şifager'in günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: şifager'in günlüğü

Mesaj gönderen Legenddx »

selam, bugün biraz mutluyum çünkü bence güzel şeyler yaptım. MENTAL OLARAK DA KENDİMİ TOPARLADIM BİRAZ. dün bir şeyi anlatmayı unutmuşum ilk önce onu anlatacağım. çok önemli bir şey değil ama o kadar ekran görüntüsünü almışım, anlatmazsam olmaz.

dün teşkilat sunucusunda ölüm oyunu vardı ya. ben de ona katılacaktım ki katılamadım :( bu beni biraz üzdü ama üzüntüler dünde kaldı bugün yeni bir gün ve bugünde üzüntülere yer yok. ne güzel oldu, hayatımın yeni mottosunu buldum resmen. dur önce görüntüyü atayım sonra onun hakkında konuşuruz.

Resim

şuraya bak ya. ben o kadar karaköyden kalkayım, makine olayım, tam mısıra geleyim alımları bitir. ÖDÜL ELİMDEN ALINDI RESMEN. muhteşem puan dağılımımı da gizledim, kimse öğrenmemeli. geç kalmamım sebebi de yemek yememdi yani. öyle çok büyük bir şey değil.

şimdi gelelim bugüne aslında bugün hakkında da anlatacak çok fazla şeyim yok. çünkü dün dediğim gibi hep büyücümü kastım ve bence, bana göre, kişisel görüşüm böyle tek tek yaptığın her görevin ekran görüntüsü atmak falan biraz sıkıcı. olmaya da bilir ama ben öyle düşünüyorum. ŞİMDİ DİYECEKSİN Kİ SEN ÇOK MU GÜZEL ŞEYLER ANLATIYORSUN? hayır, anlatmıyorum yani haklısın ama ben görev yapma şeysi atmayacağım. AMA BİRAZ BAHSEDEBİLİRİM.

büyücüm şu an kırk level ve onu hâlâ tam anlamıyla benimseyemedim. ısınamıyorum ya bir şeyler var onda. bence sailor venus'e tam olarak benzemedi diye sevmiyorum. neyse işte biraz neler yaptığımdan bahsedeyim, aslında çok bir şey yapmadım düşünüyorum da. level atlayası varmış iki slot kesiyordum, level atlıyordu. TAŞKANATLAR DÖRT EXP VERİYOR. ben çok şaşırdım ya. demek ki hem loncada hem kendinde exp arttırıcı olsa bir de bayram hediyesinden gelen arttırıcı bir de plus olsa kfdjgdkfgdjkfgd SEKİZ-DOKUZ EXP GELİRDİ HERHALDE. buna biraz şaşırmıştım. taşkanatları yaptık, bronzu yaptık, cevriyeye kadar olan çeteci mağarası görevleri yapıldı ama daha cevriye yapılmadı. o kadar gerçekten kırk level oldu ama daha yeraltı görevlerine başlamadım. yarın başlarım ona da artık, belki kurt mağarası görevlerini de yaparım, onlara da hiç başlamadım. AY GERÇEKTEN GÖREV ŞEYLERİ ANLATMAK ÇOK SIKICI YANİ KİMSE KUSURA BAKMASIN. BEN BİLE YAZARKEN SIKILDIM. bir tane fotoğraf atayım bari de renklensin azıcık.

Resim

burada gözdeye yardım eden kişiye gerçekten çok teşekkür ediyorum. burada çok fazla isim kullanmak istemiyorum, aslında ben istemiyor değilim ama belki karşı taraf istemez diye istemiyorum. neyse işte bütün görevlerimi yapmamda yardım etti. zincir muhafızından, taşkanatlara kadar hepsini yaparken yardım etti. ona çok teşekkür ediyorum.

peki şey az yukarıda görev anlatmak çok sıkıcı, ben görevlerin fotoğrafını atmam deyip ikisini de yapmış olmam :( ama bir tane attım renklensin diye.

bugün asıl sevindiğim olay şey oldu. ben büyücümde kasılırken birisi migrat için şifacı arıyordu. şifager'in görevi olduğu aklıma geldi ve hemen gittim. beraber gittiğim insanları da hiç sevmiyorum ama onlara da söylüyorum bunu. karşılıklı çıkar ilişkisi yani. junon kesilene kadar asla konuşmadan gittik. ama bence onlar kesin lonca kanalından bana saydırmışlardır. junonu kesince beni gruptan atarlar diye çok korktum sdkfksdfkdskf AMA ATMADILAR. iyi insanlar olduğuna karar verdim, o yüzden belki artık onları sevmeye başlayabilirim. migrattan bir tane ekran görüntüsü paylaşacağım.

Resim

koşturuyoruz ne güzel. ŞİMDİ ÇOĞU KİŞİNİN ARTIK MİGRATA GİRMEYECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN DEĞİŞEN BAZI ŞEYLERİ SÖYLEYECEĞİM. ya aslında migrat değişmemiş de level artınca bazı şeyler olmuş onları anlatacağım. anlattıkça anlarsınız işte.
ilki şey artık junonlamada ck kaçırılırsanız büyücü ölmüyor, karakterlerin canları arttı diye. cidden bu çok güzel olmuş, sevdim bunu :+1: :+1: bir başka değişen şey bunu da çok sevdim. hani karkum kesmek için tesla falan yolluyorduk ya artık karkumların yanındaki slotlar yolladığımız teslayı görmüyor. bunun da level artışından kaynaklandığını düşünüyorum. bir diğer level artışından kaynaklandığını düşündüğüm şey de JUNONUN YANINDAN YÜRÜYÜP GEÇEBİLİYORUZ. bunu göstereceğim.

