VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Re: VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün çemberlitaşa çok sayıda giriş sağladım ve sayısını saymadım.İtemleri Stuart Efendi ısmarladı 6 adet eldiven düşmüştü ancak ben 4 tanesinin fotoğrafını alabildim.Saat 02.00 sularında oyunun herkesi atmasıyla çemberlitaşta ki buglar kalkmış seri grupla çemberlitaş 1'den ard arda 8 9 tur giriş sağladık ancak item düşüremedim :( saat 05.02'de çıkış yaptım eğer ki olmayan itemden 1 tane düşerse buzdağını devirip ardına erişeceğimi hissetmeye şimdiden söylenerek teselli etmeye başladım umarım item düşer ':)

Resim

Resim

Resim

Resim

Transformatör asamı yükselterek uzun vadede yarar sağlayacağını yegane yardımcı silahımdan bir tanesi olduğunu düşündüm.Holde xenotim,salgı ve peptit kasarken çok kolaylık sağlayacaktı, özellikle hızlı sığınak atarak çemberlitaşta tükettiğim iksirlerin bir kısmını geri kazanabileceğim ve yüksek hasarlı itemlerden bir tanesini edinmiş olacağım. :heart_eyes:

Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Çemberlitaş maceram kaldığı yerden devam ediyor. Sanırım çemberlitaş buga girince item düşürme katsayılarımda aynı kalıyor ve aynı itemleri alıyorum üzücü bir durum düşen item defalarca düşüyor :thinking_face: :thinking_face: Yılmak yok o KIYAMET PANTOLON gelecek :grimacing:

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Hafta sonunun gelmesiyle tabiki çemberlitaşa akşam vakti giremedik :unamused: öğle vakti 3 kez girebildiğim çemberlitaştan arkadaşlarıma lazım olan item bana, bana lazım olan item ise arkadaşlarıma düşmeye devam ederek bizi kanser etmeye devam ediyordu.

Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün tam hatırlamıyorum saat 11.00 civarı oyuna girip çemberlitaş atmaya başladım ve attığım bölgede boş geçmeden ilerledim Transformatör Ceket 2 kez ard arda düştü ve ardından Kıyamet Amplifikatörü düştü bugün şansım açılmış gibiydi ancak özel işlerim nedeniyle 15.30 civarı oyundan çıkış yaptım.Eve geç saatte geldiğimde çemberlitaş tabiki buga girmiş yinede gruplar girişin önünde girmeye çalışıyordu.Karakterimin bulunduğu loncadan grup daveti gelince dahil oldum ve şansımız yaver gitti içeri girdik ancak item düşüremedim saatin geç olduğunu görüp oyundan çıktım.

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün akşam için başka planlarımız vardı ancak toplanıp yapamadık önümüzdeki günlere erteledik hal böyle olunca yine çemberlitaş atmaya devam ettim.Saatler kaçı gösteriyordu hatırlamıyorum, Transformatör setinin son parçası olan Transformatör Ayakkabıyı düşürdüm günlüğe başladığımda itemleri görünce Transformatör itemlerin beni sığınağa doğru sürüklediğini hatta ayakkabı düşerse sığınağa döneceğimi söyledim ancak bulunduğum loncada arttırıcı şubat ayının 15'ne kadar devam ediyor.Durum böyle olunca çemberlitaş bölgesine devam edeceğim arada fırsat bulursam tabiki sığınağa iksir depolamak ve takılarımı düşürmeye gitmeye çalışacağım ancak önceliğim çemberlitaş olacak.Bugün sadece Transformatör item gördük umarım kıyamet itemleride görebiliriz pantolon görünce bir heyecanlandım ancak Kıyamet pantolonu göremedim :relaxed:

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Özetle şunlar düştü uzun uzun yazmayacağım :unamused:

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Oyuna vakit buldukça girebiliyorum bugün 2 kez çemberlitaş atabildim.Belki akşam vakti tekrar girer devam edebilirim

Resim

Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Tamamını tek seferde okudum. Sanırım hiç hesapta yokken takipçin oldum. 👍
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Plafect00 yazdı: 07 Şub 2018 17:27 Tamamını tek seferde okudum. Sanırım hiç hesapta yokken takipçin oldum. 👍

Beğendiğine sevindim.Günlük tutmak aklımda yoktu oyunda ne yapayim,edeyim derken kp karakterlerimi dolaşıyordum ve bu karakterime rastladım iyide oldu oyunda vakit geçiriyorum. :blush:
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

İş hayatımın yoruculuğuyla boğuştuğum bu hafta da ancak bugüne oyuna giriş yapabildim.En son girişim H.sonu cumartesiydi.Loncamın wp grubunda karaköy için kapalı beta testi olacağını gördüm ve forumda ki konuyu okudum.Her zaman olduğu gibi kapalı betaya katılacak olan kimseler bu olayı suistimal edeceği düşüncesindeyim.Bu kişi ister forum yetkilisi ister gm olsun geçmişte bunun örneklerini çokça gördük, itiraz yapabilecek bir durumumuz yok çünkü şu maddeyi koyduklarında '' ama '' kelimesi gelene kadar yazdığın,konuştuğun bütün kelimeler boşa gidiyor.Madde gerçekten çok acımasız ve hiçbir itiraz hakkıda barındırtmıyor. Siz karşı çıktığınızda '' oynamasaydın '' cevabıyla karşılaşıyorsunuz.Bu olayın önüne geçmenin tek yolu Test Serverına herkesin giriş hakkının olmasıyla sağlanabilir.Geçmişte Test Server açılmış insanlar giriş yapabiliyordu aynı durumu tekrar yapabilirler bu kadar fazla beklemiş oyuncuları gelecek güncellemede noksanına kadar, kimsenin haksızlığa uğramadan birilerinin önceden bilgi sahibi olmadan, oyuna +1 adım başlamadan eşit şartlarda oynamasını sağlamak sizin 1. göreviniz olmalıdır.Sizin gönüllü olup o göreve dahil olduğunuzda yaşanan aksaklıkların bedelini oyuncular ödememelidir.Ben yarın misal veriyorum bir anda birilerinin el altından menekşe elmas depolamasını görüp işkillenip acaba işe yarar mı diye düşünürken, karaköy bölgesinde o madenin işe yarayacağını görmek istemiyorum.Bunlar yaşandı tekrarlanmamalı diye düşünüyorum.

Bu göstereceğim örnek sadece basit gördüğümüz bir etkinlik oyunun en acımasız kuralıdır.En basitinden haini öldür adlı etkinlikte 15 kişi öldürdüğünü varsayalım, 10 kişiye ödülü verip çıktığını ele alalım.Bu durumda şu maddeyi gerekçe göstererek itiraz etmenizi engelliyorlar.Aynı durum '' Kapalı Beta'' içinde olabilir.

Etkinlik kuralları, tarih veya ödüllerde Sobee Studios bilgi vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu durumda oyuncular, herhangi bir hak iddiasında bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

Bugün grup bölgesi olarak tercihimi yine Çemberlitaş Bölgesinden yana kullandım iyide oldu eksik iteminden birini düşürdüm Pantolon setinin son parçasıydı KIYAMET PANTOLON düşmüştü.

Resim

Resim

Resim
En son Naveran tarafından 08 Şub 2018 01:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti, sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.