Gorgar kıyamet günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Gorgar kıyamet günlüğü

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Gorgar yazdı: 09 Mar 2018 22:54 Cankurtarann: Kürşat ''Gorgar'' abi ile Beyazköşk'te samimi bi sohbetimiz olmuştu. Bu samimiyetini buraya da yansıtmışsın abi . Ellerine , emeğine sağlık. Başlamış olduğun kıyamet günlüğü serisine devam etmen dileğiyle, herkese iyi akşamlar !
Teşekkür ederim Cankuratann... Sunucuda onlarca kişi ile yazışırken o samimiyeti hissettirebildiysem ne mutlu :)
Eyvallah abi , ADAMSIN !!
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Cankurtarann yazdı: 10 Mar 2018 13:21
Gorgar yazdı: 09 Mar 2018 22:54 Cankurtarann: Kürşat ''Gorgar'' abi ile Beyazköşk'te samimi bi sohbetimiz olmuştu. Bu samimiyetini buraya da yansıtmışsın abi . Ellerine , emeğine sağlık. Başlamış olduğun kıyamet günlüğü serisine devam etmen dileğiyle, herkese iyi akşamlar !
Teşekkür ederim Cankuratann... Sunucuda onlarca kişi ile yazışırken o samimiyeti hissettirebildiysem ne mutlu :)
Eyvallah abi , ADAMSIN !!
Sohbeti baya koyulastirmissiniz 😃
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Gorgar yazdı: 09 Mar 2018 22:54 Tolgarda: Zaten tek ileti olacağını yazının sonunda belirtmiş.
Evet, hakikaten madalyayı hak ettin Tolgarda (gene madalya) :) İlk ve son olacağını farkeden yegane kişi :)
Oley
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
İletişim:

Gorgar yazdı: 09 Mar 2018 22:54

MaHKuMII: Gorgar gibi kitap anlayışında yazı yazan bir geliştirici görmedim. Oyun görevlerinde yazılan tüm hikayelerin betimlenen bütün kurguları sahibinin gorgar olduğunu bilmeyenlere duyurulur . Bu adamın kıymetini bilin . Karakterine şahsiyetine onu gormesemde derin saygı duyduğum bir geliştirici ekip üyesidir. Bazen bu adam deli mıdır yoksa kendini deli gibi mi gösteriyor dedirten bir adam . Oyunculara mi belli etmiyor yoksa gerçekten içine kapanık bir adam mı daha öğrenemedim. Nerde çalıştığını bilsem gidip nerulla ona bir kilo baklava götürecegimde nerde olduklarını tam olarak bilmiyorum
Teşekkür ederim Mahkum... Evet kıymetimi bilsinler ya söyle onlara :) Kendini deli gibi gösteren, dışa açık bir baklavaseverim :) Şeker gibi mesajın sonucunda baklavaya gerek kalmadı :)

Keşke bir adres olsa da gidip sana baklava alsam hemde Antep baklavası . Bir ara Antep'te baklavaciya oturduk . Ya abi tadı o kadar güzel . Hamuru o kadar yumuşaktı ki yaklaşık 1 kilo baklavayı ekmek gibi yedim. Cafedekiler şaşkın şaşkın bana bakıyordu. Ne bakıyorsunuz lan baklavada mı yemiyaaaahhhh dedim 😂😂
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

MaHKuMII yazdı: 11 Mar 2018 16:34 Keşke bir adres olsa da gidip sana baklava alsam hemde Antep baklavası . Bir ara Antep'te baklavaciya oturduk . Ya abi tadı o kadar güzel . Hamuru o kadar yumuşaktı ki yaklaşık 1 kilo baklavayı ekmek gibi yedim. Cafedekiler şaşkın şaşkın bana bakıyordu. Ne bakıyorsunuz lan baklavada mı yemiyaaaahhhh dedim 😂😂
Bu kafayı yaşamak isterdim :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

Gorgar yazdı: 09 Mar 2018 22:54 Tolgarda: Çok duygulandım. Her zaman oyunun yapıldığı ilk zamanları çok merak etmişimdir. Bir de o zaman ki ortamı merak ederim. Baksanıza kum torbalarından bahsederek şakalaşıyoruz diyor. Bir hata olduğu zaman kim bilir ne kadar dalga geçmiş ya da sinirlenmişlerdir. Ya da sabahlara kadar neler düşünmüş denemişlerdir. Eskiler hep bir değişik olmuştu. Şimdi bu yürüdüğümüz sokakların oluşma hikayesini birinci ağızdan dinlemiş olduk. Hep merak ettiğim o yazıyı buldum burada.
Böyle daha birçok detay var çoğunu ben dahi unuttum. Bu yazdıklarının hepsi gerçekleşti :) Bu yazıdan bu hissiyatı çıkarabildiysen günlük amacına ulaşmış demektir, teşekkür ederim Tolgarda...
Böyle bir konuya cevap verdiğin için çok teşekkürler Gorgar, normalde "efsanevi" geliştiricilerin kitleyle bu kadar muhattap olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi ama sen bizlere anılarını bile anlatıyorsun. Eminönü'nde oynarken hep düşünürüm acaba bu evi tasarlamak kimin fikriydi ya da burada kim örümcek olsun dedi? Kimse tartışma çıkardı mı burada maden değil daha çok yaratık olsun gibi diye. İnternet işleri her zaman bende merak uyandırmıştır.
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Thedifferince »

Adam kokusu alıyorum

kürşat abi bir kereliğne şu 11 senelik oyunu ayakta tutan ofisinizin resmini atarmısın :(
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
İletişim:

TOLGARDA yazdı: 12 Mar 2018 23:23
MaHKuMII yazdı: 11 Mar 2018 16:34 Keşke bir adres olsa da gidip sana baklava alsam hemde Antep baklavası . Bir ara Antep'te baklavaciya oturduk . Ya abi tadı o kadar güzel . Hamuru o kadar yumuşaktı ki yaklaşık 1 kilo baklavayı ekmek gibi yedim. Cafedekiler şaşkın şaşkın bana bakıyordu. Ne bakıyorsunuz lan baklavada mı yemiyaaaahhhh dedim 😂😂
Bu kafayı yaşamak isterdim :D
Kafa değil gerçek hayattan alınmıştır 😀
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Kürşad bey güncellemeden güncellemeye yazmazsınız herhalde günlüğünüzü.. :') :') :heart_eyes: :heart_eyes:
kedi
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dedee66 »

Gorgar yazdı: 06 Şub 2018 23:25 2005 Nisan ayı...

Gorgar
Sobee Stüdyosu 06.02.2018
Karaköy Günlüğü Gelsin Ferahlatıcı Olur Oyuna Gelmiş En Büyük Eklenti Paketi Çok Memnunuz İyi Ki Gelmiş O Gelmeseydi Oyunu Oynuyorduk O Gelince O Kadar Sevdik Ki Herkes Bu Eklentiye Layık Olmadığı İçin Oyunu Bıraktı

Reis son çare sensin bir yüzümüzü güldür güzel bir proje haberi ver artık
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996