RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Parallax Phenomenon

Re: ANARCHY ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen Windowss »

Yeni tarzını açıkcası beğendim farklı bir havası var. Kalemin güçlü yolun açık olsun inşallah sürekli yazarsın :)
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Windowss yazdı: 17 Şub 2018 19:23 Yeni tarzını açıkcası beğendim farklı bir havası var. Kalemin güçlü yolun açık olsun inşallah sürekli yazarsın :)
Teşekkür ederim devamlı buralarda olacağım :)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Seven yazdı: 17 Şub 2018 20:21 Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş.
Çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Bir o kadar yorucu olmasına rağmen bir o kadarda gurur verici bir gün geçirmiştim. Arkadaşlarıma dostlarıma yardım etmekten büyük bir şeref olamazdı. Gözümü açar açmaz yüzümü yıkadım ve dostlarıma yardım etmeye kaldığım yerden devam etmem gerekiyordu.
Bir ulak geldi ve Demirci Rüstem'in bana ihtiyacı olduğunu çabuk buraya gelmemi yazıyordu. Hemen hazırlıklarımı yapıp yanına doğru koyuldum. Yanına vardım ve onu dinlemeye başladım.
Resim
Demirci Rüstem '' Hieeeyyyttt savunun sefiller.Rüstem dövüyor yeni bir silahı , Kanınıza aç '' diye bağırdı. Şaşkınlıkla bu kızgınlığı kime diye sormaya çekindim. Benim çekingenliğimi anlayıp hemen konuya girdi.
Dilek ' in yanına gitmemi Dilek'in bana ihtiyacı olduğunu söyledi.
Hemen Dilek Hanım'ın yanına koştum.
Resim
Dilek Hanım'ın yanına geldim fakat biraz suratı asıktı. Ne oldu diye sordum cevap vermedi. Gözleri dolmuş hiç bir şey söyleyemiyordu.
''Ne oldu Dilek '' diye tekrarladım tekrardan. oda '' Komutan , Komutan '' diye ürkek bir sesle sürekli tekrarlıyordu.
Resim
Sonunda biraz kendine gelmişti ve konuyu anlatmaya başladı.
Komutan buna biraz kızmış Dilek Hanım da buna biraz kırılmıştı.
Şimdi anlamıştım Rüstem beni buraya aralarını düzeltmem için göndermişti.
Hemen bir koşu komutanın yanına gittim.

Resim
Komutanı başımla selamladım ve olayları iki taraftanda dinlemek için komutanada neler olduğunu sordum.
Oda önemli bir şey yok. Dilek bana darıldıysa ben gider ondan gönlünü alırım dedi.
Resim
Komutanı tekrar başımla selamlayıp yanlarından ayrıldım ve Demirci Rüstem'in yolunu tuttum.
Demirci Rüstem'e olanları anlattım ve bana teşekkür etti. Bana bir torba hediye verdi ve '' bunları hakettin al bakalım '' dedi.
Resim

Hediyelere hiç bakmadan bütün merakımla hemen hole koştum ve hemen üstüme giydim.
Üstüme giydim ve çok hoşuma gitti. Bu bir buluşma hatırasıydı.
TEŞEKKÜRLER RÜSTEM
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Çok keyifli gidiyor günlüğünüz B-)

Sıkılmadan okuyoruz ;) başarılarınızın devamını dilerim
Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

SPIEGLEIN yazdı: 18 Şub 2018 13:46 Çok keyifli gidiyor günlüğünüz B-)

Sıkılmadan okuyoruz ;) başarılarınızın devamını dilerim
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için :)
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;

Bugün büyük bir üzüntü ile uyandım. Etrafıma baktığımda kimseleri göremiyordum. Ne bir arkadaş ne bir dost. Oysaki herkes bir kişiyi ihtiyaç duyduğunda ben onların yanında olmuştum. Bugün benim gibi yalnız olan Şarapçı’nın yanına gitmek geldi içimden. Hem biraz dertleşir hemde biraz dert yanardık.
Resim
Şarapçı’nın yanına oturdum , beni özlediğini ve neler yaptığımı sordu. AGAH EFENDİ’nin yanında olduğumu bana ihtiyaçları olduğunda yardımlarına koştuğumu söyledim. Çekimser bir sesle aslında çok önemli değil ama benimde biraz yardıma ihtiyacım var dedi. Hemen heyecanla , yapabileceğim bir şey ise seve seve yaparım dedim.
Şaraplarının azaldığını ve elinde şarap üretecek malzemenin kalmadığını biraz toplayabilirsem ona yeteceğini söyledi.
Resim
Malzemelerin listesini aldım ve hemen toplamaya başladım. Şarapçı ağzının tadını biliyordu. En güzel malzemelerden şaraplarını bekletip içiyor. Genellikle kimseye ikram etmiyordu. Herkes şarapçının muhabbetine nail olabilirdi ama şarabına olamazdı.
Nihayet malzemelerini toplayıp şarapçıya götürdüm ve çok teşekkür edip mahçup olduğunu dile getirdi.
Resim
Yanına oturdum anılar birbirini kovalarken şarapçı son kadehi kaldırdı ve uzaklara doğru bakmaya başladı.
Sonunda yanından gitmem gerektiğini anlamıştım. Artık kendini yalnız benimsemiş bir insanın yanında bu kadar oturamayacağımı ve rahatsız etmemem gerektiğini anlamıştım.
Resim
Uzaklara bakıp acaba şuan ufuklarda neler yapıyorlar diye düşündüm. Acaba bu kadar düşünmek kötü bir şey miydi ?
Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa bir yerlerde seven neferler seni bekler..
Göster
Dinlemek isteyenler için hikayeme güzel bir şarkı bırakıyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=A_gPDK73fBU
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba YASEMİN ;
Bugün nasıl uyandım… Bilmem diğer günlerden pek bir farkı yoktu. Sessiz bir ortam var. Bu sessizlik beni korkutmuyor değil. O zaman günün sessizliğine güzel bir söz bırakalım ‘’ Eğer herkes konuşmadan önce düşünmüş olsaydı, sessizlik sağır edici olurdu. ‘’
Bu sessiz ve bulutlu ortamda Savaş ile karşılaştım. Lodos klanına girmek istediğini fakat giremediğini. Kendisini oyaladıklarını düşünüyordu. İsterse onun için Arz Muhafızları ile konuşabileceğimi onu arz yapabileceğimi söyledim.
Resim
Savaş bu haberi duyunca bir hayli sevindi ve cidden bunu onun için yapıcak mıyım diye sordu. Bende neden olmayacağını söyledim ve Arz Muhafızlarına doğru yola koyuldum.
Resim
Arz muhafızlarının yanına gittim konuşmaya çalıştım fakat bana işlerinin yoğun olduğunu gerekli evrakları toplayıp savaşın müracaat etmesi gerektiğini söylediler. Bu mutlu haberi hemen koşup Savaş ile paylaştım ve evrakları toplamasını söyledim.
Resim
Savaş’ın annesi ile ilgilenmesi gerekiyordu ve birkaç evrak için benden yardım istedi. Benimde aklıma gelen ilk kişi Sahaf Necmi’ydi. Bir koşu Sahaf Necmi’nin yanına gittim ve durumu kendisiyle paylaştım.
Resim
Sahaf Necmi bu yardımı memnuniyet ile yapacağını ve gerekli dilekçeleri yazabileceğini söyledi. Sahaf Necmi dilekçeleri yazarken bende oradaki birkaç kitaba göz atıp dilekçeleri bitirmesini bekledim.
Savaş’a dilekçeleri verdim ve hemen dilekçeleri Arz Muhafızlarına götürmesini söyledim.

Uzun bir bekleyişten sonra mutlu haberi Arz Muhafızları Anons ettiler.
Resim
Göster
Dinlemek isteyenler için güzel bir parça bırakıyorum
https://www.youtube.com/watch?v=qUsE49lUQUY
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Başarılı ve güncel bir günlük . Eline , emeğine , kalemine sağlık O:-) .