ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Re: ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

Selam günlük,bugün etkinliğin son günü evet zaman çok hızlı geçiyor demiştim bak ben sana bana ne kadar inandın bilmiyorum ama dediğim klişe de olsa doğru işte gördün :relaxed: Bugün çok bişey yapmadım oyuna girdim loncadaşlarım çar kasıyordu yardım ettim,bunu fotoğraf olarak atmayacağım ama gerek duymuyorum çünkü sıkılmışsınızdır Hortlak görmekten bir sürü çar kasmışsınızdır eminim veya kasıyorsunuzdur :D Biraz etkinlik hakkında konuşayım,en başta günlüğe yazdığım yazıda ''Günlük okumayı seviyorum'' demiştim evet seviyodum takip ettiğim de bir kaç kişi vardı.Ama etkinlik ödülleri açıklandıktan sonra yazmaya başlamam,birçok kişi de ''Ödül için yazıyor'' gibisinden düşünceler oluşturmuş olabilir bu sadece benim için olduğunu da düşünmüyorum,çünkü ödüller gerçekten çok güzel ve bu birçok kişiyi günlük yazmaya teşvik etti diyebiliriz.Bana göre bir çok kişi bu etkinlikten açıklandıktan sonra yazmayı bırakabileceğini düşünüyorum bu yanlış anlaşılmasın sadece bir fikir benimkisi,ama ben bırakmayı düşünmüyorum, yazmayı düşünüyodum ve şansıma da böyle bi etkinlik denk gelince bu vesileyle başladım bu işe hoşuma giden bi iş oldu buraya sizlere yaptığım şeyleri atmak.Ne kadar okuyorsunuz okumuyorsunuz bilmiyorum ama ben hep çok uzun tutmamaya can sıkmamaya çalıştım yazılarımda bu yazı haricinde :D Yaptığım işleri aldığım itemleri vs. bunları sizle paylaşmak gerçekten güzel. Bazı şeyler paylaştıkça güzel diye bi söz vardı ama bazı şeyler değil hemen hemen herşey paylaşınca güzel forumdanda paylaşabileceğim tek şey fikirlerim ve bu günlük olduğunu düşünüyorum. :relaxed:Neyse uzun lafın kısası günlük yazmaya yaşadığım tecrübeleri komik olayları vs. buraya aktarmaya devam edeceğim,belki eskisi gibi hergün yazamam veya 2 günde bir yazamam evet ama yazacağım boş vaktim oldukça bu bir veda değil yani :relieved: Çok güzel bi etkinlikti bunu sağlayan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,diğer günlük yazan arkadaşlarında ellerine sağlık diyorum ödülleri kim kazanır bilinmez ama kazanacak kişiler için şimdiden hayırlı olması dileğiyle.Etkinliğe şu şarkıyla veda edelim yazdığım yazıyada uydu diye düşünüyorum.

Tekrardan söylediğim gibi günlük yazmaya devam edeceğim günlüğü açmamın sebebi sırf ödül değil.Böyle çok uzun oldu ama yapacak bişey yok son gün diye böyle uzun bi yazı yazmak istedim.Bu son günde böyle geçti işte diğer günler görüşmek üzere ;)
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            SaNCaKTaRIV
            Işık Hanım'ın Elemanı
            Işık Hanım'ın Elemanı

Selam günlük,unutmadım seni sadece biraz kafa dinlemek için mola verdim bi durakta.Tam gaz devam edicez merak etme.Etkinlik sonlandığından itibaren çok girmedim oyuna boss kestim mi evet ama biraz kafa dinledim diyelim yarından itibaren tam gaz devam edeceğim.Görüşmek üzere,Bu arada ufak bi spoiler vereyim akşama oyunda ilk bizim başardığımız bir konu açacağım İpucu:4ü1 arada diye bir başlık gelebilir :) Görüşmek üzeree :relaxed:
            ıPROPHETı-Anka
                NOMAD-Tılsım
                  RatkacnaS-Beyazköşk
                    hutchinson-Kuklacı
                      The End.
                      Kullanıcı avatarı
                      SaNCaKTaRIV
                      Işık Hanım'ın Elemanı
                      Işık Hanım'ın Elemanı

