ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

Selamlar,günlük okumayı severim,yazmayı da çok istiyordum ancak doğrusunu söylemek gerekirse üşeniyordum :blush: madem yarışma varmış bizde ufaktan başlayalım :D
En son AhiEvran tarafından 28 Ağu 2018 23:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Konu sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            SaNCaKTaRIV
            Işık Hanım'ın Elemanı
            Işık Hanım'ın Elemanı

Re: ıPROPHET,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Resim
              Dün loncamla tek grup güzel bir Büyük Büyücü kesimi gerçekleştirdik ancak herzaman ki gibi elimiz boş döndük :unamused:
              ıPROPHETı-Anka
                  NOMAD-Tılsım
                    RatkacnaS-Beyazköşk
                      hutchinson-Kuklacı
                        The End.
                        Kullanıcı avatarı
                        SaNCaKTaRIV
                        Işık Hanım'ın Elemanı
                        Işık Hanım'ın Elemanı

Günlerden pazartesi ve hakirdeydik efenim son mikrolarımı da düşürerek Halley Asamı basmış bulunuyorum emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim :yum: Resim
                        ıPROPHETı-Anka
                            NOMAD-Tılsım
                              RatkacnaS-Beyazköşk
                                hutchinson-Kuklacı
                                  The End.
                                  Kullanıcı avatarı
                                  SaNCaKTaRIV
                                  Işık Hanım'ın Elemanı
                                  Işık Hanım'ın Elemanı

Ardından Anka sunucusunda büyücü kasmak isteyen adının gözükmesini istemeyen dostumun seviye atlamasında yardımcı oldum aldığı seviyeler tekrardan hayırlı olması dileğiyle :relieved: Resim
                                  ıPROPHETı-Anka
                                      NOMAD-Tılsım
                                        RatkacnaS-Beyazköşk
                                          hutchinson-Kuklacı
                                            The End.
                                            Kullanıcı avatarı
                                            SaNCaKTaRIV
                                            Işık Hanım'ın Elemanı
                                            Işık Hanım'ın Elemanı

Günlerden Salı biliyorsunuz ki dün Halley Asamı basmayı başardım ancak yükseltmeyi unuttum güne biraz buruk başladık :( Resim Ardından oyuna öz abimden farkı olmayan RUSSELWESTBROOK Fatih abi oyuna girdi loncada sadece ikimiz olduğumuz için fanatiklere yöneldik takı düşürmeye çalıştık ama şans pek yüzümüze gülmedi :) Resim Resim Ardından hakire çağırıldık efenim ancak hakirde yüzümüze pek güldüğü söylenemez Resim Resim Ardından oyuna ne yazık ki giremiyorum :( kesimimiz yarıda kaldı en kısa zamanda sorunun çözülmesi dileğiyle...
                                            ıPROPHETı-Anka
                                                NOMAD-Tılsım
                                                  RatkacnaS-Beyazköşk
                                                    hutchinson-Kuklacı
                                                      The End.
                                                      Kullanıcı avatarı
                                                      SaNCaKTaRIV
                                                      Işık Hanım'ın Elemanı
                                                      Işık Hanım'ın Elemanı

Günlerdeeen haftanın orta günü Çarşamba,güne hızlı bir giriş yaparak Kraliçe Tırtıl ile başladık ancak gelin görün ki şans yine bizden yana değil,şöyle nacizane bir kaç fotoğraf sallayalım şuraya Resim Resim Ardından loncamda eksiği olan bir şifaya geçtim ve komiserin yolunu tuttuk grubumdan 3 kişi Kara Barut aldı pantalon bu sefer bize o güzel yüzünü göstermedi (büyücümün pantalonları tam :) )Resim Ardından GaLadRım adlı savaşçımı kastım fanatikleri bir bir yere serdim 1 seviye alarak kasmayı bıraktım. B-) Resim Resim Bugünü de böyle noktaladık kesim yaptığım arkadaşlarımın tekrardan ellerine sağlık diğer günler görüşmek üzere :relaxed:
                                                      ıPROPHETı-Anka
                                                          NOMAD-Tılsım
                                                            RatkacnaS-Beyazköşk
                                                              hutchinson-Kuklacı
                                                                The End.
                                                                Kullanıcı avatarı
                                                                SaNCaKTaRIV
                                                                Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                Kayıt: 10 Ara 2017 17:47

Selamlar,bir perşembe gününü daha geride bıraktık bugün öğlen değil akşam aktif olabildim gündelik hayata vakit ayırmak daha önemli neticede :relaxed: Oyuna girdim Halley Asanın yükseltilmiş haliyle hiç fotoğrafım olmadığını fark ettim günlüğümde, hem görünüşünü hemde hasarını belki görmek isteyen olur diye atıyorum.Resim Oyuna girdiğimde kimseye rastlayamadım bende Karaköyün bunaltıcı havasından çıkıp Eminönü sokaklarında nostalji yapmak adına eski bosslara bir uğrayayım dedim. :relieved:İlk hedefim Kızgın Kumdu.Diğer farelere kendimi göstermeden bir fizikle yere serdim kendisini ':) Resim Ardından hedefim Antrepo idi bu sefer ki hedefim Azuldu.Öncelikle Folklör Cinlerine selam verdikten sonra ağır ağır hedefime ilerlemeye başladım çok oluyordu buralara gelmeyeli.Resim ResimArtık işim daha kolaydı yeni gelen itemler işimi daha da kolaylaştırmıştı eskisinden daha güçlüydüm artık Konsantrasyon yeteneği ile bir fizikte yere serdim Azulu. Resim Hedefimi bir tık daha zorlaştırarak Kuklacı'nın Seçilmişine doğru ilerledim,yanlarındaki fareleri birbir yere serdim ve artık sıra ona da gelmişti kesmeyeli çok uzun zaman olmuştu,ölmeyi çoktan hak ediyordu.Resim.Bu nostaljiyi yapmak kendimi bana iyi hissettirmişti Eminönün o güzel sokaklarında dolanmayı gerçekten çok özlemiştim.Ardından ne yazık ki yine muhtaç olduğumuz yere döndük ve daha güçlü bir fare olan Büyük Büyücüyü alt ettik.Resim Resim Bugünü de böyle bitirdik kesimde emeği geçen loncadaki arkadaşlarıma abilerimin tekrardan ellerine sağlık diyorum,diğer günler görüşmek üzere B-)
                                                                ıPROPHETı-Anka
                                                                    NOMAD-Tılsım
                                                                      RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                        hutchinson-Kuklacı
                                                                          The End.
                                                                          Kullanıcı avatarı
                                                                          SaNCaKTaRIV
                                                                          Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                          Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                          Mesajlar: 207

Selamlar Cuma günü yaptıklarımı ne yazık ki yazamadım bugünden yazacağım :( Güne fişek gibi bir giriş yaparak Kraliçe TırtıldanSentetik İpekdüşürdük güne güzel bir başlangıç yapmıştık.ResimArdından ofansımı kasmaya devam ettim ve Fanatikleri bir bir yere serdim kendilerini hiç sevmem :relaxed: Resim Bir umut bi takı veya güzel kullanışlı bi item veya reçetesinin düşmesini bekliyordum ama sonuç olumsuz :unamused:Resim Ardından loncadaşlarım Yüce Komiserçağrısı yaptı bizde kendisine uğramadan geçmedik.Resim Benim pantalonlarım tam olduğu için son canlarda başka bir çara geçiyodum ancak reçeteden başka bişey alamadım. :relaxed: Ardından sıra hakire gelmişti,Arındırıcı Ceket ikram etti bana kendileri ancak bende zaten vardı o yüzden bu duruma pek sevinemedim. :D Resim Diğer kesimde ise 2 adet reçete aldım Resim sonraki kesimlerde ise loncadaşlarım mikroçipleri aldılar ve bu durum beni mutlu etmişti Cuma gününu böyle geçirdim.Diğer günler görüşmek üzere ;)
                                                                          ıPROPHETı-Anka
                                                                              NOMAD-Tılsım
                                                                                RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                                  hutchinson-Kuklacı
                                                                                    The End.
                                                                                    Kullanıcı avatarı
                                                                                    SaNCaKTaRIV
                                                                                    Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                                    Işık Hanım'ın Elemanı
                                                                                    Mesajlar: 207

2 gündür oyundaydım ancak sana vakit ayıramadım sevgili günlük :( Cumartesi ve Pazar günleri tamamıyla hakirdeydik online olduğum süre boyunca hep Hakir hep Hakir bu fare beni artık sıkmaya başlamıştı onu alt etmekten bıktım usandım :yum: Cumartesi gününden devam ediyorum efenim cumartesi benim için pek şanslı bi gün olduğu söylenemez Hakiri çok hızlı ve bolca kesmemize rağmen aldığım ancak 2 reçete :unamused: Resim Resim Resim Cumartesi günü aynen bu 2 reçete ile geçti.Pazar gününe dönelim pazar günü gerçekten çok hızlı başladık ve ilk kesimim de Mikroçip loncadaşlarım ise Anu Ceket aldı gerçekten güzel başlamıştık. Resim Ardından hakirin şansı biraz kapandı gibi derken loncadaşlarımdan birine yine Mikroçipdüşmüştü loncamdan birine düşmesi ayrı bir sevinç oldu tabii. :grinning:Resim Cumartesi ve Pazar günleri böyle geçti.Boss kesimlerinde emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.Diğer günler görüşmek üzere ;)
                                                                                    ıPROPHETı-Anka
                                                                                        NOMAD-Tılsım
                                                                                          RatkacnaS-Beyazköşk
                                                                                            hutchinson-Kuklacı
                                                                                              The End.
                                                                                              Kullanıcı avatarı
                                                                                              IDeePSteePI
                                                                                              Şarapçı'nın Sırdaşı
                                                                                              Şarapçı'nın Sırdaşı
                                                                                              Mesajlar: 97
                                                                                              Kayıt: 12 Mar 2018 21:38
                                                                                              Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

Kardeşim 1.liğin şimdiden hayırlı olsun en dikkat çekici günlük tebrikler.
                                                                                              xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
                                                                                              Cevapla