Styleer ile Beyazköşk Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Styleer ile Beyazköşk Günlüğü

Mesaj gönderen Cankurtarann »

..
Bugün baya bi erkenden kalktık . Bu sefer Kıyamet için değil ; Balıkçı İdris 'in daveti için .
'
Resim
'
Sabahtan gün doğumunu izlemek gayet hoş , hele de Galata Köprüsü 'nde . Ben , Ahmet kardeşim ve Balıkçı İdris bu anın güzelliğine tanık olduk . Sizlere de önerimdir . Ayrıca şunu da belirteyim Ahmet kardeşim ile , Balıkçı İdris 'in misafirperverliğinden hoşnut kaldık .

Gün doğumundan sonra kahvaltı için hanelere dağıldık . O sırada yolda Umut ile karşılaştım . Hal hatır sormak için yanına gittiğimde korktuğunu gördüm ve sebebini sordum . Açıkcası öğrendikten sonra korkmasına anlam verdim . Ekmek almak için dışarı çıkmış . Lakin döndüğünde evinin oraya akrepler basmış . Haliyle de korkmuş . Benle gelmesini rica ettim .

Resim

Yol boyu abi - kardeş konuştuk . Sonunda vardığımızda biraz beklemesini rica ettim . Böylece evinin ordaki akrepleri temizleyebilirim . Hatırlarsınız ki , sonuç itibariyle yanındaki Akrep Terbiyecisi Styleer .

Resim

Evin önündeki akrepleri temizledim . Ardından Umut 'un evine girmesiyle mekandan ayrıldım . Umut için huzuru sağlamak beni mutlu etti . Artık kahvaltımı yapmak için dönebilirim .

Yolda dönerken Recep Dayı 'ya rastladım , hal hatır sorayım dedim . Sorduğumda pek iyi olmadığını bahsetti . Nedenini sorduğumda verilmesi gereken emaneti veremediğini , bunun içinde kendini kötü hissettiğini söyledi . Ben de yardım etmek istediğim için emanetini aldım ve koyuldum emanetin sahibine . Aldığım emanet bir kutuydu . Bunu benim Elif 'e götürmem lazımdı . Recep Dayı 'ya hak veriyorum , Elif 'in yolu uzun ve sıkıntılıdır . Bu yüzden götürememiş olabilir .

Resim

Boş avcılığında da anlattığım gibi Meteor bölgesi tehlikelidir ve Elif ise Meteor bölgesinde . Lakin bu sefer fazla sorun olmayacak çünkü Boş 'un ölümü ile Yeni Bab-ı Ali güvenilir sınırlarını çoğaltmış . Az buçuk tehlikeyi atlattıktan sonra Elif 'e gidebilirim .

Resim

Elif 'e Recep Dayı 'nın emanetlerini verdiğime göre artık kahvaltımı yapmaya gidebilirim . Çook acıktım hızlıca dönmem lazım . Yeni Bab-ı Ali 'nin kapısından çıkıyordum . Tam o sırada arkadan bir kadın sesi ismimi beyan ederek bağırdığını duydum . Geriye dönmem gerektiğini anladım . Döndüğümde kendimi Mebrube Hanım 'ın yanında buldum . Elif 'e kutu getirdiğimi görünce benden de rica da bulundu . Şu kutulardan iki tanesini Domuz 'a götürmem lazımmış . Pekala Mebrube Hanımcım götüreyim .

Resim

Aldım iki adet kutuyu aç karna gide gide anca vardım Domuz 'a . Teslim verdim , Domuz teşekkür etti . Müsadeyi istedim . Tam gidiyordum arkadan Domuz seslendi . İçimden dedim ' Yahu yeter artık ! Karnım aç aç ' sonra Domuz 'un yanına gittim . Domuz benim aç olduğumu fark etmiş ve beni kahvaltı yapmaya davet etti . Ben de kıramadım onu . Afiyetle yedikten sonra ayrıldım .

Sonra ise Sivri Ada 'ya gittim . Yalnız Adam 'ın yanına vardım . Yalnız Adam 'dan bir adet çadır kiraladım . Günün yeriye kalan vaktini kendimin dinlenmesine harcayacağım .

Resim
'
Bu yüzden sıkıntı istemiyorum Kıyamet !
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Sevgili Kıyamet , bugün serbestsin . Çünkü bugün benim izinli günüm . Evet nefer olarak , teşkilattan izinli günüm .
'
Resim
'
Kıyamet az yerinde dur , bugünün keyfini çıkarmak istiyorum .
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Eminönü sokakları bugün ayrı bir sakindi . Açıkçası işkinlendim . Acaba Kıyamet , yokluğumda neler yaptı ? Hepsini öğrenmek için dışarı çıktım .

Sokakta gezerken arkamdan Şeref dayı seslendi . Hemen yanına gittim . Bir iki dakika muhabbetleştikten sonra yanına çağırma sebebini beyan etti .

Resim

Şeref dayı , Eminönü zenginlerindendir . Bir kaç gün önce ise ' Şeref Salonu ' adlı mekanına Antik Çağ özentisi Philotheos el koymuş . Mekanı da geri vermeyince geriye tek kalan şey onun yok edilmesi oluyor . Bunu benim yapabileceğimi düşünmüş . Eee yaparız yapmasına da bizim de canımız ortada yani . Anlayacağınız biraz pahalıya patlar .

Fiyat konusunda anlaştığımıza göre salonun anahtarlarını almaya gidebiliriz . Bunun için yalnız gideceğim . Çünkü Philotheos sessizliği seven birisi. Bu yüzden fazla nefer ile ansızın hataya düşebiliriz .

Fiyat konusunda anlaştığımıza göre yola çıkabilirim . Bu sefer donanımlarımı tamamlamayacağım çünkü onu er meydanına davet edeceğim .

Resim

Mekana vardım . Baksanıza adam her yeri değiştirmiş . Boşuna demedim ben Antik Çağ özentisi . Neyse madem o kadar mekan basacak kadar yürekli . O zaman onu bir er meydanına davet edelim .

Davetime icap etti Philotheos . Bakalım hangimiz daha kuvvetli ? Zaten mekana el koyup Şeref dayımın huzurunu kaçırmış . Eee bizim işimiz de huzuru sağlamak .

Sevgili Philotheos , tokatlanmaya hazır mısın ?

Philotheos mızrak konusunda ustaymış bu yüzden er meydanını kabul etmeden önce mızrak ile kalkanımı bırakmam dedi . Ben de kabul ettim . Ama sadece mızrak istedim . Kalkana gerek yok .
Er meydanına başlamıştık . Mızrak işinde usta olduğu kesin , hamlelerinden zar zor kurtuldum . Baktım böyle olmuyor . Attım mızrağımı yere . Çıkardım emanetimi . Ben de bunun ustasıyım dedim , doğrudan hançerim ile boynunu kesici hamleler yaptım . Sonra bi baktım yere serildi bile . Sonra ise bana saldırın üç muhafızını da etkisiz hale getirdim .

Resim
'
Sebebini bilmem ama Philotheos , beklediğimden daha kolay öldü .
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Gözlerimi Kıyamet 'in getirdikleriyle açtım bugün . Alıştık sonucuyla . Hadi Styleer kalk git , Eminönü seni bekler .

Bugün fazla yapacak bir işim olmadığı düşünüyordum . Taa kii İstihbarat Subayı çağırana kadar . Ben de artık çağrısına ayak uydurmak için yola çıkıp yanına vardım .

Resim

Beni bir sıkıntı için çağırmış . Meteor bölgesinin uzaklarında Şah Kobra ve dev kobralar Eminönü 'ne doğru göç etmeye yani yeni yuvalar aramaya koyulmuşlar . Bu da bizim huzurumuzu kaçırabileceği için onları benim temizlememi istemiş . Gayet normal , yaparım . Hadi gidelim o zaman .

Resim

Eğer Meteor bölgesinde çok vakit geçiriyorsanız mutlaka kendinizi korumak zorundasınız . Çünkü burası Kıyamet 'in en büyük sancaklarından biridir . Bu yüzden bir klana katılmanızı tavsiye ederim . Baksanıza şu kobralara Meteor bölgesi yetmemiş Eminönü 'ne göz dikmişler .

Gidelim hepsini temizleyelim .

Resim

Dev kobraları ve Şah Kobra 'yı çok kolay temizledim . Toplasanız on dakikamı almaz . Ustaca işlerle vakitten kazandım . Haberi vermek için dönebilirim artık . Ardından İstihbarat Subayı , Bab-ı Ali ile konuşmamı istedi . İsteği üzerine Bab-ı Ali 'nin yanına gittim .

Resim

Kısa ve öz konuştu . Benim Vahşi Sakin 'in yanına gidip , dileğini gerçekleştirmemi söyledi . Ben de gittim yanına .
'
Resim
'
Vahşi Sakin bi şeyler saçmaladı ama birleştirince anladım ne demek istediğini . Garibimin rüyalarına fare giriyormuş . Ayrıca mor bir fare . En iyisi onu öldürüp , Vahşi Sakin 'e göstereyim ki öldüğünü bilip , rahatlıkla uyuyabilsin . Doğrudan bu Mor Fare 'nin yoluna koyuldum .

Resim

Bu Mor Fare 'yi görünce doğrudan ezdim kafasını . Abartılcak bir şey yok , fare sonuçta . Sonra Vahşi Sakin 'in yanına gidip fareyi önüne attım . Nasıl sevindi bilemezsiniz . Yüz kasları gevşedi , gözleri doldu vs . Ardından bana teşekkür mahiyetinde toprağa bulanmış taşı uzattı ve ' Hekuhr... cok hekuhr ' dedi . Biraz düşününce anladım ne dediğini .

Resim
'
Bugün Meteor bölgesinde biraz huzur sağladığıma göre artık Eminönü 'ne gidip , akşama çayımı demleyip , içebilirim . Keyifle .
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
İstanbul 'un sabahına gözlerimi açtım . İlk işim kahvaltıdan sonra kunduracıya gitmekti . Birtakım eski ayakkabılarımı götürecektim .

Resim

Lakin gittiğim de dükkan kapalıydı . Bir kaç kişiye sordum bir haftadır ne gören ne de haber alan varmış . Bu yüzden Kemal abiyi aramaya gittim . Hem merağımı gidermek hem de ayakkabılarımı yaptırmak için . Bu yüzden evine gitmek en doğrusuydu .

Resim

Eve geldiğimde kapının orada akıl almaz bir not vardı . Hemen okudum ve anlık bir şaşkınlık yaşadım . Kim ne istemişti ki bu adamdan ? Not ise şöyleydi ;
Resim
Notta ' bu adamı arıyorsanız çöle bakın bence ' yazıyordu . Hemen çöle gitmem lazımdı . Yoksa Kıyamet bizden gizli işler mi çeviriyor ?

Hemen çölde etrafı kolaçan etmeye başladım . Ve istenmeyen sonla karşılaştım . Kemal abinin cesedi orada bulunuyordu ve arkasında bulunduğu taşın ön kısmında ' rahmetliyi iyi bilirdik ' yazısı vardı . Kemal abim yoksa bir şaka kurbanı mı oldu ? Hiç bir şey bilmiyorum . Bildiğim tek şey Kıyamet 'in bizi yıkmaya çalışması .

Resim

Bir ipucu olmalıydı onlara ait . Kim yapmış olabilir ki bunu ? Hemen bir ipucu bulmak için araştırmalara çıkmam lazımdı .
Çölden ayrılmak üzereydim ki bir şeyle karşılaştım . Bu şey bana öncülük edebilirdi . Evet gördüğüm şey; cin kazmasıydı . Bir adet cin kazması . Cinlere ait olan bu kazmanın bir ne işi olabilirdi ki ? Büyük ihtimalle bu işle bir alakası vardı .

Resim

Kazmayı alıp hemen Agop 'a gittim . Onun daha tecrübeli olacağına inanıyorum . Belki bana birtakım bilgiler söyleyebilir .

Agop 'a bu kazmanın ne olduğunu , hangi cin medeniyetine ait olduğunu yani ne biliyorsa bunun hakkında bana söylemesini istedim . O ise bildiklerini bana anlattı .

Resim

Agop 'tan öğrendiklerime göre bu kazmanın yüksek ihtimalle yeraltı cinlerine ait olduğunu ve bu kazmanın her yeraltı cininin kullanamayacağını , sadece özel yetiştirilmiş yeraltı cinlerinin bunu kullanmaya kabiliyeti olduğunu öğrendim . Bu demektir ki kardeşlerinin ölümününü hazmedemeyen bir Solucan var !!

Bu geceden itibaren artık Solucan olmayacak . Sadece bir kaç saatin var Solucan , bilmeni isterim .

Yeraltına gitme vaktiydi . Solucan için gitme vaktiydi . İntikam kana bulaşmış , damardan çıkması lazımdı . Bunun için hazırlandım ve yola koyuldum .

Resim

Solucan 'a adım adım yaklaşmış ve Karacin Mağara 'ya girmiş bulunmaktayım . Sadece az dakikalar kaldı Solucan 'ın ölümüne . Haydi Styleer , yola devam !

Resim

Solucan 'ın bulunduğu ine varmıştım . Artık bu işi bitirmem gerekiyordu . Sonuç itibariyle huzurumu kaçırdı . Eee bizim işimiz de huzuru sağlamak.

Sevgili Solucan , tokatlanmaya hazır mısın ?

Onu kendi silahıyla vuracaktım . Yani kazmasıyla . Madem kabiliyeti olanlar kullanabiliyor bunu , eee ben de kabiliyetimi Solucan 'a karşı göstereyim .
Artık bilirsiniz beni , fazla yakın mesafe kullanmam . Gördüğüm anda bitiririm işini . Tahmin ettiğiniz gibi bu sefer de kazmayı fırlatacağım . Ve öyle de oldu .

Resim

Bağırarak Solucan 'a ' Solucaaan ! Kazmanı bizim sokakta düşürmüşsün . Çok dikkatsizsin sen ya . He bu sırada Kemal abimin selamı var ! ' dedikten sonra tüm gücümle isabetli atışımı yaptım . Olanlar oldu; Solucan öldü , ben huzura kavuşacaktım lakin cinlerden kaçma sürecine başladım . Sonrasında Eminönü 'nün mis kokusuna ulaştım tabii .
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

Eline Emeğine Sağlık Kardeşim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

ismailaslan yazdı: 27 Ağu 2018 23:43 Eline Emeğine Sağlık Kardeşim :)
Sağ ol , desteğin için teşekkürler ederim O:-) .
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Kıyamet 'e karşı yorulduğumu hissettim bu sabah . Bunun da çaresinin mavinin çokluğunda bulabileceğimi düşündüm . Bu yüzden bir simit bir ayran ve bir köprüde buldum kendimi . Manzara gayet hoştu .

Resim

Karşımda Karaköy manzarası vardı . Bu manzara beni eski günlerin hasretine götürmüştü . Yalnızlığımı hissettirdi . Tüm dostlarım Karaköy 'e gitmişken ben ise Eminönü 'nde kalmıştım . Evet Eminönü 'nü seviyorum lakin eski günleri de burnumda tütüyorum . Belki bir gün ben de
Karaköy 'e giderim .

Hadi Styleer madem Eminönü 'nün sadık dostusun , bugün Eminönü 'ne güzellik kat . Bunun için Mısır Çarşısı 'na gitmeyi düşündüm . Orada insanlar için güzel bir dost bulabilirim .

Resim

Eskilere dostluk yapmış kitaplar neden bana da yapmasın ? Bu yüzden Sahaf Necmi 'nin birtakım eskilerini sahiplendim . Hepsini okuyacağım . Lakin şu an değil , çünkü Sahaf Necmi bir istekte bulundu ve ben de yapmak üzere Mısır Çarşısı 'ndan ayrıldım .

İsteği üzerine Agah 'tan Necmi 'nin mektubunu almaya gittim .

