RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Parallax Phenomenon

Re: ANARCHY ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen Windowss »

xANARCHYx yazdı: 12 Şub 2018 08:55
Windowss yazdı: 11 Şub 2018 17:41 Anlatımın çok hoş yazmayı bırakma lütfen :)
Merhaba ;

Güzel yorumun için teşekkürler bir kaç gün ara vermiştim şimdi tekrar başlıyorum :)
Merakla bekliyorum :blush:
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba YASEMİN ;

Bir kaç gün buralar da yoktum. Tekrardan özlem gidermek için senin yanına geldim. Sabah uyandığımda bugün bir amacım olsun ve o amacımın peşinden koşmam gerek diye düşündüm. Şifacımın tek eksik görevi olan 60 semender derisi görevini yapalım mı YASEMİN ? Biraz savaşçımdan yardım almam gerekiyor. 60 semender derisi düşürmek biraz zaman alabilir benimle gelmeye hazır mısın YASEMİN ? Sıkılmak yok ama bak. Bir yola çıktık ve bu yoldan dönmek bize yakışmaz.

Hazırlıklara başladım ve YASEMİN'in manevi varlığı ile labirentin girişi olan mezarlıkta semender derisi kasmaya başladım. Bir çok kes LODOS baskını yesem de yolumuzdan hiç bir şey yıldıramadı bizi. Bir çok maden çeken arkadaşla muhabbetimiz oldu. Hatta bir çok düşük levelden hakarete yakın laflar duydum '' 49 level olmuşsun halen burada kasıyorsun '' '' İnşallah LODOSlar gelirde keser seni '' '' burada ne item düşecek çemberlitaşa gitsene'' gibi beni yıldırmaya çalışan cümleler kurdular. Fakat burada olma amacımı kimse bilmiyordu. Sadece maden çekmeye gelen bir kaç arkadaşa söyledim. Onlarda zaten alışmıştı. Bir süre sonra bana bu lafları söyleyen kişilerde bu olaya alışmadı değil. Bir kaçı hatta yanıma gelip '' Sen sabahtan beri burada napıyorsun '' tarzında söylemlerde bulundu. Hiç farkına varmamıştım evet saate baktığımda biraz geç olduğunu farkettim. Sabahtan beri buradaydım. kendi kendime napıyorum ben , burada ne işim var dedim bir ara. Fakat amacıma ulaşmam gerekiyordu.

Sabahtan beri labirentin oradaydım fakat daha 32 adet semender derisi düşürebilmiştim. Biraz şansızlık vardı sanırsam. Arada görev için ve beni kesmek için gelenleri sayarsak bir hayli oyalanmıştım. Birden peş peşe doğan aynı slotlardan iki şer üç er düşmeye başladı.

Resim

Bir hayli yorulmuştum ve artık sıkılmaya başlamıştım. Sabahtan beri kastığımı düşündüğümde arkamda YASEMİN'in sesini duyup. Hadi ANARCHY bunu başarabilirsin diyordu ve bu bana biraz da olsa güç veriyordu. Son semender derilerine gelmiştik ve akşam vakti olduğu için işim biraz daha zorlaşmıştı. Her tarafta savaş vardı ve bende tek başıma olduğum için iki ve ya 3 kişi gelince etkisiz hale geliyorum. Sonunda son bir gayret semender derilerini düşürmeye başladım ve 60 semender derim olmuştu. Hemen arkadaşımdan yardım isteyip semender derilerini şifacıma aktardım.

Şifama aktardıktan sonra hemen mısır çarşısına koşup görevi tesmin etmek istedim. Fakat arkadaşlar savaş var gel savaşalım sonra teslim edersin kaçmıyor ya dediler. Bende eminönünde onlarla savaşa tutuldum. Bir süre sonra savaşın ateşi söndükten sonra. Bende mısır çarşısına doğru yola koyuldum ve görevimi teslim ettim. Görevi teslim ettikten sonra verilen item karşısında donup kalmıştım. Çift item olsa hatıra olarak saklanabilirdi. Fakat bu neydi ? Çok hayal kırıklığı çok.