Selam günlük,uzun zamandır böyle yaptığım işlerin fotoğraflarını atamadım. :( Vakit kaybetmeden başlayalım. Dün Çemberlitaşta idik GBX'e bi uğrayalım dedik bir kaç karakterin daha görevi kaldığını öğrendik. (bitmek bilmeyen çemberlitaş görevleri :) ) Resim Çemberlitaşın havası gerçekten çok güzel.En güzel 2. güncellemedir benim için,1.si Meran :D Dağları bayırları aşa aşa geldik Yol Savaşçısına. Resim Başladık kafasına kafasına vurmaya çok hızlı iniyodu grupta benle beraber 1 tane daha Halley asalı büyücü vardı ama gayet iyi indirdik.4 halley neler yapar kim bilir :relaxed: Torbamı açtım Madalya ve Galata Sembolü aldım,item almaktansa bunu almayı tercih ediyorum :D Boşa yer kaplamaya gerek yok :D Resim Ardından sıra geldi GBX'e Onu da rahat indirdik ve Erg Yongası aldım.Erg Yongası stoklamıştım ama reçetelerde istediği için bunada tamamdım.:D Resim Çemberlitaşı böyle bitirdik ardından indik Yüce Komiser'e 1 adet Karabarut Savaşçıma da Afrikalı Scipio Pantolon aldım. Resim Resim Sonrasında Kraliçe Tırtılı boş gördük onada bi uğrayalım dedik 5-6 tur kestik ve 1 adet de Sentetik İpek aldım. Resim Daha bitmedi tabi biter mi? Oradan uçtuk Hakir'e Savaşçımın tek eksiği olan Yıldız Alevi Ceket ide aldım ve Hakiri böylece bitirmiş oldum. Resim Çok bereketli bi gündü keşke hergün böyle olsa ':) Bigün daha böyle bitti.Loncadaşlarımın eline sağlık diyorum bu kesimler için.Diğer günler görüşmek üzere. :relaxed:
                      ıPROPHETı-Anka
                          NOMAD-Tılsım
                            RatkacnaS-Beyazköşk
                              hutchinson-Kuklacı
                                The End.
                                Kullanıcı avatarı
                                SaNCaKTaRIV
                                Işık Hanım'ın Elemanı
                                Işık Hanım'ın Elemanı

Selam yine çok uzun zaman oldu ve günlük şuan aklıma geldi 11 gündür yazmamışım :( Oyunda bu aralar çok aktif değilim ama dün 21 Eylül Cuma günü bir kaç bişey yaptım onları anlatmaya hemen başlayayım.Büyük Büyücüyle başladık ilk turdan Arındırıcı Eldiven aldım,ama diğer turlar reçete ve torba yüzü göremedik hızlı başladık ama devamı gelmedi :unamused: Resim Kesimden de bir kare atmadan geçmeyelim.Resim Biliyosunuz sunucum Anka sunucusu ve herkes klansız ama bi Er Meydanı teklifi geldi arkadaşlar Arz Klanına mensuptu,bizde lodosuz neden atmayalım dedik 3 tur Er meydanı attık 1 tane er meydanın da video aldım bugün kanala yüklerim.Er meydanlarından fotoğraf atalım şöyle.Resim 2. müsabakada çok güzel bir item aldık Ensari Ohm Ceket cinsiyeti kadın olması üzücü ama yine de güzel bi item kullanışlı :) Resim Resim 3. Er meydanında bende Karamuk Müteferrika Kolye aldım ama savaş esnası tabi o esnada fotoğraf çekmek hiç aklıma gelmedi.Er meydanı güzel itemler veriyor,eğer er meydanı atıyosanız torbanıza bakmadan geçmeyin derim pişman olabilirsiniz. :D Aktif olamayabiliyorum bazı günler okul koşuşturma vs. bunun gibi sebeblerden ama online olupta güzel şeyler yaparsam buraya atmadan geçmem merak etmeyin. :relaxed: Cuma günüde böyle geçti okuduğunuz için teşekkür ediyorum.Er meydanında öncelikle karşı tarafı ve kendi loncamı tebrik ediyorum çok zevkli 3 tane er meydanı yaptık ve güzel de oldu.Uzun süredir savaşmıyoduk.Diğer günler görüşmek üzere hoşçakalın :)
                                ıPROPHETı-Anka
                                    NOMAD-Tılsım
                                      RatkacnaS-Beyazköşk
                                        hutchinson-Kuklacı
                                          The End.
                                          Kullanıcı avatarı
                                          SaNCaKTaRIV
                                          Işık Hanım'ın Elemanı
                                          Işık Hanım'ın Elemanı

Videoyu şöyle bıraktım iyi seyirleerr. :relaxed:
                                            ıPROPHETı-Anka
                                                NOMAD-Tılsım
                                                  RatkacnaS-Beyazköşk
                                                    hutchinson-Kuklacı
                                                      The End.
                                                      Kullanıcı avatarı
                                                      BunudaBanlayin
                                                      Labirent Rehberi
                                                      Labirent Rehberi
                                                      Sunucu: Beyaz Köşk
                                                      Klan: Arzın Çocukları
                                                      Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Unruly her sunucuda kesilmeye mahkum :+1:

Elinize sağlık
                                                      Kullanıcı avatarı
                                                      SaNCaKTaRIV
                                                      Işık Hanım'ın Elemanı
                                                      Işık Hanım'ın Elemanı

BunudaBanlayin yazdı: 23 Eyl 2018 20:54 Unruly her sunucuda kesilmeye mahkum :+1:

Elinize sağlık
                                                      Er meydanı teklifi aldık alıştırma yapmak için bi problemimiz olduğundan değil. :D Teşekkürler.
                                                      ıPROPHETı-Anka
                                                          NOMAD-Tılsım
                                                            RatkacnaS-Beyazköşk
                                                              hutchinson-Kuklacı
                                                                The End.
                                                                Kullanıcı avatarı
                                                                SaNCaKTaRIV
                                                                Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                Kayıt: 10 Ara 2017 17:47

Selam günlük, yine hiç yazmamışım ama uğraş içindeydim yazacak vaktim yoktu mazur gör beni,sana güzel haberlerim var başlıyorum hiç vakit kaybetmeden. Şuan günlerden Salı ama cuma gününden başlayacağım.Cuma günü Büyük büyücüdeydik biliyosunuz baya bi önce Halley ceketi düşürmüştüm ve eldivenim eksik kalmıştı cuma günü şans benden yanaydı seti böylece tamamladım.Resim Çok neşeliydim Halley setden sadece zırhım eksik kalmıştı ama kesimi bırakmadık tabi devam ettik ve bide üstüne Anu Eldiveni de aldım böylece Büyük Büyücü item konusunda benim için bitmiş oldu :D Resim Cuma günü böyle bitti gelelim cumartesi gününe Halley ceket düştüğü zaman söylemiştim zırhım ve eldivenim eksik onlarıda tamamlayacağım diye sözümde durdum :D eksik olan son 2 ipeğimi cumartesi günü alarak Halley Zırhı bastım ve herşeyim halley oldu emeği geçen loncadaşlarıma teşekkürler. :relaxed: Resim Bosslardan alacağım bişey de kalmadı bu yüzden savaşçıma yöneleceğim umarım bi oğuz kağan zırh ve kılıç ona da gelir. Cuma cumartesi günleri böyle geçti seti tamamladığım için yazmak istedim ve çok boş bırakmışım burayı ama youtube kanalına bakın oraya videolar atıyorum devamıda gelir inşallah.Günlük ödülünü kazanan arkadaşları tekrardan tebrik ediyorum hayırlı olur umarım.Görüşmek üzere :grin:
                                                                ıPROPHETı-Anka
                                                                    NOMAD-Tılsım
                                                                      RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                        hutchinson-Kuklacı
                                                                          The End.
                                                                          Kullanıcı avatarı
                                                                          IDeePSteePI
                                                                          Şarapçı'nın Sırdaşı
                                                                          Şarapçı'nın Sırdaşı
                                                                          Mesajlar: 97
                                                                          Kayıt: 12 Mar 2018 21:38
                                                                          Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

Zırh hayırlı olsun kanka. iyi zırh delmeler!
                                                                          xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
                                                                          Kullanıcı avatarı
                                                                          SaNCaKTaRIV
                                                                          Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                          Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                          Mesajlar: 207
                                                                          Kayıt: 10 Ara 2017 17:47

NeWTRoBLe yazdı: 17 Eki 2018 00:08
                                                                          SaNCaKTaRIV yazdı: 16 Eki 2018 21:21 Selam günlük, yine hiç yazmamışım ama uğraş içindeydim yazacak vaktim yoktu mazur gör beni,sana güzel haberlerim var başlıyorum hiç vakit kaybetmeden. Şuan günlerden Salı ama cuma gününden başlayacağım.Cuma günü Büyük büyücüdeydik biliyosunuz baya bi önce Halley ceketi düşürmüştüm ve eldivenim eksik kalmıştı cuma günü şans benden yanaydı seti böylece tamamladım.Resim Çok neşeliydim Halley setden sadece zırhım eksik kalmıştı ama kesimi bırakmadık tabi devam ettik ve bide üstüne Anu Eldiveni de aldım böylece Büyük Büyücü item konusunda benim için bitmiş oldu :D Resim Cuma günü böyle bitti gelelim cumartesi gününe Halley ceket düştüğü zaman söylemiştim zırhım ve eldivenim eksik onlarıda tamamlayacağım diye sözümde durdum :D eksik olan son 2 ipeğimi cumartesi günü alarak Halley Zırhı bastım ve herşeyim halley oldu emeği geçen loncadaşlarıma teşekkürler. :relaxed: Resim Bosslardan alacağım bişey de kalmadı bu yüzden savaşçıma yöneleceğim umarım bi oğuz kağan zırh ve kılıç ona da gelir. Cuma cumartesi günleri böyle geçti seti tamamladığım için yazmak istedim ve çok boş bırakmışım burayı ama youtube kanalına bakın oraya videolar atıyorum devamıda gelir inşallah.Günlük ödülünü kazanan arkadaşları tekrardan tebrik ediyorum hayırlı olur umarım.Görüşmek üzere :grin:

Zırh ve eldiven hayırlı olsun hocam güle güle kullan.

Teşekkür ederim :relaxed:
                                                                          ıPROPHETı-Anka
                                                                              NOMAD-Tılsım
                                                                                RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                                  hutchinson-Kuklacı
                                                                                    The End.
                                                                                    Cevapla