şifager'in günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Legenddx yazdı: 23 Ağu 2018 01:42 selam, şeyi fark ettin bin görüntülenmeyi geçmişiz, bu beni mutlu etti. bin kez okunduğumu pek düşünmüyorum ama bin kez tıklanmışım. dün günlük yazamadım. sosyal hayatımda uğraştığım bazı şeyler vardı. ama zaten hiçbir şey yapmamıştım. sadece karakter kasıp, maden çekmiştim ama ne maden. dün valla iyi maden kastım.

Resim

bunlar tüm gün şifager'de kastığım madenler. bir tane paint ve bir tane de erbium var. bence iyi yani. venüs'teki madenleri göstereceğim şimdi de.

Resim

ÜÇ YTTRİUM YA ÇOK HAVALI. hiç taaf çekemedim biraz üzüldüm ama buna. dün aslında iyi ki de yazamadım çünkü yazacaklarım bu kadardı yani. karakterim elli leveldi onu elli-iki level kadar kastım ve maden çektim. bitti.

bugüne gelecek olursak bugün de çoğunlukla maden çekip, karakter kastım. ama arada başka şeyler de yaptım. şimdi tek tek yaptıklarımı anlatacağım. yeeyyyy.

bugün genelde venüs'teydim. karaköyde değil de holdedeydim. tılsım üretmeye karar verdim bunun için de gerekli olan materyalleri düşüreceğim. iki yıl geriden geliyorum resmen. neyse işte onun için peptit kastım biraz ve genel olarak verimli bir gündü. beş jadeit, üç gadolinyum ve iki peptit düşürdüm. e yani daha ne olsun değil mi? holde şeyi sevdim kimsecikler yok. sanki koca haritayı bana ayırmışlar gibi. maden görünce hayvan gibi saldırmıyorum, usul usul yanına gidip çekiyorum. ÇÜNKÜ ARKADAN DEPARLA GELİP MADENİ ÇEKECEK BİRİSİ YOK.

Resim

işte bunlar düşürdüklerim, çektiklerim falan. maşallah deyin. bu iki günde yüz milyon falan kasmışımdır diye düşünüyorum.
ay hangi tılsımı üretmek istediğimi söylememişim. daha önce bahsedip-bahsetmediğimi hatırlamıyorum. şifa bilgisi2 diye başlamıştım aslında ama baktım bol bol düşüyor, belki de sadece bugün böyle olacak bilmiyorum, iyileştirme yada met1 üreteyim diye düşündüm. o yüzden met1 ya da iyileştirme istiyorum şu anlık. belki de full met1 malzemesi toplayınca şifa bilgisi3'e dönerim. yani şu an kafam çok karışık. HAYIRLISI.

ben holde kasılırken kel de oyuna girdi. hole geldi biraz kasıldık hatta gelen başkaları da oldu. saate doğru gitmeye çalıştık ama gidemedik. gittik ama ilk slotta öldük falan. şifager olmayınca ölüyorlar işte. sonra biz kelle akreplerde dolaştık. dur keli göstereyim size.

Resim

bakın kel. sanki ilk kez görüyorsunuz. ÇOK KOMİK BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM. kel daha elli-dört level ve ben elli-üç oldum bile. kesin kelden önce elli-dokuz olacağım. ama elli-dokuz olmak için çok acele etmeyeceğim ya holde duracağım biraz daha. maden biriktirmek istiyorum. neyse yaptığım şeylere geri dönecek olursam; işte biz kelle akreplerde gezerken birisi sürekli kele yazıyormuş. iflisse yardım edin iflisse yardım edin diye. en sonunda dedik ki iyi tamam gidelim. GİTTİK AMA KESEMEDİK. bizim suçumuz yoktu ama yani. o kadar ifliss kesimine gittim onun da görüntüsünü paylaşacağım.

