Styleer ile Beyazköşk Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Styleer ile Beyazköşk Günlüğü

Mesaj gönderen Cankurtarann »

..

Resim

HAYIRLI RAMAZANLAR

Günlerimizi şenlendiren bir ay da Ramazan Ayı'dır . Bu mübarek ayı da Çınaraltı'nda yaşamak ayrı bir histir . Başta Çınaraltı halkına, Eminönü'nün boş sokaklarının bir zamanlar tozunu almış neferlerine , İstanbul'u bir hikaye yapmış Sobee Studios ekibine ve Balıkçı İdris'e Hayırlı Ramazanlar dilerim . Dostluk , kardeşlik , sevgi ve saygı ile birlikteliğimizin bir olması dileğiyle herkese Hayırlı Razamanlar .

Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Resim
HAYIRLI BAYRAMLAR

Gülücükleri, sevgiyi ve muhabbeti tekrardan bir araya getiren günlerdir bayramlar . Bu bayram da Çınaraltı halkına, Eminönü sakinlerine, birliktelik yolunun yoldaşlarına, harçlıkları kovalayan miniklere ve Umut'a hayırlı bayramlar dilerim . Dostluk , kardeşlik , sevgi ve saygı ile birlikteliğimizin bir olması dileğiyle herkese hayırlı bayramlar .

Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Resim
ZAFER BAYRAMIMIZ: 30 AĞUSTOS !!

Geçmişimizle gurur duyuyoruz, zaferlerimizi unutmuyoruz ! Türk tarihinin kutlu zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı , nice kanı dökülmüş şehitlerimize ; an ve an mücadeleyi bırakmayan dedelerimize , ninelerimize ve silahını göğsüne siper etmiş soylu asker ve komutanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum .

Resim

Ey isimsiz meçhul asker,
Ağustosun otuzunda
Kazandığın büyük zafer,
Karşısında: Cihan titrer.

ZAFERİMİZ DAİMA KUTLU OLSUN !!
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
31 ekim

sevgili oyun günlüğüm ,
bugün yazarının doğum günü . ara sıra uğradığım ve ilerledikçe bana yabancılaşmaya başlayan bu oyunun günlüğüne bir not bırakmak istedim . forumun en alt kısmında bulunan doğum günleri kısmında tebriğimi göremedim . ben de kendi tebriğimi kendim yazıyorum : ))) .

iyi ki doğmuşsun ben :*

Resim

esen kalın : - ) .
Resim
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Cankurtarann yazdı: 31 Eki 2019 20:20 ..
31 ekim

sevgili oyun günlüğüm ,
bugün yazarının doğum günü . ara sıra uğradığım ve ilerledikçe bana yabancılaşmaya başlayan bu oyunun günlüğüne bir not bırakmak istedim . forumun en alt kısmında bulunan doğum günleri kısmında tebriğimi göremedim . ben de kendi tebriğimi kendim yazıyorum : ))) .

Resim

Resim
Selam Cankurtarann. Vallahi ne desen haklısın. Günün bitimine dakikalar kala Gönüllü Destek Birimleri Adına;iyi dileklerimizi umarım kabul edersin :blush:

Yeni bir yaşına girdiğin bu mutlu günde, üflediğin her mumda her bir dileğinin gerçek olmasını temenni ederiz. Yüzünden gülücük hiç eksik olmasın, yeni yaşında başarı ve mutluluk yakanı bırakmasın.

Resim
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

Göster
31 ekim

sevgili oyun günlüğüm ,

Resim

Resim
Biraz geç oldu ama :D Sevdiklerinle sağlıklı mutlu huzurlu nice yıllara.. İyi ki doğdun :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Göster
AhiEvran yazdı: 31 Eki 2019 23:55
31 ekim

sevgili oyun günlüğüm ,

Resim

Resim
Selam Cankurtarann. Vallahi ne desen haklısın. Günün bitimine dakikalar kala Gönüllü Destek Birimleri Adına;iyi dileklerimizi umarım kabul edersin :blush:

Yeni bir yaşına girdiğin bu mutlu günde, üflediğin her mumda her bir dileğinin gerçek olmasını temenni ederiz. Yüzünden gülücük hiç eksik olmasın, yeni yaşında başarı ve mutluluk yakanı bırakmasın.

Resim
bu güzel samimiyetin ve iyi dileklerin için teşekkürlerimi sunuyorum sevgideğer AhiEvran :yum: .
Göster
ismailaslan yazdı: 01 Kas 2019 01:35
Göster
31 ekim

sevgili oyun günlüğüm ,

Resim

Resim
Biraz geç oldu ama :D Sevdiklerinle sağlıklı mutlu huzurlu nice yıllara.. İyi ki doğdun :)
çook sağol İsmail abim , geç olması önemli değil düşünmen yeterli . güzel dileklerin için teşekkür ederim :relieved: .