamıyorum.

şimdi yine hiçbir şey yapmayışımı anlatacağım. oyun artık genel olarak çok boş o yüzden maden gezdim falan biraz. dükkanda da beleş arttırıcı varmış oh. aldım onu. ikinci saflardan çektim bayağı. ilk önce onları göstereyim de aradan çıksınlar. BUGÜN SALLAYACAK KİMSEM DE YOK.

Resim

bu tulyum.

Resim

bu da tulyum. tulyum kere maşallah.

Resim

bu ludwi.

BU KADAR BEN DAHA VAR ZANNEDİYORDUM AMA BİTMİŞ. 1m-1.5m falan para. güzel. madenlerden bu kadar çıkıyor işte bana. maden çekmek dışında bugün elli dokuz level oldum. yeyyyy. ne kadar bu kadar uzun sürdü bilmiyorum ama oldum sonunda 59 level. böyle parlarken fotoğrafını almaya çalıştım ama yapamadım dsklfdksfds. ÇOK ÜZÜLDÜM YA. yine de 59 level şifager'e bakın bi.

Resim

bu görüntüyü parlamaların söndüğü an almışım. keşke parlarken alabilseydim :( ama siz beni böyle sevdiniz değil mi? :ddd NEDEN ÇİLEK BIRAKMIYORSUNUZ HİÇ YA? keşke kelle beraber kasılırken elli dokuz olsaydım. kısmet değilmiş kel :( elli dokuzum artık her şeyi yapabilirim. ay her şeyi yapabilirim dedim de aklıma ne geldi. evet arkadaşlar artık burada chalenge yapacağız. yeyyyy. benden bir şey yapmamı isteyin ve ben de işime gelirse yapayım. yeeeyyyy. ayrıca günlüğümü beğenmeyi unutmayın. yeyyyyy.

bayılıyorum boş yapmaya. gün içinde yaptığım şeyleri hatırlamıyorum ben genelde, aldığım ekran görüntülerine bakıyorum. AMA ALMAMIŞIM demek ki hiçbir şey yapmadım diye düşünüyorum. büyücümü çok az kastım otuz bir yada otuz iki level kendileri. o büyücümü bir türlü benimseyemedim ya nedense. sanki benim değil gibi, ısınamadım. ama onu da elli dokuz yapacağım. İNANIYORUM KENDİME. bu sefer onun hiç fotoğrafı yok. ama aynı yani çok değişmedi.

sallayacak bir şey buldum.

Resim

hemen anlatıyorum olayı. ben eldiveni 20m'e satıyorum bence iyi bir fiyat. birisi de dedi ki paint vereyim eldiven +5m ver. yok sağ ol dedim. sonra dedi ki kafa kafaya takaslayalım. dedim e olur o zaman. GELMİŞ ŞEY DİYOR. HERKES KENDİ ÇIKARININ PEŞİNDE. e tabii ki de kendi çıkarımın peşinde olacağım babam mısın sanki. oralarının görüntüsünü almamışım BANA SEN ÇAKALSIN, MÜSLÜMAN BÖYLE Mİ TİCARET YAPAR bir ton saydırdı. hepiniz ruh hastasısınız. bu oyunu oynayan herkes ruh hastası.

başka da söylecek hiçbir şeyim yok. yazdıklarımın çok sıkıcılaştığını düşünüyorum ama sunucunun boşalmasıyla doğru orantılı bu aslında. kendime belki de bahane buluyorumdur. BİLMİYORUM. hepinizi öpüyorum, kendinize dikkat edin. öptüm.

Resim

Kullanıcı avatarı
HIStory
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen HIStory »

:strawberry: Devam devam ben severek okuyorum :blush:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Demek challange... Bir sonraki iletinde noktalama kullanma. Ha, unutmadan...🍓
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam bazı kararlar aldım çok önemli şeyler değiller ama olsun ALDIM İŞTE biraz bugünümden bahsedip ardından bu aldığım kararlara geçeceğiz aslında karar değil ya düşünce falan FİKİR doğru kelime fikir

dükkanda bedava maden arttırıcısı var diye dedim ki biraz maden gezeyim zaten son günlerde oyunda hep tek olduğum için maden geziyorum ama çok değerli bir şey çekebildiğim yok neyse işte sanki tüm sunucu bu günü bekliyormuş ya bir anda on kişi falan madenden madene deparlamaya başladı sinirlendim bu duruma bölge kanalına birisi bir şey yazmış ona o kadar hak verdim ki şimdi ona bakın