Resim

buna çok şaşırdım ben. karının yanından yürüyüp geçiyorsun tıslamıyor, bir şey yapmıyor. benim gözlemlediğim, fark ettiğim şeyler bu kadar.

bir şeyler daha anlatmak istiyorum böyle bugün bir sürü şey yazmak istiyorum. sana ilk mor itemimi göstereyim.

Resim

bak. yine heyecandan poşetteyken görüntüsünü almayı unuttum. İLK MOR İTEMİM. şeyi de anlatıp kapatıyorum. migrat görevlerini tamamlayınca çemberlitaş görevlerini almaya başlıyorsun ya. khaos'u falan aldım işte. TEK BAŞIMA KHAOS'U YAPTIM. buna da mesela çok sevindim. buna da bak.

Resim

tek başıma krallar gibi yaptım. burda da şeyi söylemek istiyorum. hani girişte iki tane sıhhıye var ya. gbz-com mu ne onun olduğu odaya gidince seni görüyorlardı ya artık görmüyorlar. level farkından dolayı hani.

bugün konuşasım geldi böyle, daha da yazmak istiyorum da yazacak bir şeyim kalmadı galiba. gidiyorum ben. hepinizi öpüyorum, kendinize iyi bakın. öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, günlüğü yazmaya başlama saatim 02.27. bu saate kaldı :( bugün yaklaşık beş saat boyunca oyundaydım. bu beş saatin yaklaşık dört buçuk saati falan venus'u kastım. evet artık ona adıyla hitap ediyorum. sevmeye başladım biraz. dün kırk level yapıp oyundan çıkmıştım ve tahmin edin bugün kaç level? ELLİ. bence iyi kastım, fena değil yani. bugün karakter kastığım için genel olarak hep görevlerden bahsedeceğim. GÖREV ANLATMAK SIKICI BİLİYORUM AMA BUGÜN SADECE GÖREV YAPIP, KARAKTER KASTIM. başka anlatabilecek bir şeyim yok :(

az önce bugün aldığım ekran görüntülerine baktım. geneli hep çektiğim madenler ve iki-üç tane de görevlerden görüntüler var. durgun bir gün geçirmişim demek ki.

bugün oyuna venus karakterimle başladım. karacin mağarası görevleri vardı. oturdum tek başıma onları yaptım. bir sürü cin, bombacı falan kestim. KIRK ALTI LEVELE KADAR CİN MAĞARASINDA KASILDIM. bunu nasıl başardım bilmiyorum ama kırk altı levelde daha yeni merana giriş görevini falan almıştım. karacin mağarasını sömürmüşüm resmen. işte merana girdim falan şaka gibi bir türlü son bombaları geçemedim. o kadar utandım ki kendimden ve sinirlendim. gittim kendime lonca lisansı aldım. oh ışınlana ışınlana yaptım görevlerimi. çok iyiydi valla. bir de şeye çok sinirlendim. dur önce onun görüntüsü koyayım sonra konuşurum.

Resim

bu ne ya. ben o kadar keseyim bir yerlerim çatlasın sen gel son iki tane kala süre bit. burada baya sinirlendim ama pes etmedim. gittim ikinci kez aldım ve krallar gibi yaptım görevimi. o yüzden kendimi tebrik ediyorum. başka hangi görevleri yaptım diye düşünüyorum. meran görevlerini baya yaptım. aslında yaptık. kırk sekiz level bir büyücü daha vardı. onunla beraber yaptık hepsini. meran muhafızı, lanetli meran, gecenin takipçisi, meydan fotoğrafı ve gongları yaptık. maşallah baya da yapmışız. işte ben bu bütün görevleri yaptığımızda elli level oldum. daha karaköyde slot kesmedim. gonglardan bir tane fotoğraf paylaşacağım.

Resim

asla düzgün bi görüntü yakalayamıyorum ya. kendime kızıyorum biraz. ama işte görüyorsunuz gong orada ben oturuyorum diğer ezik büyücü de aşağı doğru iniyor. gonglarla ilgili şey söyleceğim ben hepsini yapabildim ama o iflissin oradaki son gonga çıkamadı :( kutupladım ve ona dedim ki alt çek. çekmemiş. kendi etti, kendi buldu.

bir de bugün maden de çektim. aslında maden çekmedim, kasılırken önüme çıkan madenleri çektim ama maşallah. baya bir şey çıktı. tek tek çektiğim bütün safların görüntüsü aldım ama atmak istemiyorum sadece iki fotoğraf paylaşacağım. çünkü benim çok hoşuma gitti.

Resim

bakın burada iridyum çekmişim. ne kadar güzel.

Resim

sonra ikinci torbada da osmiyum çıktı. yaa ne kadar güzel. tabii ki de iki torbada iki tane üçüncü saf maden çekenler olmuştur. ama ben bununla da mutlu oldum yani. bence gayet güzel. şimdi venus'le gün boyu çektiğim ve düşürdüğüm şeyleri göstereceğim.

Resim

bence hiç fena değil yani. tamam mükemmel değil ama fena da değil. geyik derisi, kenevir lifi gibi materyalleri de koydum çünkü MİLLET ARTIK UÇUK FİYATTAN SATIYOR YA. görev için on tane ipek bulana kadar canım çıktı. ya kimsede kalmadı ya da kimse vermiyor bilemem orasını artık. dün kasılmamda yardım eden kişi sağ olsun bugün de ipek ve latexleri verdi. buradan ona tekrar teşekkür ederim.

Resim

görsel az oldu diye koydum. azcık renklensin. teşekkürlere başlamışken buradan Kafkexmusti'ye teşekkür ediyorum. ben daha günlük yazmaya başlamadan şu an sahip olduğum pantalon, eldiven, ceket gibi itemleri vermişti. ona teşekkür edememiştim aklıma gelmişken teşekkür edeyim. ilk kez isim kullandım galiba günlüğümde bilmiyorum pek takip etmedim. venus'le yaptığım şeyler bu kadar. karaköy'e girip oyundan çıktım. karaköyden bir görüntü gelsin.

Resim

bu da çirkinmiş ya ben hiç böyle hayal etmemiştim. neyse karaköydeyim işte. venus bitti çok az da şifager'den bahsedeyim.

şifager'le de bi yarım saat falan maden gezdim. maden görüntüsü paylaşmaktan sıkıldım ama dört tane falan ikinci derece saf çekebildim. daha sonra da oyundan çıktım. şifacı asaları ile ilgili şöyle bir hata fark ettim. HEMEN GELSİN GÖRSELLER.

Resim

normal bir altuncu item beş kritik verirken,

Resim

elli beş levellık mor asanın altuncu efsunu dört kritik veriyor. GÖR BUNLARI AFRASiYAB. geliştirici ekibin haberi olduğunu düşünüyorum, bunu başkaları da fark edip paylaşmıştır herhalde. bir sabah güncellemesi ile halledilebilecek bir şey aslında ama neyse.

söyleyecek, anlatacak her şeyim bitti. ben genel olarak güzel bir gün geçirdim. umarım yarın ve beraberindeki diğer günler de iyi geçer. bütün müslümanların kurban bayramı mübarek olsun. hepinizi öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

dün paylaşmayı unutmuşum. dünyanın en havalı videosu falan.
direkt yirminci saniyeden izlemeye başlayabilirsiniz.

Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Legenddx yazdı: 21 Ağu 2018 21:34
[/color]
😱
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, şeyi fark ettin bin görüntülenmeyi geçmişiz, bu beni mutlu etti. bin kez okunduğumu pek düşünmüyorum ama bin kez tıklanmışım. dün günlük yazamadım. sosyal hayatımda uğraştığım bazı şeyler vardı. ama zaten hiçbir şey yapmamıştım. sadece karakter kasıp, maden çekmiştim ama ne maden. dün valla iyi maden kastım.

Resim

bunlar tüm gün şifager'de kastığım madenler. bir tane paint ve bir tane de erbium var. bence iyi yani. venüs'teki madenleri göstereceğim şimdi de.

Resim

ÜÇ YTTRİUM YA ÇOK HAVALI. hiç taaf çekemedim biraz üzüldüm ama buna. dün aslında iyi ki de yazamadım çünkü yazacaklarım bu kadardı yani. karakterim elli leveldi onu elli-iki level kadar kastım ve maden çektim. bitti.

bugüne gelecek olursak bugün de çoğunlukla maden çekip, karakter kastım. ama arada başka şeyler de yaptım. şimdi tek tek yaptıklarımı anlatacağım. yeeyyyy.

bugün genelde venüs'teydim. karaköyde değil de holdedeydim. tılsım üretmeye karar verdim bunun için de gerekli olan materyalleri düşüreceğim. iki yıl geriden geliyorum resmen. neyse işte onun için peptit kastım biraz ve genel olarak verimli bir gündü. beş jadeit, üç gadolinyum ve iki peptit düşürdüm. e yani daha ne olsun değil mi? holde şeyi sevdim kimsecikler yok. sanki koca haritayı bana ayırmışlar gibi. maden görünce hayvan gibi saldırmıyorum, usul usul yanına gidip çekiyorum. ÇÜNKÜ ARKADAN DEPARLA GELİP MADENİ ÇEKECEK BİRİSİ YOK.

Resim

işte bunlar düşürdüklerim, çektiklerim falan. maşallah deyin. bu iki günde yüz milyon falan kasmışımdır diye düşünüyorum.
ay hangi tılsımı üretmek istediğimi söylememişim. daha önce bahsedip-bahsetmediğimi hatırlamıyorum. şifa bilgisi2 diye başlamıştım aslında ama baktım bol bol düşüyor, belki de sadece bugün böyle olacak bilmiyorum, iyileştirme yada met1 üreteyim diye düşündüm. o yüzden met1 ya da iyileştirme istiyorum şu anlık. belki de full met1 malzemesi toplayınca şifa bilgisi3'e dönerim. yani şu an kafam çok karışık. HAYIRLISI.

ben holde kasılırken kel de oyuna girdi. hole geldi biraz kasıldık hatta gelen başkaları da oldu. saate doğru gitmeye çalıştık ama gidemedik. gittik ama ilk slotta öldük falan. şifager olmayınca ölüyorlar işte. sonra biz kelle akreplerde dolaştık. dur keli göstereyim size.

Resim

bakın kel. sanki ilk kez görüyorsunuz. ÇOK KOMİK BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM. kel daha elli-dört level ve ben elli-üç oldum bile. kesin kelden önce elli-dokuz olacağım. ama elli-dokuz olmak için çok acele etmeyeceğim ya holde duracağım biraz daha. maden biriktirmek istiyorum. neyse yaptığım şeylere geri dönecek olursam; işte biz kelle akreplerde gezerken birisi sürekli kele yazıyormuş. iflisse yardım edin iflisse yardım edin diye. en sonunda dedik ki iyi tamam gidelim. GİTTİK AMA KESEMEDİK. bizim suçumuz yoktu ama yani. o kadar ifliss kesimine gittim onun da görüntüsünü paylaşacağım.

Resim

gördüğünüz üzere ifliss benim üstümde. çünkü en sağlam benim. işte çabaladık, ettik ama başaramadık. zaten o sevmediğim adamındı görev, iyi ki olmadı. üzülmedim yani. hazır yeraltındayken de kelin gözlem görevini yaptık. akrepleri kese kese hidranın yanına kadar gittik. şeyi göstermek istiyorum size. hani hidranın oraya giderken böyle odacık gibi bir yer var, içinde de krizoberil madeni var. oyundaki çekmeyi en çok sevdiğim maden o. bunun bi nedeni de var. eskiden yeraltı daha yeni geldiğinde kuklacı sunucusunda sürekli oradaki madende duran birisi vardı. ve bize sürekli derdi ki bu maden diğerlerinden daha özel, buraya herkes gelemediği için bundan çok sık alex çıkıyor. ben de buna inanmıştım yani. saf, salak birisiyim yani. O KADAR MADENİ ANLATTIM BARİ ÇOK SAÇMA BİR GÖRÜNTÜSÜNÜ DE PAYLAŞAYIM.

Resim

gerçekten bomboş bir görüntü ama neyse. ben seviyorum o madeni, siz de sevin. o madeni çektikten sonra gittik kelin gözlem görevini yaptık. gözlem görevini de yaparken hidrayı şöyle bi aramızda çevirdik ki baya baya kesiyoduk yani hidrayı. valla çok oldum. canını seksene kadar indirdik ama daha sonra sıkıldık ve öldük.

Resim

bakın canı seksen. YUHHH. burdan keli ve kendimi tebrik ediyorum. :+1: :+1: gözlem görevini yaptıktan ve hidrayı biraz peşimizde dolandırdıktan sonra ben hole geçecektim ki birisi görevine yardım etmemiz için rica etti. onun da meran muhafızı, lanetli meran, gecenin takipçisi, buz büyücüsü ve dişi örümcek görevini yaptık. tek tek bütün görevlerin görüntüsünü paylaşmayacağım; dişi örümceğin paylaşsam yeter bence. kendisi ufacık, minicik bir boss sonuçta.

Resim

ve bunu F7'ye basıp çektim. yeeyyyyy genelde unutuyorum ya. gelişine alıyorum hatta almayı unuttuğum zamanlar bile oluyor. a aldığım görüntülere bakarken gong görevine de yardım ettiğimizi gördüm. onu da paylaşacağım. çünkü görüntüsünü almışım.

Resim

bu da gong. ilk gong galiba hatırlamıyorum. başka da bir şey yapmamışım. şeyi fark ettim hiç karaköye gitmemişim, karaköy yok. bir de şeyi anlatayım sonra gideyim. şu an elimde üç tane paint var. onları belki 85m'e falan satarım ya da yeşilmen atmaca tomruk üretip onu 120m'e falan satarım ya da kendime 55 levellık asadan üretirim. BUNU HALA DÜŞÜNÜYORUM. söyleyecek her şeyim bitti. ben gidiyorum. hepinize iyi günler, iyi akşamlar. günün hangi saati okuyorsanız artık. öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, ben geldim. bu saatte ayaktayım. SADECE SİZİN İÇİN. günlük yazmaya artık çok geç saatlerde falan başlıyorum. bu yorucu biraz aslında ama yazmamazlık yapmak istemedim.

hemen başlıyorum bugün neler yaptığımı anlatmaya. HİÇBİR ŞEY YAPMADIM. aslında yaptım ama anlatılacak çok bir şey yapmadım. dün günlüğümü yazdıktan sonra tekrar oyuna girdim ve GBZ kestim. yeeeyyyy. ne bana ne de grubumdaki hiç kimseye bir şey atmadı. hiç ekran görüntüsü almak aklıma gelmedi kesim sırasında. BUNUN SUÇLUSU KEL. suçlusu değil aslında ya. hiç suçu yoktu valla. sadece benim biraz acelem vardı ve kesim bitsin diye bekliyordum. item almak çok da umurumda değildi o an doğrusu. çünkü kele kenana geleceğim diye söz vermiştim ama GBZ grubuna girmiş bulundum. mısırda onu biraz beklettim falan :( AMA KENANI KESTİK. bu şifager'le kestiğim ikinci kenan. venus'le gitmek istiyordum ama gelecek başka şifacı yok diye mecbur şifager'le gittim. sığınaktan falan filan ekran görüntüsü paylaşacağım şimdi.

Resim

vay havalı bir fotoğraf buldum. bu grupla düşünen, motor ve kenan kestik. kolay olmadı AMA OLDU. dedim ya bu şifager'le kestiğim ikinci kenan diye. ama geçen girdiğimde "onun adın kenan" görevini almayı unutmuşum. onu bu girişimde aldım. çok gerekli değildi ama olsun eksik kalmayayım yani girmişken yapıldı işte. şimdi size bir ekran görüntüsü daha göstereceğim.

