RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Retaliation yazdı: 01 Eyl 2018 09:33
xANARCHYx yazdı: 01 Eyl 2018 08:52 Merhaba Arkadaşlar ;

Bildiğiniz üzere KIYAMET GÜNLÜKLERİ etkinlik kapsamındaydı. Bu süre zarfında elimden geldiğince sizinle güzel şeyler paylaşmaya gayret gösterdim. Etkinlik başlamadan öncede uzun bir süredir kıyamet günlüğü tutmaktaydım. Bu süreç içinde günlük sayesinde çok güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edindim. Herkes de olduğu gibi benimde sıkıldığım evreler olmadı değil fakat oyun içinde ve oyun dışında olsun desteğini eksik etmeyen arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Tabii ki en büyük destekçim olan loncam WINTER IS COMING'e teşekkürlerimi sunuyorum. Günlük yarışmasında rakip fakat oyun içinde dost edindiğim Retaliation 'a da verdiği fikirlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum :)

Esenliklerle kalın bizi takip etmeyi unutmayın. :)
Ben teşekkür ederim, umarım derecede ismini görebiliriz. :)
Aklımda olan oyunda söylediğim sıralama halen geçerli. Kalbimiz temiz ise olur :)
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Bugünlerde yoğun bir savaş içerisindeyiz. Buralara pek uğrayamıyorum biliyorsun. Bunun için farklı bir şeyler yapma kararı aldım. Şifacım mevcut ama şifacı sınıfını ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun. Belki de oyuna başladığımdan beri 10 u geçik şifacı sınıfında karakterim olmuştur. Bugün farklı bir şey ile karşına geldim. Oyuna yeni başlamış birisi oyunda nasıl ilerleyebilir onu göstereceğim size. Fakat çılgın youtuberler gibi yardım etmekten kaçanları isimlerini vermeden ifşa edeceğim. Belki bu hareketim ve okurlarım yeni başlayan oyunculara karşı biraz daha duyarlı olurlar. Birazda hesap kasmaya özlediğimden bu işin içine giriyorum. Eskileri unutmamak çok güzel bir şey.

Resim

Evet karakterimi açmış bulunmaktayım. Bu sarı çocuğu gördüğünüz zaman yardım etmekten kaçınmayın. Tehtid etmiyorum ama yardım istediğimde yardım etmeyen her neferi ifşalayacağım. Lonca üyelerim de dahil bu konuya. Çünkü farkındalık yapıyor isek bundan herkes nasibini almalı. Yardıma ihtiyacı olan herkese el uzatmamız gerektiğini insanlara aşılamamız lazım birazda olsa.

Karakterimi açtım ana görevlere başlamış ve şu anlık yardıma ihtiyacım yoktu. Sonuçta yeni başlayan birisinin gözünde ilerlediğimiz için yapabildiklerimizi kendimiz yapacaktık. Yardıma ihtiyaç olduğum da yardım isteyecektim. Bakalım kimler yardımımıza koşacaktı göreceğiz. Şu an kendimi çılgın bir youtuber gibi hissetmeye başladım evet. Yardıma ihtiyacım yoktu fakat yeni başlayan birisi bölgeye yazınca kimler ne yazacak diye merak edip yazdım.

Resim

Fotoda selam veren kişinin levelinin düşük olduğunu ve kasmaya çalıştığını görmüştüm.
Halen ikv de yeni başlayan neferlerin olduğunu görmek beni sevindirmişti.
Bugünlük sadece giriş bölümünü yazmış bulunmaktayım.
İlerleyen bölümlerde neler olacak merakla beklemekteyim.

Eğer sizde çılgın youtuber edasıyla dolaşan bu sarı neferi görürseniz yardım etmekten kaçınmayın.

Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba Arkadaşlar.

Bugün Yasemin'e yazmayacağım. Bugün uzun bir aradan sonra tekrardan günlüğüme yazı yazmak için geldim. Biliyorsunuz ki kıyamet günlükleri yarışması vardı fakat dereceye giremedim. Uzun bir süredir günlük yazarı olarak bu biraz üzücü bir olaydı benim için. Öncelikle 1. olan arkadaşım Furkan'ı sonra da diğer arkadaşları tebrik ediyorum.

Kıyamet Günlükleri ni oylayan jüri beni bir hediyeye layık görmese de ben şifacıma bu asayı layık gördüm ve ürettim :relaxed:

Resim

Loncamın içinde bulunduğu savaş olsun , karaköy telaşı olsun buralara pek uğrayamıyorum. Dereceye girememem de birazda olsun buradan uzaklaşmama sebep oldu. Bir süre buralarda olamayacağım. Belki tekrardan aranıza Çılgın Robot CHAPPİE ile birlikte döneriz :relaxed: Kendinize iyi bakın.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

xANARCHYx yazdı: 24 Eki 2018 08:33
Merhaba Arkadaşlar.

Bugün Yasemin'e yazmayacağım. Bugün uzun bir aradan sonra tekrardan günlüğüme yazı yazmak için geldim. Biliyorsunuz ki kıyamet günlükleri yarışması vardı fakat dereceye giremedim. Uzun bir süredir günlük yazarı olarak bu biraz üzücü bir olaydı benim için. Öncelikle 1. olan arkadaşım Furkan'ı sonra da diğer arkadaşları tebrik ediyorum.

Kıyamet Günlükleri ni oylayan jüri beni bir hediyeye layık görmese de ben şifacıma bu asayı layık gördüm ve ürettim :relaxed:

Resim

Loncamın içinde bulunduğu savaş olsun , karaköy telaşı olsun buralara pek uğrayamıyorum. Dereceye girememem de birazda olsun buradan uzaklaşmama sebep oldu. Bir süre buralarda olamayacağım. Belki tekrardan aranıza Çılgın Robot CHAPPİE ile birlikte döneriz :relaxed: Kendinize iyi bakın.
İyi dilekleriniz için teşekkür eder asanın hayırlı olmasını temenni ederim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

Hayırlı olsun :relaxed:
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            Cankurtarann
            Çınaraltı Müdavimi
            Çınaraltı Müdavimi
            Sunucu: Meran
            Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Hayırlı olsun , bol bol er meydanında nefer kurtarman dileğiyle : )) .
            Kullanıcı avatarı
            xANARCHYx
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı

Cankurtarann yazdı: 24 Eki 2018 23:58 Hayırlı olsun , bol bol er meydanında nefer kurtarman dileğiyle : )) .
            SaNCaKTaRIV yazdı: 24 Eki 2018 17:03 Hayırlı olsun :relaxed:

Retaliation yazdı: 24 Eki 2018 12:12
            xANARCHYx yazdı: 24 Eki 2018 08:33
            Merhaba Arkadaşlar.

Resim

İyi dilekleriniz için teşekkür eder asanın hayırlı olmasını temenni ederim. :)

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Tekrardan aranıza döneceğim. :relaxed:
            Kullanıcı avatarı
            xANARCHYx
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Uzun zamandır buralara uğramıyoruz biliyorsun seni unuttuk sanma B-) Geçen sefer Cilveli Asa ile karşınızdaydım bu seferde Oğuz Kaan Zırh ile karşınıza geliyorum.

Resim

Yakın zamanda günlük yazılarıma devam etme kararı aldım. Yaptığımız savaşları ve çektiğim madenleri sizinle paylaşacağım. Şimdilik görüşmek üzere kendinize iyi bakın.
            Kullanıcı avatarı
            CHAPPIE
            Meteor Kaşifi
            Meteor Kaşifi
            Lonca: Winter Is Coming
            İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

RAAAj'ı rahmet,saygı ve özlemle anıyoruz. Bugün de doğum günüydü. İyi ki doğdun.
            Kullanıcı avatarı
            lARZl
            İri Fare Avcısı
            İri Fare Avcısı
            Lonca: Kasvet

Mesaj gönderen lARZl »

Hocam bende günlük yazıyordum bıraktım çar hala günlüğü bıraktıgım yerde konuyu biraz acıklı yapmışsın oda senin üslubun devamını bekliyorum B-)
            Resim
            Resim