RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: ANARCHY ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba YASEMİN ;

Bu aralar seni biraz ihmal ettiğimin farkındayım. Fakat iş yoğunluğumdan ve yeni bölgenin heyecanıyla seni biraz aksatmış olabilirim. Bunuda benim heyecanına vermeni istiyorum. Şimdi senden ayrı iken neler yaptığımı anlatayım biraz.
Güncellenme gelmeden 1 gün önce loncadaki arkadaşlarla gelecek bölge için toplandı yaptık. Bu toplantıda görev dağılımından çok yeni gelecek bölgede neler yapmalıyız bunları konuştuk. Betada üstün bir çaba gösteren MURAT abimiz bizim için yaptığı her görevi kenara yazıp bir görev listesi çıkarmıştı. Zorlanmadan görevleri yapabilecek kim nerede kaçıncı seviyede görev veriyor hepsini ayrıntılı olarak tabloda görebiliyorduk. Bu iyi niyeti ve bizim için yaptığı çabalardan dolayı kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Toplantımızdan kalan ve aramızda olan arkadaşlarla hatıra fotosu çekinmeyi de ihmal etmedik

Resim

Sabah büyük bir heyecanla oyuna girmek için bekliyordum. Fakat birde ne göreyim oyun sunucuları kapalıydı. İşyerindeki işlerimi hızlı bir şekilde yapmaya çalıştım , çünkü yeni bölgenin saati tam olarak belli değildi. Herkes bir saat söylüyor ama kimsenin dediği saatte güncelleme gelmiyordu. Bir süre sonra yavaştan sunucular açılmaya başladı. En çok benim sunucum olan EMİNÖNÜ açılmıştı , sona kaldığımız için sabırsızlığımız biraz daha fazla artmıştı.

Bölgeye girdik ve hızlı bir şekilde kolay görevleri yapmaya başladık. Kolay görevlerimizi tamamladıktan sonra biraz sıkıntılı olan transistör görevini gelmiştik. Hemen yeni bölgeye girdiğimiz arkadaşlarımızla grubumuzu hiç bozmadan transistör görevini yapmak için kendimize güzel bir mesken edindik ve orada hem ex kasıp hem transistör kasıyorduk. Az kalsın düşen transistör fotosu almayı unutuyordum. Ortalara doğru bir tane çektim

Resim

Transistör görevini yaptıktan sonra biraz ex kasıp diğer görevlere yöneldik ve kablo görevi önümüze çıktı. Kablo görevini yaparken foto çekmeyi unutmuştuk ve bunu görev bittikten sonra farkettim. Bir sonraki görev Kraliçeyi kesme göreviydi. Bizim kendi loncamızdan 2 grup çıkıyordu. Fakat görevi olan başkası varmı diye bölgeye yazmak istedik. Ne kadar çabuk kesersek bizim için o kadar iyi olacaktı. O sırada ismini her gördüğümde neden parliament değilde parlement yazıyor bu dediğim , sonradan genel etkileşimde neden olduğunu öğrendiğim parlement geldi görev için. Aramızda zar atıp ilk onların görev yapmasına karar kılınmıştı. İlk onların görevini tamamlayacak sonradan bizim görevi tamamlayacaktık. İlk onlar için kestik. Sonradan bizim için kesmek için kolları sıyıracaktık. Herkeste ‘’ bu kaç dk da çıkar acaba ‘’ diye bir soru işareti varken Kraliçe doğmuştu bile. Bu sefer keserken foto çekmeyi unutmadım sizler için çektim.

Resim

Kraliçe görevini vermiştik ve ex kasmak için daha önceden kendimize mekan bellediğimiz yere gitmeye karar vermiştik. Yolda giderken maden gördüm ve biz hızlı koşmaya başladım. Bazen gruptaki büyücüler hınzırlık yapıp kutup atıyorlar kendileri çekiyordu. Fakat bu sefer ben yetişmiştim. Bir baktım saf çıktı. En başta çok sevinmiştim fakat bir üst saf madeni daha olduğunu sonradan öğrendim

Resim

Bir süre sonra saatin geç olmasından dolayı bir çok arkadaş yatmış. Bende maden çekmek için her zamanki yerim olan ada yolunu tutmuştum. Gider gitmez gano çekmiştim.

Resim

Biraz daha dolandım ve başka saf maden çekememiştim. Yorgunluktan gözlerimin düşmeye başlamıştı. İşlerimin yoğunluğundan ve ailevi işlerimden dolayı biraz yorgun düşmüştüm. Biraz ara vermeye karar verdim ve günlüğüme burada son veriyorum.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Hayırlı olsun düşürdüğün ve düşüreceğin nice madenlere. Bizler daima burada olacağız. Daimi var olacak kıyamet günlüğümüzde. ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Seven yazdı: 05 Mar 2018 18:04 Hayırlı olsun düşürdüğün ve düşüreceğin nice madenlere. Bizler daima burada olacağız. Daimi var olacak kıyamet günlüğümüzde. ;)
Teşekkür ederim :) Son paylaştığım gönderide biraz hata var. Acele iş yerinde yazdım düzeltemedim :( Ama yinede takip ettiğiniz için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

xANARCHYx yazdı: 05 Mar 2018 16:50
İşlerimin yoğunluğundan ve ailevi işlerimden dolayı biraz yorgun düşmüştüm. Biraz ara vermeye karar verdim ve günlüğüme burada son veriyorum.
Severek okuduğum bir günlük, Allah yardımcın olsun, en yakın zamanda geri dönmen duasıyla, Selametle kal O:-) .
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Cankurtarann yazdı: 05 Mar 2018 23:18
İşlerimin yoğunluğundan ve ailevi işlerimden dolayı biraz yorgun düşmüştüm. Biraz ara vermeye karar verdim ve günlüğüme burada son veriyorum.
Severek okuduğum bir günlük, Allah yardımcın olsun, en yakın zamanda geri dönmen duasıyla, Selametle kal O:-) .
Dostum Allah kısmet ederse buralardayım :grinning: Son veriyorum derken bugünlük son veriyorum :(
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Nedense GM afrasiyabi forumda bile görsem korkuyorum. Adamda ne heybet varsa artık😀
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

MaHKuMII yazdı: 06 Mar 2018 14:38 Nedense GM afrasiyabi forumda bile görsem korkuyorum. Adamda ne heybet varsa artık😀
Sesi etkilemiş olabilir :)
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Bugün biraz daha hırslıyız sanki. Görevleri yapıyor , bir o yana bir bu yana sürükleniyorduk.
Etrafıma bakındım ve hiç bir arkadaşımı göremedim. Sabahın erken saatleri olduğu için olabilirdi.
Şifacı olduğum için bu durum benim için zorluklara yol açıyordu.
Makina olup milis kesmek için gerekli olan yeteneklerime verip yola koyuldum.
Bir kaç milis öldürdüm ve görevim için gerekli olan penisilini toplamaya başlamıştım.

Resim

Görevi yaparken bazı insanların sanki şifa değil mişim , benim zorlandığım yetmiyormuş gibi iki katı beni yıpratmaları beni çok sinirlendirdi.
Milisi ilk vuruş attığım için kaçırmalar mı dersiniz , gidip havadan yağan bombalara koşmalara mı dersiniz.
Ne ararsanız bu arkadaşlarda mevcuttu. Sakinliğimi ne kadar korumaya çalışsam da bir çok kez sinirlenmiştim.
Ama tüm bu olanlara rağmen pes etmeyerek görevimi bitirecektim.
Dün akşamdan arkadaşlarımın yardımıyla bir çoğunu toplamıştım fakat bugün nedense dünki kadar seri düşmüyordu.
Bir büyücü arkadaş sayesinde bu görevimi de tamamlamayı başarmıştım.

Organik Tohumu görevini yaptım fakat fotoğraf almayı unuttuğum için sizinle paylaşamıyorum :(. Bunu sık sık yapıyorum.
Biraz unutkanlığım var kusura bakmayın. O yüzden fotosu olmayan konuyu anlatmayı geçiyorum ve Meteor Altını görevini anlatıyorum.

Görevi ilk başta nasıl yapacağımı pek anlayamamıştım. Arkadaşlarımdan yardım istedim ve bana kapıcının köprünün orada olduğunu söylediler.
Bir koşu köprüye gidip Kapıcıyı bulmak için yola koyuldum. Kapıcı ile karşılaştım benden Meteor Altını istedi.
Fakat ben bu meteor altınını diğer görevler gibi bir şey kesip düşecek sanıyordum ki arkadaşlarım beni uyarana kadar.
Kapıcıya tekrardan sağ tıklayıp alışveriş yerinden reçetesini aldım. 50 adet madalya karşılığında 50 tane Meteor Altını üretmiştim.

Resim

Meteor Altınını teslim ettikten sonra Fehmi Bey'ile konuşmam gerekiyordu. Asansörden yukarı çıktım kendisiyle konuştum.
Kendisi sanırsam beni çok sevmiş olacakki hemen alt kattaki cinemaya gönderdi beni.
İçeriye girdiğimde çok hoş bir görüntü vardı.
Sevdiğim filmlerim linkini oraya atıp izlemeyi bile düşündüm.
Fakat bu tamamen bir hayal ürünüydü.

Resim

Bu günlük günlüğüme son vermeden önce Betadan kalma bir hatıra fotoğrafımı buldum.
Sizinle paylaşmak istedim. Betada iken ilk girip biraz etrafta dolanmıştım.
Bölge hoşuma gitmişti ve anlamsızca dolanıp neler var onlara bakıyordum.
Anlamsızca etrafta yürürken karşıma ELWİNG çıkı verdi.
Bende kendisine '' bölge çok güzel olmuş elinize sağlık '' dedim.
Sonradan '' ama siz daha güzelsiniz '' dedim.
O da bana '' ahh teşekkürler '' dedi ve tekrardan bölgede anlamsızca dolanmaya devam ettim.

Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

xANARCHYx yazdı: 06 Mar 2018 08:30
Cankurtarann yazdı: 05 Mar 2018 23:18
Dostum Allah kısmet ederse buralardayım :grinning: Son veriyorum derken bugünlük son veriyorum :(
:') :') İyi o zaman sen bol bol yaz .
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Karaköyde sana ve yasemine bol şanslar dostum. :)
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"