Para Kasma Günlüğüm

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: I Boss I

Re: Para Kasma Günlüğüm

Mesaj gönderen Theboss »

Cankurtarann yazdı: 31 Tem 2019 23:43 Hacı yakmışsın ortalığı , milyarlar havada ay pardon cebinde uçuşuyor .

Ayrıca gözlük piyasasının 200m civarında olması bi şaşırttı , çünkü zamanında ben de para kasarken gözlük satımı yapıyordum ve o zamanlar 12mden bile M.A Göz satamıyordum ki o zaman 49 leveldik . Şimdi bu gözlüklerin bu fiyatı görmesi şaşırmamın sebebi oldu .

Göster
Theboss yazdı: 31 Tem 2019 00:36
Cankurtarann yazdı: 23 Tem 2019 23:48
Theboss yazdı: 22 Tem 2019 02:58 Acaba diyorum , dönmenin zamanı geldi mi ? Devam etmemi isteyen veyahut hala takip eden insanlar varsa devam edebilirim. Ne dersiniz ?

16 şubat 2018de takipte olduğumu bildirmişim ve hala öyleyim :* .

Cankurtarann yazdı: 16 Şub 2018 11:02 Ellerine sağlık keyifle okudum günlüğünü,
takipte olacağım.
Beğendin mi günlükleri :D
Neysee bereketi daim olsun , sunucuna gelirsem bi 500m avansını alırım :yum: .
Çok teşekkürler :) sizin sunucuda ne kadar gözlükler ? Bu arada , çoğu insan tılsım , kuklacı ve meran gibi az aktif oyuncusu olan sunuculardan eminönü ve beyazköşk gibi sunuculara geçiyor . Tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Theboss yazdı: 01 Ağu 2019 14:19
Cankurtarann yazdı: 31 Tem 2019 23:43 Hacı yakmışsın ortalığı , milyarlar havada ay pardon cebinde uçuşuyor .

Ayrıca gözlük piyasasının 200m civarında olması bi şaşırttı , çünkü zamanında ben de para kasarken gözlük satımı yapıyordum ve o zamanlar 12mden bile M.A Göz satamıyordum ki o zaman 49 leveldik . Şimdi bu gözlüklerin bu fiyatı görmesi şaşırmamın sebebi oldu .

Göster
Theboss yazdı: 31 Tem 2019 00:36
Cankurtarann yazdı: 23 Tem 2019 23:48
Theboss yazdı: 22 Tem 2019 02:58 Acaba diyorum , dönmenin zamanı geldi mi ? Devam etmemi isteyen veyahut hala takip eden insanlar varsa devam edebilirim. Ne dersiniz ?

16 şubat 2018de takipte olduğumu bildirmişim ve hala öyleyim :* .

Cankurtarann yazdı: 16 Şub 2018 11:02 Ellerine sağlık keyifle okudum günlüğünü,
takipte olacağım.
Beğendin mi günlükleri :D
Neysee bereketi daim olsun , sunucuna gelirsem bi 500m avansını alırım :yum: .
Çok teşekkürler :) sizin sunucuda ne kadar gözlükler ? Bu arada , çoğu insan tılsım , kuklacı ve meran gibi az aktif oyuncusu olan sunuculardan eminönü ve beyazköşk gibi sunuculara geçiyor . Tavsiye ederim.

evet orası öyle ama oyuna yılbaşından beri girmiyorum sadece forum aktifliğim var . o yüzden gözlük piyasasını bilmiyorum . ama tabiki başlarsam oyuna tavsiyen üzerine beyazköşkten devam edebilirim :* .
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Yeni günlük neden gelmiyor diye oyundan soranlara burdan yanıt vermeyi daha uygun gördüm. Arkadaşlar pek bir ilgi gelmiyor , ya da insanların para kasmaya ihtiyacı yok gibi düzenli takip eden yalnızca Cankurtaran var gibi görünüyor . Gerçekten para kasmayı merak eden olursa , oyundan bana ulaşabileceği ıORGENERALı , TheBossFenter, Rigor hesaplarım bulunmaktadır. Eğer yoğun istek gelirse düşük bir ihtimal ama , geri dönüş yapabilirim . İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Theboss yazdı: 04 Ağu 2019 21:54 Yeni günlük neden gelmiyor diye oyundan soranlara burdan yanıt vermeyi daha uygun gördüm. Arkadaşlar pek bir ilgi gelmiyor , ya da insanların para kasmaya ihtiyacı yok gibi düzenli takip eden yalnızca Cankurtaran var gibi görünüyor . Gerçekten para kasmayı merak eden olursa , oyundan bana ulaşabileceği ıORGENERALı , TheBossFenter, Rigor hesaplarım bulunmaktadır. Eğer yoğun istek gelirse düşük bir ihtimal ama , geri dönüş yapabilirim . İyi forumlar.
pek zahmete sokma kendini , ikv forumda artık kıyamet günlükleri bölümü de aktifliğini kaybetti . oyuniçi bir heyecan yok ki , insanlar günlüklere baksın artık . bir kaç farklı günlük içinden biri de senin günlüğündü , o da ilgisiz kaldı . madem buralar da boş kalacak , kendine iyi bak :* :* .
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Cankurtarann yazdı: 05 Ağu 2019 14:49
Theboss yazdı: 04 Ağu 2019 21:54 Yeni günlük neden gelmiyor diye oyundan soranlara burdan yanıt vermeyi daha uygun gördüm. Arkadaşlar pek bir ilgi gelmiyor , ya da insanların para kasmaya ihtiyacı yok gibi düzenli takip eden yalnızca Cankurtaran var gibi görünüyor . Gerçekten para kasmayı merak eden olursa , oyundan bana ulaşabileceği ıORGENERALı , TheBossFenter, Rigor hesaplarım bulunmaktadır. Eğer yoğun istek gelirse düşük bir ihtimal ama , geri dönüş yapabilirim . İyi forumlar.
pek zahmete sokma kendini , ikv forumda artık kıyamet günlükleri bölümü de aktifliğini kaybetti . oyuniçi bir heyecan yok ki , insanlar günlüklere baksın artık . bir kaç farklı günlük içinden biri de senin günlüğündü , o da ilgisiz kaldı . madem buralar da boş kalacak , kendine iyi bak :* :* .
Her zaman eminönünde en iyi şekilde ağırlarım kardeşim seni sen de kendine iyi bak uzun süredir en büyük destekçim sensin çok sağ ol her şey için
Ruralboss
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ruralboss »

Merhaba reis, birkaç gün önce oyunda karşılaşmıştık.Şifacı karakterim vardı(Ruralboss) bana iyi gittiğimi söylemiştin belki hatırlarsın. Uzun bir aradan sonra Eminönü sunucusunda yeniden oyuna başlayarak ilerliyorum. Plus paketimi de aldım. Forumda gezinirken senin günlüğünü keşfettim. Serüvenini baştan sona okudum inceledim. Birçok şey öğrendim emeklerini paylaştığın için teşekkürler. Para kasmaya ihtiyacım olduğu için oyun içinde denk gelirsek sohbet etmek isterim. İyi günler dilerim.
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Ruralboss yazdı: 09 Ağu 2019 19:09
Merhaba reis, birkaç gün önce oyunda karşılaşmıştık.Şifacı karakterim vardı(Ruralboss) bana iyi gittiğimi söylemiştin belki hatırlarsın. Uzun bir aradan sonra Eminönü sunucusunda yeniden oyuna başlayarak ilerliyorum. Plus paketimi de aldım. Forumda gezinirken senin günlüğünü keşfettim. Serüvenini baştan sona okudum inceledim. Birçok şey öğrendim emeklerini paylaştığın için teşekkürler. Para kasmaya ihtiyacım olduğu için oyun içinde denk gelirsek sohbet etmek isterim. İyi günler dilerim.
her zaman elimden geldiği kadar bilgi vermek isterim istediğin zaman sohbetimizi edebiliriz kardeşim çok teşekkür ederim yorumun için cansın kardeşim
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Resim

Uzun bir süredir yoktum hızlı bir durum bilgisi vermek istedim :D Elimde şuan met 2 3 + 3 kademe herhangi bir tılsımı üretecek tam materyal + 12 adet barut :D güzelce ticaretime devam ediyorum uzun süredir olmadığım için bir kendimi göstereyim diye 1 cevap atayım dedim :D bilmiyorum hala takip eden var mı ama herkese teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

kaldığımız yerden takibe devam :upside_down: .
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Resim
Arkadaşlar o dönemler ve hala da eski ilgi olmamasına rağmen atmak istedim o dönem yaptığım 1 2 bir şeyi

Hatırlarsanız 20 adet 1. kademe tılsım ve az bir materyal ile ticarete tekrar başlamıştım ve son ssten sonra met 2 3 üretimini tamamladım .