Resim

o kadar haklısın ki bu nasıl bir maden çekme aşkı ya hepiniz sinirimi bozuyorsunuz bırakın iki üç kısmetlenelim neyse işte ben de biraz maden falan çektim tabii ki yine sadece ikinci derece saflar çıktı YİNE GÖSTERECEĞİM ONLARI eğer bundan sıkıldıysanız söyleyin ama ne yapayım göstermeyi seviyorum benim çok ünlü bir sözüm vardır o söz de BEN EZİĞİM 500 BİN 500 BİNDİR

Resim

bu ludwi

Resim

bu da ludwi

Resim

oh ludwilere doyamıyoruz

Resim

bu tulyum ludwiler bitmiş

Resim

bu da tulyum ama poşetteyken fotoğrafını çekmeyi unutmuşum ya :(

Resim

bu mavi john sadece bir tane çektim BU KADAR çok sıkıcıydı biliyorum ama ne yapayım bütün madenlerim bu kadardı 3m falan ediyorlar ohh yarasın

şifagerle başka hiçbir şey yapmadım büyücümü biraz kastım ama çok değil kendisi şu an 34 level büyücümle ilgili atmak istediğim tek fotoğraf boşu tek başıma kesmem ASLINDA ÇOK BASİT BİLİYORUM ÇOĞU KİŞİNİN TEK KESTİĞİNİ BİLİYORUM AMA ATACAĞIM BANA NE

Resim

bu kadardı her şey

şimdi düşüncelerimden bahsedeceğim öncelikle eğer yapabilirsem yarın bütün gün büyücümü kasmayı düşünüyorum çünkü şifacı oynamayı çok seviyorum ama tek başıma yapabileceğim hiçbir şey yok ne adam gibi maden gezebiliyorum ne de bir şeyler kesip item kasabiliyorum bu yüzden bir büyücünün şart olduğunu düşünüyorum büyücüm olursa hole inip salgı peptit kasarım

bir başka şey olarak iyileştirme ve şifabilgisi2 tılsımlarını üretmeyi düşünüyorum ama emin değilim YAPABİLİRSEM YAPARIM YAPAMAZSAM DA YAPAMAM

son olarak da teşkilat şu an iğrenç bunun sebebi sunucuyu sanki yirmi kişilik bir arkadaş grubuna özel açmış olmaları gibi ŞUNU DA SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM HEPSİNDEN ÇOK DAHA KABİLİYETLİ VE ZEKİYİM ama artık uğraşacak gücüm kalmadı yıllardır herkesle birbirimizi yedik durduk yeter
eminönünde ve kuklacıda oynayan bir grup arkadaşım var eğer bayramda sunucular arası transfer şeysine indirim gelirse belki sunucu değiştiririm tahminen eminönüne geçerim çünkü kuklacıda da az oyuncu var EVET BİLİYORUM TEŞKİLATTA BAŞLAMAMIN SEBEBİ HİÇ TANIDIĞIMIN OLMADIĞI BİR SUNUCUDA OYNAMA FİKRİYDİ bu bence hâlâ güzel bir fikir ve keyifle oynuyordum aslında AMA SUNUCUDA TOPLAM 5 LODOS ANCA KALDI
fark ettiyseniz iki gündür falan ezik arkadaş grubum da ortalıklarda gözükmüyor o yüzden belki sunucu değiştirebilirim

Plafect00 meydan okumanı kabul ettim ve hiçbir noktalama işareti kullanmadım ben zor bir türkçe kullanıyorum dağınık devrik saçma konuşan bir insanım AMA BENCE YİNE DE ANLAŞILIR YANİ HER ŞEY

söyleyecek başka hiçbir şeyim kalmadı hepinize iyi akşamlar iyi günler artık günün hangi saati okuyorsanız iyi dileklerimi sunuyorum hepinizi çok öptüm

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

Plafect00 yazdı: 18 Ağu 2018 19:50 Demek challange... Bir sonraki iletinde noktalama kullanma. Ha, unutmadan...🍓

HIStory yazdı: 18 Ağu 2018 11:04 :strawberry: Devam devam ben severek okuyorum :blush:
ikinize de ayrı ayrı çok teşekkür ederim. nedenini bilmediğim bir şekilde bu akşam aşırı duygusallaştım ve şu an şeyi düşünüyorum; insanların bu konuya girip zamanlarını benim yazdıklarımı okumak, yazdıklarıma yorum yapmak için ayırmaları çok güzel. umursandığımı hissediyorum :( bu aralar duygusal olarak çok dengeli değilim, her türlü ilgiye ihtiyacım var galiba. tekrar teşekkür ederim :kissing_smiling_eyes: :strawberry:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

evet meydan okumamı kabul etmişsin tebessümle okudum ama gerçekten de sandığımdan daha zor bir işmiş şayet şu iletiyi noktalamasız yazarken acı çektim
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU