RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: ANARCHY ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen xANARCHYx »

cezateam06 yazdı: 03 Şub 2018 16:56 Azıcık resim ekle günlüğe :grinning:
Daha ne resim ekliyim her günlükte 3 tane var :D
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba Sevgili YASEMİN ;

Seni birkaç gündür ihmal ediyorum farkındayım. Fakat önemli işlerim ve halletmem gereken şeyler vardı. Şuan senin yanındayım işte bağırmana gerek yok . Geldim hemen yine sana koştum daha ne istiyorsun. Biraz haksızlık etmiyor musun. Neyse hadi affet barışalım kapansın bu konu. Sana yazmamış olabilirim fakat oyuna girdiğimde yaptığım birkaç şeyin fotoğrafını aldım ve sana anlatmak istiyorum.

Arkadaşım Antitez bana meydan okudu. Senden daha iyi şifayım dedi. Dedim o halde çık karşıma kim daha iyi görelim dedim. Sonucu görüyorsun YASEMİN pek sonucu anlatmaya gerek yok. Kudreti 50 düştü ve örslerimizde baya aşşağı inmişti mola verdik.

Resim

Ondan sonra tekrar ws ye tutuştuk. Bu sefer çok hırslıydı ama yenicem seni bu sefer falan diyordu. Dedim hadi görelim ne yapabileceksin dedim ve sonuc yine aynı kudret 50 gelince işi çıktı ve gitmek zorunda kaldı. Vedalaştık ve ben kendi işlerimi halletmeye koyuldum. Buradan ws attığım BESTAMİ abimede selamlarımı yolluyorum.

Resim

Beni biliyorsun az çok YASEMİN artık tanımışsındır. Ticaret yaparak biraz ilerlemeye çalışıyorum. Elimde stokta fazla bir tane İYİLEŞTİRME tılsımı vardı onu satmaya karar verdim. Hemen bir alıcı bulup tılsımı sattım. Kasamıza biraz daha para girdiği için mutluydum .

Resim

Tekrar geleceğim YASEMİN görüşmek üzere :)
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Her sabah dünya yeniden kurulur ! her sabah şartlar yeniden oluşur. her gece kader ihtimalleri yeniden düzenler. Hayat, insanın cesaretine göre büyür veya küçülür. Senin cesaretin var mı ? Bize katılacak mısın bu savaşta ? Yanımızda olup düşmanlarımız son bir kişi kalana kadar bizimle misin ? Kanının son damlasına kadar , geleceğin için bizimle misin ? Vakit nakittir. Şimdi boşa harcarsanız sonra geri ödemek zorunda kalırsınız. Ya şimdi burada öleceğiz ya da burayı VATAN edeceğiz. Seçmiş olduğunuz ve karar verdiğiniz şeylerin bedelini siz ödersiniz, size akıl verenler değil. Hepiniz buraya kendi kararınızla geldiniz. Davamız mübarek olsun. Haydi aslanlarım.

Bu savaşta bizimle olup omuz omuza savaşan NEFERLERİ gururla sunarız.
ANARCHY / İKARUS / bestamiBABA / egoSTAR / qLaserrII

Bu cesur neferler bugün LODOS’ların kanından içti. Kanamı susamışlardı alakası yok. Biz sadece bizimle aynı yolda yürümek isteyen insanlarla aynı yolda ve aynı hedefte hareket ettik.

SON OLARAK İSE ÇOK DEFA KULLANDIĞIMIZ AMA BİR TÜRLÜ UYGULAMADIĞIMIZ BİR SÖZ İLE BİTİRMEK İSTİYORUM ;
AZ LAF ; ÇOK İŞ.

Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Bugün sana savaşırken başımdan geçen ilginç ve bu olayı yaşarken kahkaha attığım bir olayı anlatacağım.

Çılgın robot CHAPPİE'yi tanıyorsun günlüğünüde okurken gülmüştük hatta. Millete alışveriş falan açıyordu hatırlarsın. Bugün o hınzırlıkları bana yaptı. Fakat yer miyim ben en başta yememiştim ama bazı olaylar gelişti hadi gel bu olayları anlatmaya başlıyım sana.

İlk fotoda görüldüğü gibi Çılgın Robot CHAPPİE'nin sonu hüsranla bitiyor ve alışveriş açma isteği kursağında kalıyor. :)

Resim

Sonra tüm gücüyle tekrar geldi bu sefer alışveriş açtı fakat yine hüsranla biten bir sonuç oldu. Mutlu son ANARCHY'idi.

Resim

Tekrardan kalenin önüne gelmişlerdi. Bizde tüm gücümüzle savunuyorduk şanlı kalemizi. Fakat bir aksaklık yaşamıştık. Ayağımız takılmıştı ve Çılgın Robot CHAPPİE amacına ulaşmıştı. O acımasız her zamanki alışverişini açmayı başarmıştı.

Resim

Ve artık sonunda ölüyordum. Karşımdaki kişiyi azmi ve tutkusundan dolayı tebrik etmesem olmazdı. Bende hem biraz tebrik etmek olsun hemde biraz eğlence olsun diye alışveriş açıp 500 lira vermiştim. Ama oda bana 5.000 lira verdi ( fotosunu alamadım çünkü hemen onayladım :D )

Resim

Evet Çılgın Robot CHAPPİE başka bir hikayede ve savaşta görüşmek dileği ile iyi oyunlar <3
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ezel »

xANARCHYx yazdı: 07 Şub 2018 16:02 Merhaba YASEMİN ;

Bugün sana savaşırken başımdan geçen ilginç ve bu olayı yaşarken kahkaha attığım bir olayı anlatacağım.

Çılgın robot CHAPPİE'yi tanıyorsun günlüğünüde okurken gülmüştük hatta. Millete alışveriş falan açıyordu hatırlarsın. Bugün o hınzırlıkları bana yaptı. Fakat yer miyim ben en başta yememiştim ama bazı olaylar gelişti hadi gel bu olayları anlatmaya başlıyım sana.

İlk fotoda görüldüğü gibi Çılgın Robot CHAPPİE'nin sonu hüsranla bitiyor ve alışveriş açma isteği kursağında kalıyor. :)

Resim

Sonra tüm gücüyle tekrar geldi bu sefer alışveriş açtı fakat yine hüsranla biten bir sonuç oldu. Mutlu son ANARCHY'idi.

Resim

Tekrardan kalenin önüne gelmişlerdi. Bizde tüm gücümüzle savunuyorduk şanlı kalemizi. Fakat bir aksaklık yaşamıştık. Ayağımız takılmıştı ve Çılgın Robot CHAPPİE amacına ulaşmıştı. O acımasız her zamanki alışverişini açmayı başarmıştı.

Resim

Ve artık sonunda ölüyordum. Karşımdaki kişiyi azmi ve tutkusundan dolayı tebrik etmesem olmazdı. Bende hem biraz tebrik etmek olsun hemde biraz eğlence olsun diye alışveriş açıp 500 lira vermiştim. Ama oda bana 5.000 lira verdi ( fotosunu alamadım çünkü hemen onayladım :D )

Resim

Evet Çılgın Robot CHAPPİE başka bir hikayede ve savaşta görüşmek dileği ile iyi oyunlar <3
Savaşın adı hem ziyaret hem ticaret olsa gerek :')
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Dostum günlüğün gayet güzel gidiyor lakin fotoğtafları paintte kırptığın yerleri uyan renk ile boya daha güzel olur.

Profesyonel değilim ama işte boya cila işini yapabiliyorum. Robot bana da alışveriş açar bende arz karakterde iken alışverişi sürekli kapalı tutarım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

ezel yazdı: 09 Şub 2018 18:56
xANARCHYx yazdı: 07 Şub 2018 16:02 Merhaba YASEMİN ;

Resim

Resim

Resim

Resim

Savaşın adı hem ziyaret hem ticaret olsa gerek :')
Olabilir tam bilemiyorum :D
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Seven yazdı: 09 Şub 2018 19:55 Dostum günlüğün gayet güzel gidiyor lakin fotoğtafları paintte kırptığın yerleri uyan renk ile boya daha güzel olur.

Profesyonel değilim ama işte boya cila işini yapabiliyorum. Robot bana da alışveriş açar bende arz karakterde iken alışverişi sürekli kapalı tutarım.
Amatör olarak yapıyoruz profesyonelliğe geçince güşünürüz :)
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Anlatımın çok hoş yazmayı bırakma lütfen :)
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Windowss yazdı: 11 Şub 2018 17:41 Anlatımın çok hoş yazmayı bırakma lütfen :)
Merhaba ;

Güzel yorumun için teşekkürler bir kaç gün ara vermiştim şimdi tekrar başlıyorum :)