Resim

Agah 'tan istediğimde ise evde unuttuğunu , bu yüzden eve gidip hanımından istememi söyledi . Pekala gidelim hemencecik .

Resim

Agah 'ın hanımı Melahat teyzeye ulaşmıştım . Lakin mektubu bi şartla vereceğini söyledi . Ben de el mecbur isteği üzerine Halime Teyze 'den örgü ipliklerini almaya gittim .

Resim

Halime Teyze 'ye vardım ve iplikleri istediğimde olumsuz bir sonuçla karşılaştım . Çünkü Halime Teyze iplikleri vermedi . Vermesi için oğlundan ilaçlarını almam gerekiyormuş . Yaşlılık hali unutmuş gari . Hemen oğlu Jandarma Ali 'ye yol alalım .

Resim

Ali 'ye söylediğim de ilaçların bittiğini bunun için de Aktar Şevket 'ten almam gerektiğini söyledi . İyi madem Sahaf Necmi 'ye görünmeden ilaçları alalım .

Resim

Aktar Şevket 'e söylediğimde arzusu üzerine verebileceğini söyledi . Yine el mecbur yapacağız . Neymiş efendim Selami buna şerbetçi otundan yaptığı birayı göndermeyince , benim almamı istedi . Gidelim alalım .

Resim

Hele şükür biranın yerini bulmuştum ama Selami 'yi bulamamıştım . Neyse Selami gelmeden hemen şu fıçıyı alıp , Aktar 'a götüreyim .

Aktar Şevket 'e bir fıçı birasını verdim . Ardından aldığım ilaçları Halime Teyze 'ye verdim . İlaçları vermem sonucunda Melahat teyzenin ipliklerini götürdüm vee mektubu alabildim . Ardından mektubu aldığım gibi Sahaf Necmi 'ye verdim . Tabii bu esnada gecikmelerden dolayı teker teker azar yedim ama sorun değil .

Resim
.
Sonra ise Sahaf 'tan aldığım kitabın ilk sayfalarını açtım . Sanırım Eminönü halkına birtakım güzellikler
kattığıma göre artık okumaya başlayabilirim .
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Kıyamet 'in eşliğinde bu sabah sokaklarda buldum kendimi . Yalnız bulduğum tek şey kendim değil ; bu posterdi de:
.
Resim
'
Anlaşılan benim bu konuyu araştırmam lazım . Bu yüzden de çete firarisini bulmam gerek . Eminönü sokaklarını tanırım onu bulmam uzun sürmez.

Resim

Sonuç itibariyle firari çeteciyi bulmuştum . Dün gece Eminönü 'ne sığınmış . Sığınmasının sebebi ise Dev Ana 'nın Gözdesi 'nin zulmüymüş . Bilirsiniz biz Eminönü olarak huzurdan yanayız , bu yüzden de teşkilat sığınması için kabul etmiş . Lakin bilmeniz gerekir Kıyamet ile Eminönü 'nün güvenliği bozuldu . Her an firari çetecinin cesedini de görebiliriz , Kemal abimde olduğu gibi . Bunun için bu Dev Ana 'nın Gözdesi 'nin kulaklarını çekmem gerek . Aksi takdirde Eminönü 'ne zarar gelebilir .

Resim

Farkındayım , bu aralar Meteor Bölgesi 'ne çok iniyorum . İnmem gerek ama . Çünkü Eminönü 'nün huzurunu çok tehdit ediyor . Neyse bu Çeteci Mağara gideyim .

Resim

Mağaraya varmıştım . Dev Ana 'nın Gözdesi 'nin fazla ileride olduğunu sanmıyorum çünkü çetecilerden o sorumlu yani başlarında o duruyor . Artık duramayacak ama .

Resim

Mekanı buldum . Mekan kupkuru yer , artık göz yaşları ile ıslattırır mıyım ? Bilemem .

Bu işten anlaşıldığı üzere Dev Ana 'nın Gözdesi , Eminönü 'nü Dev Ana 'sının ahırı sanıyor . Sığınmacıları koruyan Eminönümüz 'e zarar vermeye kalkışıyor . Bak sen ! Eminönü 'nün huzuru kaçacak (!) . Eee bizim işimiz de huzuru sağlamak .

