Para Kasma Günlüğüm

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: I Boss I

Re: Para Kasma Günlüğüm

Mesaj gönderen Theboss »

Cankurtarann yazdı: 16 Şub 2018 11:02 Ellerine sağlık keyifle okudum günlüğünü,
takipte olacağım.

Ben de M1 almak için çabalıyorum ama Beyazköşk piyasası çok düşük ya. Sen 4 - 4.5 M'den Yonca satarken, Beyazköşkte 1 - 1.5 M'den satıyoruz. Bu da bizim için pek karlı olmuyor.
beyazköşkte bir şekilde toplu yonca bulsan 1 den eö aktarıp zengin bile olabilirsin aslında teşekkür ederim yorumun için saygılar
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Resim

Evet arkadaşlar bugün çok olmasa da kar ettik güzel oldu bu akşam arttırıcı çekilecek lonca için daha çok oyunda durucam seviyorum hepinizi iyi forumlar :)
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Theboss yazdı: 15 Şub 2018 20:07 Resim
Evet arkadaşlar son hali ekteki gibidir 62 milyon nakit + 7 taşkanat derisi + 1 kloro === 65.5 m diyebiliriz / Para Kasma Taktiği İsteyen Arkadaşlar Karacin Mağarasında düşürdüğüm reçeteyi üretmekle başladı maceram siz de biraz şanslıysanız güzel bir reçete düşürürsünüz veya labirentte eski ve arkadaşları çift item reçete düşürürseniz def 2 3 bile edebiliyor ileride daha detaylı para kasma konusunu anlatıcam tüm okurlarıma teşekkür ediyorum devamı gelicek :)...
Burda bana gonderme var sanirim :relaxed: Takipteyim dostum eski timsah erkek savasci recete ve itemlerine iyi para verebilecegimi hatirlatirim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Windowss yazdı: 16 Şub 2018 01:17 4-5 gün labirente çök :') plus varsa işin çok daha kolay :yum:
ezel yazdı: 16 Şub 2018 00:44 Bu eşyaların getiri sağladığını düşünmemiştim hiç yarından itibaren çentikli değnek işine başlıyorum :D
İsiniz o kadar kolay degil beyler hafife almayin sabir isteyen bir iş.
Resim
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

GÜZEL KARDEŞLERİM HEPİNİZE SELAM OLSUN GEÇENLERDE MAİL KUTUMDA GÖZÜME ÇARPTI GELİP BİR BAKAYIM DEDİM ASLINDA DEPOLADIĞIM ONLARCA GÜNLÜK VARDI 270 M E KADAR KASMIŞTIM AMA YENİ BÖLGE GELDİ VE OYUNUN ALLAK BULLAK BİR HAL ALDIĞINI GÖRDÜM KARAKÖYDE KALABALIK GÖRÜNCE OYUNDAN BİR MİKTAR SOĞUDUM ARA VERDİM GERİ DÖNDÜĞÜMDE İSTEĞİM HİÇ KALMAMIŞTI NE YAZIK Kİ 270 M İ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITARAK İSTANBUL KIYAMET VAKTİ SERÜVENİMİ SONLANDIRMIŞ BULUNUYORUM :) HEPİNİZE İYİ FORUMLAR DİLERİM OYUNUN ESKİ HALİNE DÖNMESİNİ UMUTLA HALA BEKLİYORUM
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Theboss yazdı: 19 Haz 2018 22:00 GÜZEL KARDEŞLERİM HEPİNİZE SELAM OLSUN GEÇENLERDE MAİL KUTUMDA GÖZÜME ÇARPTI GELİP BİR BAKAYIM DEDİM ASLINDA DEPOLADIĞIM ONLARCA GÜNLÜK VARDI 270 M E KADAR KASMIŞTIM AMA YENİ BÖLGE GELDİ VE OYUNUN ALLAK BULLAK BİR HAL ALDIĞINI GÖRDÜM KARAKÖYDE KALABALIK GÖRÜNCE OYUNDAN BİR MİKTAR SOĞUDUM ARA VERDİM GERİ DÖNDÜĞÜMDE İSTEĞİM HİÇ KALMAMIŞTI NE YAZIK Kİ 270 M İ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITARAK İSTANBUL KIYAMET VAKTİ SERÜVENİMİ SONLANDIRMIŞ BULUNUYORUM :) HEPİNİZE İYİ FORUMLAR DİLERİM OYUNUN ESKİ HALİNE DÖNMESİNİ UMUTLA HALA BEKLİYORUM
:wave: :wave: :hugging: :yum:
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Acaba diyorum , dönmenin zamanı geldi mi ? Devam etmemi isteyen veyahut hala takip eden insanlar varsa devam edebilirim. Ne dersiniz ?
jrrtalkien
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen jrrtalkien »

Hocam okuyorduk eğleniyorduk ;) yine de kendin bilirsin ;)
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Theboss yazdı: 22 Tem 2019 02:58 Acaba diyorum , dönmenin zamanı geldi mi ? Devam etmemi isteyen veyahut hala takip eden insanlar varsa devam edebilirim. Ne dersiniz ?

16 şubat 2018de takipte olduğumu bildirmişim ve hala öyleyim :* .

Cankurtarann yazdı: 16 Şub 2018 11:02 Ellerine sağlık keyifle okudum günlüğünü,
takipte olacağım.
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

O zaman :) hadi bir bakalım ne kadar para yapabiliyoruz . Aslında bu günlüğü biraz farklı olarak da devam ettirebilirim. Aktif takip edenler eski arkadaşlar ancak elinde az bir parayla nasıl tılsımlarını alabileceğini , ayrıntılı olarak da gösteren bir günlük de yapabilirim.Veya yüksek miktar birikimden sonra çok yüksek meblalara ulaşmanın yollarını da gösterebilirim istek hangisine gelirse o şekil devam edeceğim yazmanız yeterli :) teşekkürler eskiye dönmek güzel