şifager'in günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Plafect00 »

Bir kazanan gördüm sanki... 🍓
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Legenddx yazdı: 16 Ağu 2018 00:19 selam, bugün biraz mutsuzum ya. kötü insanlarla karşılaştım hep. şimdi hep beraber onların arkasından sallayalım bari ne yapalım.

bugün oyuna girdiğimde ilk bir yarım saat falan büyücümdeydim. öyle yaptığım her görevi atmayacağım. sonuçta hepimizin yaptığı normal görevler. kesmeli, konuşmalı görevleri yapıyordum. SONRA İŞLENMİŞ GÜMÜŞ GÖREVİ GELDİ. yarım saat klandan, bölgeden işlenmiş gümüş aradım kimse vermedi. birisine sinir oldum onu göstereceğim şimdi size ama tabii ki de adı kapalı olacak.

Resim

bu ne ya. insan işlenmiş gümüşten para mı ister? vermedi arkadaşlar. ben sandım ki iyi gel vereyim der ama demedi. baya bir sinirlendim kendi kendime ama olsun. baktım veren yok gittim karakteri madenci yaptım, nikel-gümüş çekmeye başladım. bir tanesini kendim üretmiştim ki sağ olsun birisini buldum bana iki tane işlenmiş gümüş verdi. buradan ona teşekkür ederim, sağ ol. büyücümle hep görev falan yaptım yani anlatacak bir şeyim çok yok. kendisi şu an 23 level son halini göstereyim sizlere. güzel bir kadın oldu maşallah.

Resim

ya asası güzel yüzünü kapatmış. büyücümle yaptığım şeyler bu kadar işte. daha sonra şifager'e geçtim ve bir de ne göreyim. KEL ARZ OLMUŞ. çok şaşırdım. ama tabii ki de onu yalnız bırakmamak için gittim arz oldum. ikimiz de arz olduktan sonra hortlaklara gittik. orada kasıyorduk ki üç tane klansız, iki tane lodos geldi. slota falan karışmaya başladılar. benim içimden cazgır bir şey çıktı o sırada. hepsine saydırdım ama asla küfür etmedim. sonra lodosları kestik oh. klansızları tehdit ettim arkadaşlar. yapacak değildim ama çok sinirliydim dedim ki gitmezseniz bossunuzu kaçırırım kdfgkdsfkdsfk. gittiler. iyi oldu.

Resim

yaptığım şeyi onaylamıyorum ama utanmıyorum da yani. sinir etmeselerdi. hepsi hak etti. onlar gittikten sonra kasmaya devam ettik. hala 59 olamadım ya çok komik. azar azar kasıyoruz. kel 54 level oldu bu arada zırh falan giyiyor artık. tebrik ederim kel. biz kasılırken birden etkinlik olduğunu gördüm. arayan bulur etkinliği varmış. gittim eminönü'ne aramaya başladım her yerde. VE BİLİN BAKALIM KİM BULDU. DOĞRU BEN BULDUM. en komik yanı da uçakta bekliyormuş ve ben uçağa giderken üç kişi oraya bakmış geri dönüyordu. nasıl bulamadılar anlamadım. kısmet işi demek ki.

Resim

Resim

oh hayırlı olsun şifager. painite istemiştim aslında ama vermedi. keşke verseydi. ben ortalıkta aranırken mısır çarşısında grup toplanıyordu. ezikler toplanmış kenan kesecektik. mısıra gittim ben de. MISIRA GİTTİĞİMDE BANA KİM YAZDI SİZCE? hani beni migrata almayıp, karakürk-bronz kesimine çağıran var ya. bu sefer de solucan kesimine çağırmıştı. dedim ki işim var gelemem, bu sırada bir arkadaşım da dedi ki benim de solucan görevim var gidelim. madem öyle biz altı kişi kalktık solucana yardıma gitmeye. bunlar ne yapsa beğenirsiniz. görevi olan arkadaşımı gruba almadı. BÖYLE SAÇMA BİR ŞEY OLABİLİR Mİ YA? elli kere dedim ki adama grup atsanıza, adama grup atsanıza. atmadılar. ben de solucan canı on iken can basmayı bıraktım. hepsi öldü. canıma değsin yani. çok meraklıyım sanki sizin görevinizi yapmaya. sonra bir ton sövdüler.

Resim

burada canımı yiyen arkadaş üç dakika sonra çok sövdü arkadaşlar. valla çok sövdü ama neyse. demiştim zaten bunlar ezik diye. biz solucanı yapamayınca hazır olduğumuz altı kişi kenana gittik. bütün bossları kestik. düşüneni, motoru, kenanı hepsini. hiçbir şey atmadı bana çok da gerekli değildi zaten. tek tek bütün bossların kesimini atacağım şimdi.

Resim

bu düşünen.

Resim

bu motor.

Resim

burada da kenanı kestik ama kenanın ölüsü gözükmüyor.

bugün de böyle geçti yani. her gün çok şey yapmıyorum yani ama yine anlatacak kadar bir şeyler çıkıyor. bir de çekiğim madenleri göstereceğim. çok değerli bir şey yok ama unutmayın ben eziğim. ve ezikler için 500bin, 500bindir.

Resim

Resim

Resim

bu kadar. sanki hep aynı şeyleri tekrarlıyormuşum gibi hissediyorum ya. moralimi bozuyor bu durum ama yani sanki oyunda yapacak bir sürü farklı şey var da ben yapmıyorum. suçlamayın beni. bitti. öptüm.

Resim

Orada Keltoş la kestiğini büyücü ile savaşçı benimdi :') :') .Her neyse forumda gezerken savaşcimdaki parlak kafakoparani görünce aklıma geldi biran gezerken mutlu oldum.
Anti hetero
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen heiseb »

beni ne kadar özlediniz? :grin: yıllar sonra youtube'da dolaşırken ikv'ye bakmak aklıma geldi oradan da foruma geçtim ki böyle bir günlüğüm olduğunu hatırladım. gelmiş-geçmiş en iyi şifacıydım beni tanıyamamanız ne kadar da üzücü:(
Kullanıcı avatarı
CaNBeY
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen CaNBeY »

heiseb yazdı: 28 Tem 2021 03:07 beni ne kadar özlediniz? :grin: yıllar sonra youtube'da dolaşırken ikv'ye bakmak aklıma geldi oradan da foruma geçtim ki böyle bir günlüğüm olduğunu hatırladım. gelmiş-geçmiş en iyi şifacıydım beni tanıyamamanız ne kadar da üzücü:(

O şifacınla bir yerlere gelebildin mi bari ;))
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Devamı
...COMANDANTE...

... Semsûr...