VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Re: VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün gerçekten yorucu bir gün oldu yorgunluğumu atmak için oyuna girerek deşarj olmaya çalıştım.Oyun yönünden baya verimli beden konusunda ise 22 saati devirerek ayakta kaldım, yarınım tatildi.Uzun bir uyku uyuyacağımı düşünerek böyle davrandım.Çemberlitaş ganimetlerimi göstermeden önce bu yola başladığımda üstümde cehennem ceket ve sıfır kelvin pantolon var idi.Şimdi ise 1. bölge ve 2. bölgeden belirli itemler eksik kaldı.Bir yandan eksik itemlere yalandan uğraşıp bir yandan iksir kasmaya devam ediyorum bir sonraki yazımda çemberlitaşa kaç iksir ve kaç madalya ile başladığımı eski fotoğraflardan bakarak sayısını söyliyeceğim ve şuan kaç iksir ve kaç madalyada olduğumu göstereceğim.Bugün düşen çemberlitaş şahaserlerini paylaşarak noktalıyorum.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

VoYaGE yazdı: 08 Şub 2018 00:13

Bugün grup bölgesi olarak tercihimi yine Çemberlitaş Bölgesinden yana kullandım iyide oldu eksik iteminden birini düşürdüm Pantolon setinin son parçasıydı KIYAMET PANTOLON düşmüştü.

Resim
Hayırlı olsun dostum günlüğüne bu aralar bakamadım. Erkenden kavuşmuşsun darısı düşmeyen diğer itemlerinin başına.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Seven yazdı: 10 Şub 2018 17:29
VoYaGE yazdı: 08 Şub 2018 00:13

Bugün grup bölgesi olarak tercihimi yine Çemberlitaş Bölgesinden yana kullandım iyide oldu eksik iteminden birini düşürdüm Pantolon setinin son parçasıydı KIYAMET PANTOLON düşmüştü.

Resim
Hayırlı olsun dostum günlüğüne bu aralar bakamadım. Erkenden kavuşmuşsun darısı düşmeyen diğer itemlerinin başına.

Umarım en kısa zamanda düşürürler.En umutsuz olduğunuz anda item düşme şansınız açılıyor bu kesimi yaparken önce gaffar poşetini açmıştım herkes boş çıkınca semihada ne olabilir ki diye bakmıştım :)
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ezel »

Güle güle eskit :D
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

ezel yazdı: 11 Şub 2018 03:32 Güle güle eskit :D
Teşekkür ederim O:-)
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

5 6 gündür oyuna giremiyordum ama forumu takip ettiğim için gelecek olan güncellemelerden haberim oldu.Karaköy için açık betaya giriş yapmak için sabırsızlanıyorum,sızan fotoğraflar olsun reçeteler olsun görmek oyunun gidaşatı yine aynı şekilde birilerinin önceden maden depolamasıyla maden piyasasını alt üst etmesi sinir bozucu oluyordu.Açık beta yaparak herşeyin ortaya dökülmesini sağlayan ekibe teşekkür ediyorum. ;) Karaköy eklentisi geldiğinde bu karakterimi tekrar inzivaya çekmeye karar verdim esas karakterim olan VoyagE'ye yoğunlaşacağım.Ama gelene kadar tabiki çemberlitaş atmaya devam edeceğim.Karakteri dizmeye başladığımda yaklaşık 30 madalyası vardı şuan madalya miktarı 1044'e ulaştı.10 ejder 15 dinozor iksirle başlamıştım şuan dinozor 944 ejder ise 766 kıyamet asa için 10 hidrojen harcamıştım.Diğer materyallerle birlikte 22 hidrojen ( arada 6 7 adet sattığım oldu ) 26 köşk madalyonu 26 ateş boyası (1'i vs'den İso iyi bilir >:) ) 3 erg yongası 1 galata sembolü oldu.Çemberlitaş bölgesini tamamıyle 2.bölge atarak geçirdim erg yongasının az olması tamamen bundan kaynaklanıyor.Bu karakterime yaptığım yatırımımın karşılığını fazlasıyla aldım.Kısmetse karaköy eklentisiyle VoyagE'e karakterim üzerinden ilerleyeceğim.

Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Stoklar her zaman değerlidir başarılarının devamını diliyorum dostum :)
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Günlüğünü daha bugün okumaya başladım , geç oldu ama hayırlı olsun . Okurken baktım da baya bereketli geçmiş . Fotoğraflar bunu anlatıyor : :')