Sevgili Dev Ana 'nın Gözdesi , tokatlanmaya hazır mısın ?

Mekanda sağ taraftaki tünelden görünmeden girdim . Ardından arkasına çıkıp emaneti aldım ve Dev Ana 'nın Gözdesi 'ni boğdum . Kolay oldu .

Resim
'
Kıyamet her zaman zorluklar çıkarıyorsun ama üstesinden geliyoruz . Çünkü İstanbul hala dimdik ayakta !
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

..
Eminönü 'ne bakıp da uyanmalı Kıyamet . Denizde diniyor dertlerimiz . Yoksa bihaber misin İstanbul 'dan Kıyamet ? Yoksa geçici bir misafir misin ? Yoksa kalıcı bir dert mi ?

Resim

Bugün İstanbul 'un güneşine gözlerimi açmak için çok farklı bir sebebim vardı . Evet bugün maaşımı çekeceğim . Bu yüzden erkenden bankacıya gidip , paramı almam gerekiyor . Kalk git Styleer , dönerken de iki ekmek al . Menemene banıcaz .

Resim

Allah 'tan erkenden geldim . Baksanıza maaş için neferler doluşmaya başlamış .
Maaş 'ı aldım , bakkala gidiyordum ki tam arkamdan Bankacı seslendi , yanına çağırdı . Söylemeyi unutmuş . Demirci Dilek , beni yanına çağırmış . Aciliyeti de varmış . Şimdiden gelmemi istiyormuş . Eee madem bana bu kadar meraklı , gidelim .

Resim

Demirci Dilek 'in yanına vardım . Teşkilat için çalıştığından dolayı bugün izin alamamış . Bu yüzden de Rüstem abinin yanına gidememiş . Bundan dolayı da Rüstem abinin doğum günü hediyesini vermek için beni çağırmış . Tabiki ben de seve seve alıp götürürüm . Gitmeden şunu da sordum; neden beni bu kadar erken çağırmış . Cevabı ise mantıklı; dükkanı açmadan Dilek 'in hediyesini alıp , bugünkü işlerini onun sevgisi ile yapması ve doğum gününü kutlamak istemesi .

Resim

Vardığım da Rüstem abi çoktan dükkanı açmış , işe başlamıştı . Sanırım yeni başlamıştır . Hemen hediyesini takdim edeyim .
Hediyesini verdim . Vermeden önce Dilek ablanın notunu da söyleyince nasıl sevindi nasıl sevindi . Çok mutlu oldu .
Sonra da dediki; ' Styleer , sen beni bugün mutlu ettin . Teşekkür ederim . O zaman benim de senin için süprizim olacak . Lakin bir kaç gün beklemen gerek . ' . Bu sözleriyle ben de mutlu oldum . Hediyeye gelirsek bence çok manidar bir hediyeydi . İkisi de demirci olduğundan olsa gerek , Dilek ablanın hediyesi demir tokmaktı .

Mısır Çarşısı 'ndan çıktım . Biraz gezindim , gezindim , gezindim . Fazla yapacak bir şey yoktu . Yoksa özlenen Eminönü geri mi dönüyordu ki ? Hiç bir fikrim yok . Yoksa Kıyamet akıllandın mı ? Neyse bi çay içmeye gidelim .

Hüseyin Abi 'nin mekanında ikinci çayımı yudumlayacakken , Refik geldi . Acilen Agah Efendi 'ye gitmem gerekiyormuş . Hayrola acaba ?

Resim

Agah Efendi ile buluştum . Bana bir mektup verdi . Bu mektubu da yarın sabah açmamı istedi . Aksini de yapmamamı istedi . Madem öyle diyorsun ihtiyar , dediğin gibi olsun . Bundan sonrası yarın ola hayrola .

Resim
'
Ben de artık eve dönmek üzere yola koyuldum . Gözlüğümü tabiki de taktım , eee yanımda bir de
yarın açılacak mektup da var . Kıyamet , bugün sessizdin . Acaba mektupta senin de parmağın var mı ?
Resim