Resim

kelin ve benim eldivenime bakar mısınız ya ne kadar güzel. bu da ikinci mor itemim. vay şifager. kele ve bana hayırlı olsun. kenan falan kesildi, herkesin görevi oldu daha sonra oyundan çıktım.

sabah oyuna venus'le başladım. ASLINDA BUGÜN SADECE VENUS'TEYDİM. şifager'e bir kez bile girmedim :( ve sadece holdeydim. holden dışarı da çıkmadım. zaten bugün çok fazla online değildim. venus oyuna girdiğimde elli-üç leveldi artık elli-dört. bu saatten sonra da holde kasılmaz ama demiştim elli-dokuz olmak için çok acele etmiyorum. asıl amacım holde kasabildiğim kadar maden kasmak. şimdi size son maden durumumu göstereceğim.

Resim

maşallllllah. bugün altı jadeit, üç gadolinyum, bir peptit ve bir kondrit çektim. EVET KONDRİT ÇEKTİM YA. kondrit çekince o kadar mutlu oluyorum ki böyle yeşil yeşil, çok güzel. aynı dolar gibi. size kondritimi de göstereceğim.

Resim

oh nasıl da yeşil yeşil parlıyor. bu arada m1 üretmeye karar verdim. çünkü şu anki piyasada üretmesi en kolay olup, en çok para eden tılsım m1. en kötü satarım falan yani. bugün bir de ne oldu. benim başıma ilk kez geldi. göstereyim de anlatayım daha sonra.

Resim

poşet aşağıya düştü lgşldfşgldsfşdls. alıştık böyle karakterlerin aşağıya, yukarıya çıkmasına ama poşet bir değişik geldi. BEKLEMİYORDUM YANİ. başıma ilk kez geldi benim, belki siz daha önce görmüşsünüzdür. neyse bu kadar maden kastım o kadar. aman şeye isyan edecektim unuttum. YA NEDEN HİÇ SALGI, PEPTİT DÜŞMÜYOR ALLAH AŞKINA. bir tane peptit düşürdüğüm süre içerisinde bir kondrit, altı jadeit, üç gadolinyum çektim. el insaf. şöyle altı-yedi tane de peptit düşse ne olurdu sanki. neyse buna da #şükür.

bir de bunu dün göstermeyi unutmuşum şimdi araya ekleyeceğim. bir de sallamak istediğim birisi var ama onu yarına ayırdım. unutmazsam onun hakkında ileri-geri konuşacağım.

Resim

KEL BANA BAYRAM HARÇLIĞI VERDİ. 500bin verdi, biraz cimri davrandı ama olsun. #şükür. buradan tekrar herkesin bayramını kutluyorum.

azıcık da gelecek planlarımdan bahsedeyim. bende şu an üç tane paint, bir tane de taaf var. ben bunları satmayı düşünüyordum ama şu an karamuk asa üretmeyi düşünüyorum. ama üretmek için günlük yarışmasının bitmesini bekleyeceğim ldfssdkfdslkfdslf. BELKİ KAZANIRSAM FALAN FİLAN ÖYLE BİR ŞEY OLURSA YANİ halley asa isteyebilirim. ya aslında pehlivan gürz isterim ama herkes der ki mal. ama mal değilim arkadaşlar ben şifacıyı ruh setle oynamayı çok seviyordum ve öyle oynamaktan büyük zevk alıyordum. ama başka bir açıdan da bakacak olursak şu an kuklacıda gazap tılsım setim var. bu sebepten ötürü süper asit asa da isteyebilirim. cilveli asa istemem diye düşünüyorum. bunlar birinci olursam diye düşündüğüm şeyler. şu an okudum da ne kadar saçma bir dille anlatmışım ya. saçma düşünceler içerisindeyim zaten. eğer ikinci olursam venus'e halley zırh isterim. çünkü şifacı zırhlarında çok büyük farklar olduğunu düşünmüyorum. hasar farkı olarak. üçüncü olursam da çağrı3 isterim. mansiyon alırsam, mansiyon alırım zaten. hiçbir şey alamazsam da küfür eder, çeker giderim valla. t

söyleyecek her şeyim bitti. yeterince boş yaptım bence bu akşam da. o yüzden gideyim şimdi. öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, ben bugün mutluyum biraz. umarım siz de mutlusunuzdur. mutlu olmamım sebebi maden ve nakit durumum iyi yani fena değil. bu da beni mutlu ediyor.

önce dünden başlayacağım. dün ve bugün hep maden kastım. dün biraz sinirliydim çünkü sadece iki adet jadeit çekebilmiştim. aslında hiç fena bir sayı değil ama önceki iki güne göre çok azdı. moralimi bozmuştu. salgı ve peptit de zaten her zaman çok az düşüyor. dün de sadece bir tane salgı düşürebilmiştim. dün gerçekten sadece bundan ibaretti. sadece holde maden kastım. hatta galiba dört gündür holdeyim, bu dört gün içerisinde holde en çok zaman geçirdiğim gün dündü. ama en az maden kasabildiğim gün de dündü. komikti yani. şimdi size dün oyundan çıkarken ki son maden durumumu göstereceğim.

Resim

fark ettiyseniz gadolinyum iyi çekmişim dün de. beş tane gadolinyum bence gayet iyi. :+1: :+1: bir de şey söylemek istiyorum; bir tane tank var sinir oluyorum ona. MADENLERİMİ -benim madenlerimi- çekiyor. :( keşke çekmese ama neyse çekerse çeksin.

bugüne gelecek olursak; bugün de büyük bir ölçüde holdeydim. çok kısa bir süre sadece alış-veriş yapmak için karaköye geçtim. hiç de fena değildi bence. baya bir şey sattım. önce sattıklarımdan bahsedeyim daha sonra da nakitimin ve madenlerimin son halini gösteririm.

Resim

bir tane erbiumum vardı. onu 13m'e sattım. bence iyi bir fiyat, fena değil yani. belki de kazık yedim. neyse giden gitti. üç tane paintim vardı onları 80m'e sattım ama ekran görüntüsünü alamadım çok hızlı oldu ya. 80m gelecek diye çok heyecanlıydım galiba unutmuşum. ohh güzel günlerde harca şifager. bir de 17 tane gadolinyumumu 50m'den sattım. tanesi 3m gibi bir fiyat oluyor. 1m'lik bir indirim yapasam geldi. iyi birisiyim.

Resim

bunun görüntüsünü almayı unutmadım. bence bu çok iyi ya. tane 3m'den iyi okuttum. 2.5m'den salgı, peptit ve xenotim almayı düşünüyorum şu an. xenotim düşüremeyeceğimi düşünüyorum ya. ırka gidecek ne hasarım ne de tılsımım var :( SALGI VE PEPTİT DE DÜŞMÜYOR. KANSER OLDUM. dur kasamın fotoğrafını paylaşınca konuşacağım bunun hakkında. sattığım şeyler bitmiş şimdi kasamın son halini gösterebilirim.

Resim

venus'un kasası şu an böyle. maşallllah. dikkatinizi şeye çekmek istiyorum; ne kadar çok tılsım var. çöp tılsım. SALGI PEPTİT DÜŞMÜYOR SADECE TILSIM DÜŞÜYOR. bugün 1 tane bile salgı peptit düşmedi ya. şaka gibi şaka. bir sürü maden çekip nasıl oluyor da hiç salgı, peptit düşüremiyorum. ben istiyorum ki her şeyden bir sürü olsun :( AFRASİYAB AYARLARIMLA OYNAMA. önceden ne güzel bir sürü bir sürü düşüyordu. ama pes etmeyeceğim salı'ya kadar üreteceğim o tılsımı.

şifager'in de kasasını göstereyim. canım şifagerim.

Resim

ohhhhh şu paralara bakın. sefam olsun ulan. ayrıca venus'un kasasında da 3 tane yttirum var. baya zenginim ya aslında. bu aralar bu yüzden mutluyum. bence madenlerim ve paralarımla yeterince HAVA attım.

bugün venus'teyken aklıma şey geldi. madem ben hep holdeyim neden hol görevlerini alabildiğim, yapabildiğim kadarını yapmıyorum? bence güzel düşündüm ve gittim kırmızı madalyonlu adamı kestim. şimdi size onu da göstereyim.

Resim

kralllllll ne güzel kesmişsin öyle. başka da bir şey yapmamışsın zaten. tüm gün bir şeyler kesmişsin. keşke junon atsam ya. neyse bu kadar anlatacağım her şey.

dur aklıma geldi.

Resim

şu yazılana bakar mısınız allah aşkına met1+met22 verip 6 adet mikroçip alacak. böyle şeylere çok sinirleniyorum ben nedense. bütün gün bölgeden, klandan met1 500m, met1 600m yazıp duruyor. şimdi diyeceksiniz ki "sana ne?" haklısınız yani aslında AMA BEN KENDİME BANA NE DİYEMİYORUM. çok sinirleniyorum. böyle en pahalı tılsımın, madenin kendisinin sahip olduğunu sananlar onun sahip olmadığı bütün madenlerin de çok ucuz olduğunu iddia edenlere sinir oluyorum. hadi senin tılsımın 600m buna tamam hadi. mikroçip 100m mi terbiyesiz? neyse bunun gibi için sinirlenemem daha fazla.

hepinizi çok öpüyorum. bana şans dileyin de bir anca önce üreteyim şu tılsımı, daha sonra da 600m'e satarım. öptüm.

Resim

Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam ve günaydın. gerçekten bu saatte günlük yazıyorum :( iyice saçma-sapan, düzensiz bir hayat yaşamaya başladım. ŞU AN GERÇEKTEN İNANILMAZ UYKUM VAR. bitirdikten sonra direkt uyumayı düşünüyorum.

gün boyu ne yaptığımı anlatmaya başlıyorum. sıkıcılaştı iyice biliyorum ama bütün gün holdeydim. hırslı birisiyim, hayatın her alanında böyleyim. şu an aklımdaki tılsım kombinasyonu met1+bb3 ayrıca şifager'e yapabilirsem şifa2+iyileştirme çemberi2 2 yapacağım. umarım amacıma ulaşabilirim.

şimdi size kasamın son halini gösterip, onun hakkında konuşacağım.

Resim

baktıkça gurur duyuyorum ya. valla mutlu oluyorum. neyse bugün dokuz jadeit, altı gadolinyum çektim. bence gerçekten iyi. ALKIŞŞŞ. ve bilin bakalım ne hiç düşüremedim. salgı ve peptit. YA ŞAKA GİBİ NASIL OLUR DA BİR TANE BİLE DÜŞMEZ. gerçekten bu durum sinirimi bozmaya başladı. tamam #şükür ama bari bir tane de düşsün yani. satan da yok. kelde üç tane peptit vardı. tanesini 5m'den satmış. valla çok iyi. demek ki millet salgıya, peptite aç. 5m'den ben almam valla. a bir de aklıma şimdi geldi. şey yapmayı düşünüyorum; met1'e altı kondrit dışındaki bütün malzemeleriyle takaslamayı. umarım takaslayabilirim. o altı kondritle de diğer bir ikinci tılsımı üretirim diye düşünüyorum. eğer bu dediğimi yapabilirsem gerçekten mutlu olurum. BİR TANE DE TAAF ÇEKTİM. önemli, lütfen görmeden geçmeyin. maden durumum böyle işte. size dün hol görevlerini yapmaya başladığımı söylemiştim. şu örümcek ağı, akrep gözü görevini yapmaya başladım. iki renk gelsin diye bir tane ekran görüntüsü paylaşacağım.

Resim

dümdüz akrep gözü işte. zamanında hepimizin yapmış olduğu bir görev. anlatacağım hiçbir şeyi yok ama renk gelsin işte. aldığım ekran görüntülerine bakıyorum şimdi bir tane kolyenin görüntüsünü almışım. onu da göstereyim.

Resim

yücelen plevne kolye :( bu kolyenin özelliği şey; ben şifager'e -çalınan ilk şifager bu bahsettiğim- ruh hastası gibi yücelen plevne erkek şifacı set dizmiştim. tek eksiğim kolyeydi. sunucuda bulamamıştım, çok komik. en sonunda bir tane bulmuştum onu da 20m verip almıştım. görünce işte bir an duygulandım. hey gibi zengin olduğum günler hey. şu an olsa hayatta vermem.

bir de canım günlük takipçilerimin bildiği gibi büyücümü kadın açmamın tek sebebi bir tane eldivendi. VE O ELDİVENİ BUGÜN SANDBOXİE KULLANIP AKTARDIM. çok da yakıştı.

Resim

güzel günlerde giy venus. hasarım çok az ya. 775 buz 455 elektrik hasarım var. bu hasarlarla kasılmak zor. KASILMAK DEYİNCE AKLIMA GELDİ 55 OLDUM. gerçekten hole 53 level iken girdim ve şu an 55 levelim. nasıl kasılıyorum inanın bilmiyorum. gıdım gıdım exp geliyor ama birikince işte böyle level atlıyor insan. kendimi bunun için de tebrik ediyorum.

neyse şey anlatacağım bugün karaköye gittim hasarım düşük diye item alacaktım. NASIL OLUR DA HİÇ KİMSE, HİÇBİR İTEM SATMAZ. ne kadın için ensari item satan var, ne bolat item satan var. karamuk satan var mı bilmiyorum. çünkü buz oynamak istemiyorum ya. aslında buz savaşçı vslerinde gerçekten çok önemli ama o başka bi günün konusu şu an konuşamayacağım. DEDİĞİM GİBİ İTEM SATAN YOK. paramızla rezil oluyoruz diye bağırırdım ama karaköyde item ararken bir tane taaf çektim. onun için mutluyum, susacağım. başka da hiçbir şey yok. bitti. her böyle günlüğe ilk başlarken diyorum ki; ŞİFAGER BUGÜN HİÇBİR ŞEY YAPMADIN, NE ANLATACAKSIN? ama anlatacak şey çıkıyor ya valla. böyle anlatırken oradan oraya atlıyorum, boş yapa yapa bitiyor. bugün de boşumu yaptım, anlatacaklarımı yaptım gidiyorum. çok uykum var, uyuyacağım. hepinizi öptüm.

Resim

konuşur gibi yazdığım için zaman zaman saçma cümleler kuruyorum. onları okurken düzeltiyordum ama gözlerim kapanıyor şu an. düzeltemeyeceğim, siz görmezden gelin. öptüm.

Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Megaevil »

Günlüğün harika abi, takipteyim B-)
Legenddx
İskele Babası
İskele Babası

selam, ben geldim. bugün sadece iki saat oyundaydım. şimdi hemen o iki saatte ne yaptığımı anlatacağım.

işte sabah kalktım oyuna gireceğim falan oyuna girmeden önce dükkandan bedava arttırıcıyı alacaktım. AMA BAKTIĞIMDA YOKTU. nasıl üzüldüm valla çok üzüldüm yani. bir hayal kırıklığı anlatamam. neyse dedim girdim oyuna çekiyorum madenleri saf çıkmıyor bir türlü. çıktı da az çıktı yani. kasamın son halini paylaşayım bari.

Resim

otuz iki tane jadeitim var. çok iyi ya. tam bir tane üçüncü seviye tılsım üretebilecek kadar jadeitim oldu. baya iyi hissediyorum. aslında sadece iki tane çekmişim bugün ama otuz iki tane olması baya tatmin edici. iki tane de gadolinyum çekmişim. bir de şey soracağım. NEDEN HİÇ SALGI VE PEPTİT DÜŞMÜYOR? bakın dört tane tılsım düştü. dört tane. aman ona da alıştım gerçi. çok umursamıyorum valla sinirlenemiyorum bile, sinirlenmiş gibi yapıyorum. hep şov bunlar. salıya kadar üreteceğim demiştim ama üretemedim. BAŞARISIZ OLDUM. kasamdaki bir diğer değişiklik de iki tane taafım vardı. onları tane 10m'den sattım.