Resim

Amacıma ulaşmıştım fakat biraz hayal kırıklığı vardı üzerimde. Sabahtan beri az mola ile burada bekliyordum. Fakat bu hatıra olamayacak kadar kötü bir itemdi. Olsun YASEMİN eğlendik yinede. Görev sayesinde yeni arkadaşlar edindik. Bizim için önemli olanda bu. Şimdilik gidiyorum kendine iyi bak. Tekrar görüşmek dileği ile hoşçakal.
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Bugün yatışlardayım yazamadım.
Kullanıcı avatarı
Tunceroksuz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Lonca: Absolute Power
İletişim:

Mesaj gönderen Tunceroksuz »

Keyifli bir günlük, kalemine sağlık :)
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Tunceroksuz yazdı: 15 Şub 2018 10:57 Keyifli bir günlük, kalemine sağlık :)
Merhaba ;

Güzel yorumun için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

MERHABA YASEMİN ;

Bugün biraz günlerimi şaşırmış olabilirim. Biraz buruk ve biraz ihmalkar. Şöyle bir baktım , etrafta kimseler yok. Kimileri yardım istiyor , kimileri bir şeyler satıyor. Ne yapacaktık ? Bugünün bir amacı olmalıydı. Herkes gibi sabah kalkıp işe gidip akşam bilgisayarı kapatıp uyuyacak mıydık ? Sanmıyorum. Bugün diğer günlerden bir farkı olmalıydı. Bugün güne şu sözle başlamak istiyorum ‘’ Derin düşünen bilge kişinin tek bir günlük yaşamı, bilgisiz ve kontrolsüz kişinin bütün bir yaşamından daha değerlidir. ‘’ Öyle ise bugün birkaç kişiye yardım etmekle başlayalım mı ? Ne dersin ?

Biraz soluklanmak için eminönü yolunu tuttum. Karşıdan 2 kişi gelip yardım istediler görevleri için. Eski günlerim aklıma geldi. Oyuna ilk başladığım zamanlar. Yaşımda bir hayli küçüktü ve yardım isteyeceğim zaman itemli birini görünce ‘’ abi görevim var yardım eder misin ‘’ derdim. Çoğunlukla olumlu yanıt almasam da hiç bir zaman pes etmedim.

Benden yardım isteyen iki kişiyide arkama alıp labirente doğru yola koyuldum. Onlara beklemelerini söyledim ve salonun yolunu tuttum. Yolda giderken eskiden burada ne kadar çok zorluklar yaşadığım gözümün önüne geldi hemen. Salona giderken grup kurar yardımlar isterdik. Şimdi ise öyle mi ? Bir depar atıyorum ve oradayım. Şimdi de öyle olmuştu ve Salona gelmiştim. Philotheos kesmiştim ve görevine yardım ettiğim kişiler teşekkür edip görevlerini teslim etmeye gittiler.

Resim

Dolanmaya başladım. Lodos gördün mü vurmuyor. Eğer bana vururlarsa depar atıp vuran kişilerden uzaklaşıyordum. Bugün vurmayacaktım size evet canım istemiyordu. Etrafta dolanmaya devam ettim ve görevi olan insanlar var mı diye bakındım. Fakat şimdilik kimseler yoktu.
Kadim dostum olan McCaglar ile sürekli yalnız kalmak istediğimizde kaçtığımız yere gitmek geldi aklıma. Canımız sıkkın derdimiz olduğunda oraya gider , çaylarımızı alır ve muhabbet ederdik. Arkadaş listeme baktım ve kendisini online göremedim. Tek gidicektim biraz uzaklaşmak banada iyi gelecekti.

Resim

Tek başıma biraz süre oturduktan sonra bir büyücü mesaj atıp yardım istedi Bronz görevi için. Karışmamasını tek kesebileceğimi söyledim kendisine. Fakat bir heyecanla vurup ölmüştü. Allah’tan ilk çekip ben vurmuştum ve görevi olan kişinin görevi ben kesince tamamlanacaktı. Bronzdan hasar yememek için full taşkanat giydiğim için hasarı çok veremiyordum fakat kesmeye yetiyordu hasarım. Nihayet kesmiştim ve görevi olan arkadaş teslim etmek için teşekkür edip gitti.

Resim

Bende biraz oturdum ve yeni bölgede neler gelebilir onları düşündüm ve manzaranın tadını çıkarmaya devam ettim. Buranın manzarasını neden seviyordum bilmiyorum. Belkide McCaglar ile ettiğim muhabbetler sayesinde burası benim için bir ev olmuştu. Ben biraz daha burada olacağım YASEMİN kendine iyi bak görüşmek üzere…
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba Arkadaşlar ;

Sizden izin isteyerek günlüğüme 1 ve ya 2 gün ara veriyorum. Aklımda çok güzel bir fikir oluştu. Günlüğü tamamen değiştirmeyi düşünüyorum. 1 2 güne buralardayım. Beklemede kalın. Takip eden herkese teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Buralar bugün biraz ıssız ve sakin sanırsam. Bugün hayatın koşuşturmasından sıkılıp dinlenmeye çekildiğim vakitlere gelmiştim. Hava biraz soğuk yanlardan hafif esintilerle tüylerim ürperiyordu. Bütün neferler olarak görevimizi layikiyle yerine getirmiş olmanın verdiği gururla dinlenirken uzaktan bir ses ‘’ NEFERRRR’’ diye bağırdı. Uzaktan geliyordu fakat bu senin kim olduğunu biliyordum. Bu kişi AGAH EFENDİ ‘idi.
Resim
Hemen yattığım yerden kalkıp AGAH EFENDİ ‘ ın yanına koşmaya başladım.
Resim
Yollarda düşmanlarımızın olduğunun farkındayım. Fakat diğer arkadaşlarımın yanımda olmaması beni birazda olsa korkutuyordu. Yapabileceğim bir şey yoktu AGAH EFENDİ benden yardım istemişti. Tam AGAH EFENDİ’ nin orayı geldim derken HAYIR OLAMAZ dediğim bir olayla karşılaştım. Evet bu bir Fare adamdı yolumu kesmişti izin vermeyecek gibiydi.
Resim
Uzun çatışmalar sonunda galip gelen taraf bendim ve Fare adamı Cehennem çukurunun en derinliklerine döndermenin verdiği gururla AGAH EFENDİ’nin yanına doğru koştum.
Resim
AGAH EFENDİ bana zor durumda olduğunu yardımıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Bende her zamanki gibi ‘’ söylediğiniz her şey benim için bir emirdir’’ dedim ve dinlemeye başladım.
Resim
AGAH EFENDİ biraz buruk bir şekilde anlatmaya başladı. Arkadaşları katlediliyor , bazen önleri kesiliyor , bazende laf atıyorlarmış. Bunun önüne geçmem için bana ekip toplamamı ve ona yardım etmemi istedi. Bende bunu seve seve yapacağımı söyledim. İlk önce işime bu kişilerin kim olduğunu öğrenmekle başlamam gerekiyordu.
Her zaman bilgi almak istediğimde yanına gittiğim Recep Dayı’nın yanına gittim. Bana bazı şeyler gördüğünü ama bunları bana söylerse hayatımın risk altında olacağını söyledi. Ben en başta pek aldırış etmedim bu sözlerine ve söylemesini istedim.
Bana Hainin Kuklacının adamı olduğunu söyledi ve AGAH EFENDİ’ye bir şey söylemeden hemen yola koyuldum.
Beklenen an gelmişti ve Kuklacı’nın adamını bulmuştum.
Resim
Kuklacı’nın adamının sonu gelmişti. Bu mutlu havadisi hemen gidip AGAH EFENDİ’ye bildirmem gerekiyordu. Hemen AGAH EFENDİ’nin yanına gidip haberi verdim ve bana çok teşekkür ettiğini söyledi.
Dün AGAH EFENDİ’için yaptığım savaşta yorgun düşmüştüm. Elimi kaldırmaya mecalim kalmamıştı , ama bana halen ihtiyaçları olabilirdi. Biraz dinlemek için eski dostum olan JANDARMA’nın yanına gitmeye karar verdim.
Uzunca eski günleri yad edip özlem giderdik. Biraz sıkıntıları olduğunu fakat bunları zamanla aşabileceğini söyledi. Beni yormak istemediği ve uğraşmamı istemediği için bana söylemiyordu.
Resim
Biraz ısrarım sonucunda ağzından laf almayı başardım. Sıkıntıları olduğunu , annesinin ilaca ihtiyacı olduğunu ve maaşının bütün ilaçlara yetmediğini dile getirdi. Ona yardım edebileceğimi canını sıkmaması gerektiğini söyledim . Hemen yanından ayrılıp annesinin ihtiyacı olan ilaçlara alıp olan malzemeleri toplamaya koyuldum.
Resim
Birkaç karışım toplayıp yine eski dostum olan AKTAR ŞEVKET’in yanına gidip JANDARMA’nın annesi için lazım olan ilacı yapmasını istedim ve malzemeleri verdim. Hiç tereddüt etmeden bana yardım etti ve hemen işe koyulup malzemeleri karıştırmaya başladı.
Resim
AKTAR ŞEVKET ilacın yapımını bitirmişti ve bende hemen acele ile JANDARMA’nın yanına gidip ilaçları vermek için yola koyuldum. JANDARMA’ nın yanına gittiğimde beni görünce gözleri dolmuştu ve çok sevinmişti. Annesininde bana minnettar olacağını ve ne zaman yardıma ihtiyacım olursa ona söyleyebileceğimi söyledi. Bende ona teşekkürlerimi sunup yalnız bırakmak istedim ve oradan hemen ayrıldım.
Biraz deniz havası iyi gelir diye düşünüp sahile attım hemen kendimi. Uzun uzun ileriye bakarken gözüme YASEMİN takıldı düşünceli düşünceli etrafa bakıyordu. Selam vermek için bağırdım ve el salladım.
Resim
Kullanıcı avatarı
egoSTAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: EminönüGuards

Mesaj gönderen egoSTAR »

Günlük çok güzel olmuş devam dostum :grinning:
Resim