[Ma B] Muhammetali Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Re: [Ma B] Muhammetali Günlüğü

Mesaj gönderen LethieN »

muhammetali395 yazdı: 22 Şub 2018 00:36 Bugün açık beta testinden öğrendiğim tek şey insanların bencil ,kibirli olduğuydu bir kere daha teyit etmiş oldum bundan sonra kimseye ne yardım ederim ne de bir fayda sağlarım , [insanlar nankör iyilik yapmaya gelmez ], oyundaki felsefem bugünden itibaren bu .
Tebessüm ettim dostum. Zamanında bende yanımda tanıdığım kim varsa maddi ve manevi her zaman destek oldum. Sonuç olarak yalnızsın, yalnızım. Çözemediğim insanlar tuhaf.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: ÜTOPİA

Mesaj gönderen Hars »

LethieN yazdı: 22 Şub 2018 00:49
muhammetali395 yazdı: 22 Şub 2018 00:36 Bugün açık beta testinden öğrendiğim tek şey insanların bencil ,kibirli olduğuydu bir kere daha teyit etmiş oldum bundan sonra kimseye ne yardım ederim ne de bir fayda sağlarım , [insanlar nankör iyilik yapmaya gelmez ], oyundaki felsefem bugünden itibaren bu .
Tebessüm ettim dostum. Zamanında bende yanımda tanıdığım kim varsa maddi ve manevi her zaman destek oldum. Sonuç olarak yalnızsın, yalnızım. Çözemediğim insanlar tuhaf.
Kavramsal açıdan incelendiğinde insani bir tutum olarak gözükse de dünyada beyin taşıyan tüm canlıları ilgilendirir. Hatta bu canlılar coğrafyasında oluşturulan en vahim harfler bütünüdür. En yakışmayanlardan biridir bir dile belki de. Dert olan karşılıksız kalmasıdır birşeylerin, zamanında yüzyüze baktığın kişinin ayaküstü s. vermesidir. Evlerimizde beslediğimiz köpekler dahi belli bir süre eğitildikten sonra sahiplerine sahipliklerini hissettirir. Tamam köpeklerde de beyin var, onlarda bir yerde nankör, ama onların nankörlüğü kendilerine. Hani bir şarkı vardı anemi söylüyordu. Konser kayıtları da " köpekler için üzülmeye değmez. Köpekler burunlarının dibinde bile olsa gökkuşağının renklerini göremezler..." ile başlıyordu. Bu misalde işte herşey.

Köpeklerin nankörlüğü kendilerine. Fakat biz insanız ve köpeklerden farklı olarak aklımızı kullanabiliyoruz. Nankörlüğümüz başkalarına zarar verip, hayatta yaptıkları tüm iyilikleri sorgulamalarına neden oluyor madem, o zaman bizim gerçekleştirdiğimiz nankörlük köpeklerin gerçekleştirdiği nankörlükten daha alt seviyeyede, o zaman insanoğlu olarak kendimizden sonsuza dek utanmalıyız bir hayvan kadar olamıyoruz.

Saygılarımla, kızılyangın.
Taklitler aslını yaşatır.
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Evde kaldığımız bu zamanlarda oyuna geri döndük malum , görevi olan arkadaşlara elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum .

Dişi örümcek görevini yaptık
Resim

Solucan olmazsa olmaz zaten
Resim
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Tebrik ederim, centilmence bir davranış.
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

İsmine yakışır, tebrik ederim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

:clap:
Resim