Resim

şimdi diyeceksiniz ki burada bir tane var. doğru bir tane var. diğeri de şifager'deydi, ona geçip sattım ama aynı fotoğraftan ikinci kez koymak istemedim. bunun aynısından iki tane varmış gibi düşünün. işte aldıklarım, sattıklarım, düşürdüklerim bitti şimdi sıra asıl anlamak istediklerimde.

çoğunuz bilmiyorsunuzdur ben şifacı oynamayı seviyorum, şifacıyla da ruh vs atmayı seviyorum. gazap şifacı bana çok sıkıcı geliyor özellikle de zehirle oynamak. adama at zehiri dur, adam bozarsa tekrar at. net sıkıcı hatta çok sıkıcı. NEYSE KİMSEYİ ELEŞTİRMEYEYİM. ben zevk almıyorum zehir oynarken. asit oynamaktan yine biraz daha çok zevk alıyorum ama en güzeli ruh. aylar aylar sonra bugün ilk kez birisiyle öylesine de olsa kabadıya geçip iki savaştık. valla çok iyi geldi.

Resim

Resim

YAASSSSS QUEEEENNNNN. o gördüğünüz şey cilveli asa arkadaşlar. VE SADECE İKİ TANE YEŞİLMEN İTEMİM VAR. yeşilmen ceket ve yeşilmen eldiven. offf valla acımadan kestim, biçtim. harikaydı.

Resim

-NEDEN BÖYLE BİR GÖRÜNTÜ ALDIĞIMI ASLA BİLMİYORUM AMA OLSUN. can farkına bakın yeter.-

sonra böyle oldu ya. nerede ne hata yaptığını falan anlamış olabilir kdfgldfgldf. SONUÇ ZATEN ÇOK BELLİYDİ ONUN ZIRH VE ASA HARİÇ FULL PEHLİVAN. bendeyse iki tane yeşilmen item var. sen gerçek bir superstarsın şifager.

bir tane de defansla azıcık şey yaptık. onu da göstereyim hemen.

Resim

Resim

canını neredeyse yarılamışım. valla helal olsun. ama dikkat atma demiştim çünkü zaten iki parça itemim var 400 400 vuruyorum. dikkat atsaydı bir de full ıska geçerdim. cidden çok keyif aldım. inanılmaz özlemişim birisiyle savaşmayı falan. ayrıca tomruklar ne çok vuruyor öyle. 7500 7500 giriyor her seferinde. maşallah ne diyeyim. keşke zırhımızı 70'leyebilseydik. gerçi belki nadide itemlerle 70 oluyordur, bilemiyorum.

bugün; çok az para, maden kastığım ama son bir haftadır en eğlendiğim gün falandı. holde akrep keserken eğlendiğimi düşünüyordum ama savaşmayı özlemişim. şimdi sunucuyu gömeceğim; teşkilat gerçekten çok leş. çünkü sunucuda oynayan sadece 2-3 farklı arkadaş grubu var. bunların hepsi de arz. sunucuda maksimum, abartısız on tane lodos var. ONLAR DA BİZİM EZİKLER İŞTE. arzlardaki insanlar ise bir tanesini kessen hatta kesmesen, iki-üç vursan tüm loncasını toplayan ve bir anda kan davası başlatan tipler. gerçekten meziyetsiz insanlar. hepsi demeyeyim çünkü hepsini görmedim ama gördüklerimin hepsi bileksiz. gerçekten kuklacıyı çok özledim ya. valla hepimizde pabuç kadar dil vardı ama krallar gibi de savaşırdık. sunucuda bb atmayı bilen yok :(

diyeceğim her şey bu kadar. savaşmayı özledim. kinimi, nefretimi her şeyimi döktüm gidiyorum. burası bana bir çeşit terapi gibi oluyor. mesela burada isimlerini kapatıyorum kişilerin ama bir şeyler sallarken aklımdan hep onların adı falan geçiyor, rahatlıyorum. KENDİME LONCA AÇTIM. bunu söylemeyi unuttum. adı "Queer". umarım kapatılmaz. alım falan yok, çekemem kimseyi. kendi başıma ışınlanıp duruyorum. oh. şimdi gidip rahat rahat kitabımı okuyabilirim. okuduğum kitaptan da bahsetmek istiyorum. okuduğum kitabın ismi niçe ağladığında. niçe yazmayı bilmiyorum, o yüzden böyle yazıyorum. bu kitabı ikinci kez okuyorum. lisedeyken de okumuştum. şimdi tekrar okumak istedim. psikoloji öğrencisiyim ve eleştirel bir şekilde okursam bu kitabın bana çok şey katacağını falan düşündüm. siz de okuyun. bu elimdeki bittikten sonra da şeye göz atmayı düşünüyorum; armut dibine düşmeyince diye bir kitaptı. doğrusunu söylemek gerekirse nasıl bir kitap olduğunu çok fazla bilmiyorum. kitabın içindeki başlıklara baktım ve ilgimi çektiler. sonra okulumun kütüphanesine baktım ve orada vardı. e iyi maden okuyayım dedim. bu kadardı her şey. şu an kesin olarak gidiyorum. kendinize dikkat edin. öptüm.

Resim