Resim

gördüğünüz üzere ifliss benim üstümde. çünkü en sağlam benim. işte çabaladık, ettik ama başaramadık. zaten o sevmediğim adamındı görev, iyi ki olmadı. üzülmedim yani. hazır yeraltındayken de kelin gözlem görevini yaptık. akrepleri kese kese hidranın yanına kadar gittik. şeyi göstermek istiyorum size. hani hidranın oraya giderken böyle odacık gibi bir yer var, içinde de krizoberil madeni var. oyundaki çekmeyi en çok sevdiğim maden o. bunun bi nedeni de var. eskiden yeraltı daha yeni geldiğinde kuklacı sunucusunda sürekli oradaki madende duran birisi vardı. ve bize sürekli derdi ki bu maden diğerlerinden daha özel, buraya herkes gelemediği için bundan çok sık alex çıkıyor. ben de buna inanmıştım yani. saf, salak birisiyim yani. O KADAR MADENİ ANLATTIM BARİ ÇOK SAÇMA BİR GÖRÜNTÜSÜNÜ DE PAYLAŞAYIM.

Resim

gerçekten bomboş bir görüntü ama neyse. ben seviyorum o madeni, siz de sevin. o madeni çektikten sonra gittik kelin gözlem görevini yaptık. gözlem görevini de yaparken hidrayı şöyle bi aramızda çevirdik ki baya baya kesiyoduk yani hidrayı. valla çok oldum. canını seksene kadar indirdik ama daha sonra sıkıldık ve öldük.

Resim

bakın canı seksen. YUHHH. burdan keli ve kendimi tebrik ediyorum. :+1: :+1: gözlem görevini yaptıktan ve hidrayı biraz peşimizde dolandırdıktan sonra ben hole geçecektim ki birisi görevine yardım etmemiz için rica etti. onun da meran muhafızı, lanetli meran, gecenin takipçisi, buz büyücüsü ve dişi örümcek görevini yaptık. tek tek bütün görevlerin görüntüsünü paylaşmayacağım; dişi örümceğin paylaşsam yeter bence. kendisi ufacık, minicik bir boss sonuçta.

Resim

ve bunu F7'ye basıp çektim. yeeyyyyy genelde unutuyorum ya. gelişine alıyorum hatta almayı unuttuğum zamanlar bile oluyor. a aldığım görüntülere bakarken gong görevine de yardım ettiğimizi gördüm. onu da paylaşacağım. çünkü görüntüsünü almışım.

Resim

bu da gong. ilk gong galiba hatırlamıyorum. başka da bir şey yapmamışım. şeyi fark ettim hiç karaköye gitmemişim, karaköy yok. bir de şeyi anlatayım sonra gideyim. şu an elimde üç tane paint var. onları belki 85m'e falan satarım ya da yeşilmen atmaca tomruk üretip onu 120m'e falan satarım ya da kendime 55 levellık asadan üretirim. BUNU HALA DÜŞÜNÜYORUM. söyleyecek her şeyim bitti. ben gidiyorum. hepinize iyi günler, iyi akşamlar. günün hangi saati okuyorsanız artık. öptüm.

Resim

Bu materyallerin gelir kaynağı Şifager mi :D yoksa Büyücü mü /color]
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Legenddx »

IIxSoulflyxII yazdı: 05 Eyl 2018 13:18 Bu materyallerin gelir kaynağı Şifager mi :D yoksa Büyücü mü

ikisi de aslında. hol madenleri venus'deyken çektim, karaköy madenlerini de şifager'deyken. ama sadece maden çekeceksen benim şahsi görüşüm en iyi sınıf savaşçı ardından şifacı ve en son da büyücü.
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam. günlük yazmaya devam edeceğimi ama günü gününe yazmayacağımı söylemiştim. şimdi geçen üç-dört günlük süre içinde neler olduğunu anlatacağım. zaten bence günlük günü gününe yazılmamalı ya. bugün önemli, unutmak istemediğim bir şey olduysa yazarım; aylar, yıllar sonra okuyunca "aa bu da olmuştu" der, gülümserim. bence öyle yani. şu an düşününce o zaman anı dediğimiz tür olur bu. evet o zaman şu andan itibaren bu başlığın adını "şifager'in günlüğü" değil de "şifager'in anı yazısı" olarak değiştireceğim. anı yazısı diye bir şeyin kullanılıp-kullanılmadığını bilmiyorum. AMA BEN KULLANACAĞIM, ÇÜNKÜ BENİM BAŞLIĞIM YANİ. "şifager'in anı yazısı" bunu da sevmediğim ya. çok eğreti durdu. eğer okuyan birileri varsa bu konu hakkında yorum falan yapın ya. yorum yapan kimse olmazsa kendi bildiğimi okurum.

iki tane paint çektim onları göstereyim önce. paint çekince çok seviniyorum çünkü çok pahalı. ama alan yok. ama yine de iyi hissettiriyor.

Resim

bu bir.

Resim

bu da iki. ikinci ekran görüntüsünde çantama aldıktan sonra aklıma ekran görüntüsü almak geldi. ama konuşma penceresine bakın orada maden toplamaya başladığım gözüküyor. :+1: :+1: bir tane de bende önceden vardı. böylece toplamda üç tane paintim oldu. onları satmak için aslında günlük yarışmasının sonuçlarının açıklanmasını bekliyorum lgdfkgldfgldfg. birinci olmayı beklemiyorum AMA BİR ÜMİT İŞTE. şimdi size aklımdaki fikirden bahseceğim; eğer birinci olursam venus'e halley asa isteyeceğim. çünkü daha işlevsel olduğunu düşünüyorum. şifager benim her zaman asıl karakterim olacak ama mantığımla düşündüm. cilveli asa ile asklepios asa arasında çok büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum. ne ruh set için ne de gazap set için de tılsımım yok. o yüzden büyüye yöneleyim dedim. belki büyü elektrik asa da isteyebilirim. YAZMAK ÇOK ZOR YA. şey diyorum alayım telefonu elime video çekeyim oyunda ne yaptıysam anlatayım sonra onu buraya yükleyeyim.

çok boş yaptım yine. iki tane paint çektim işte. holde bir sürü maden çekebiliyordum ama karaköyde pek çıkmıyor. ludwi, tulyum falan çekiyorum aslında ama onlar para etmiyor ya. bahsetmiyorum o yüzden. güzel reçete, item falan da düşmedi. şimdi kestiğim bosslardan bahsedeceğim. EVETTT BOSS KESTİM. önce her zamankileri anlatayım.

Resim

JUNON. kestik bu sefer. yyeeeeeyyyyyy. savaşçıya kenanın gücü zırh atmıştı galiba. ben şu ana kadar hiçbir item alamadım. ne karaköy bosslarından ne de kenan ve junondan. karaköy bosslarından poşet bile alamadım daha. junonun anlatacak bir şeyi kalmadı, o yüzden hemen geçiyorum. ŞİMDİ SIRA KARAKÖY BOSSLARINDA.

Resim

iki kere kraliçe kestim. yeeyyyyyy. bence iyi bir gelişme artık gruplara falan giriyorum arada.

Resim

üç kere büyük büyücü kestim. yyeeeyyyyyy. bu fare adam ne kadar çok asit vuruyor ya. valla bir koyuyor 35bin falan. boss kesme şeysini anlatayım. iki grup var sıra sıra kesiliyor. bu kadar. bence gayet iyi yani herkes memnun gibi.

gbz de kestim iki tane. ama onların ikisinin de ekran görüntüsünü almayı unutmuşum. çünkü çok karışık bir kesimdi ya. sürekli üstümüze slot falan getiriyolardı. amaaan beter bir şeydi. artık boss kesiyorum. boss kesmek dışında bir şey yapmadım.

aklıma şimdi geldi.

Resim

YAAA BANA BAKIREZER ZIRH VE ENSARİ ELDİVEN VERDİ. çok teşekkür ederim. vermeseydi giyecek bir zırhım bile olmayacaktı.

anlatacak her şeyim bitti. yine çok dağınık ve saçma bir şekilde anlattım. şimdi de gidiyorum. hepinizi çok çok öptüm.

Resim

Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

Kraliçe kısmını kaldırabiliyorsan kaldır bence :)
xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
hoscakal
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen hoscakal »

Şifagerin Günlüğü olsun bence sonuçta konsept öyle ve her gün yaz ki gözümüz yollarda kalmasın. :strawberry: :strawberry: :strawberry:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

”Şifager’in (birkaç)günlüğü” nasıl? :grin: 🍓
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

NASIL DA UNUTTUM SİZİ. şaka şaka oyuna artık pek girmiyorum ama şey diyeyim. met1 ve met23 ürettim. müsait olduğum bir gün onları detaylı bir şekilde anlatırım. HELAL OLSUN BE ŞİFAGER.
Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

:D helalll
xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
hoscakal
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen hoscakal »

Hayırlı olsun :strawberry: :strawberry: :strawberry:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

🍓
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU