VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Re: VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün oyuna öğle vakti girebildim saatler yine 14.00'ı gösteriyordu oyuna giriş yaptığımda arkadaşımın çemberlitaş bölgesinde olduğunu gördüm hainlik yaparak benden ayrı girmişti :unamused: Bölgeden çıkmasını bekledikten sonra serice grup kurup çok sayıda tur attık sayısını saymayı çekindim ':)

Güzel bir item kimilerinin son item eksiği kimilerinin tek itemi olan Sıfır Kelvin Asa

Resim

Başka item düşmemişti saatler 18.20'yi gösterdiğinde grubuma veda edip çıkış yaptım. Akşam dışarı çıkmam gerekiyordu aylar öncesinden arkadaşlarımla sözleşmiş dışarda sohbet edecektik söz verip tutmamak bize yakışmazdı B-)

Saatler 23.30 belkide daha geç saati gösteriyordu oyuna giriş yaptım ve çemberlitaş bölgesi çok doluydu o kalabalığa girmek istemedim arkadaşım oyunda ve migrat atıyordu grupta yer olduğunu söyleyince gruba dahil oldum 5+1 junon kesimini çok seri şekilde yapıyorduk bu kesimlerin sayısını gerçekten hatırlamıyorum en son oyundan çıktığımda saat 03.30'du :') ve grubumuza nucleus yüzük düşmemişti ancak bana düşen zırhı göstermek isterim.

Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

darkkniqht1 yazdı: 17 Oca 2018 14:35 Maşallah Kadim'e bir de biz mi uğrasak napsak ama bırakmaz bizi Kadim :)
İsmail seni Kadim paklamaz kardeşim :grinning:
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün çemberlitaşa doyduk diyebilirim ancak gün içinde fazla yorulmuşum ki bu saatte oyuna ara vererek çıkış yapıyorum.Ganimetlerimi göstermeden bilgisayarımı kapatmayı istemedim , ilk itemlerimi gösterirken transformatör setin önemli kısımlarını vermişti.Oyunun beni sığınaklara doğru yönelttiğini söylemiştim nitekim hala devam etmekte ve ceketi ganimet torbamda gördüm Transformatör Ceket düşmüştü.Transformatör setimin tek eksiği böylece ayakkabısı kaldı, bu sefer söz o da düşsün sığınağa gideceğim ':)

Not: Kıyamet seti dizene kadar Gbmx'e adım atmadı :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Şu oyunda sadece şöyle bir şansım olsun isterdim. Tebrik ederim. Hayırlı olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

Bu günlükte bir iş var ama çözemedim istek parça verir gibi yazdığın itemi almışsın ':) Tom Riddle'ın günlüğü misali çt ile etkileşim halindesin :writing_hand: Kalemin keskin itemin bol olsun. Maşallah diyelimde nazar değmesin.
Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

manyetix yazdı: 20 Oca 2018 10:23 Bu günlükte bir iş var ama çözemedim istek parça verir gibi yazdığın itemi almışsın ':) Tom Riddle'ın günlüğü misali çt ile etkileşim halindesin :writing_hand: Kalemin keskin itemin bol olsun. Maşallah diyelimde nazar değmesin.
Genelde karakterin önüne yem koyup onu düşürürsem daha girmem diye diye karakterlerimi tamamlarım >:)
Retaliation yazdı: 19 Oca 2018 20:57 Şu oyunda sadece şöyle bir şansım olsun isterdim. Tebrik ederim. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim, bende çok şaşkınım bu ana kadar 2 tane full+full büyücü yaptım hepside 1000 madalyayı geçmişti şuan 400 küsürdeyim.Bu da 1000 madalyada işini bitirmiş olabilir çünkü migratta yüzük düşürmeye uğraşacağım :unamused:
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Sevgili günlük;

Bugün çemberlitaşa yalnızca 5 kez girebildim.Bugün gerçekten oyun çok farklıydı, saat 20.00'a kadar oyuncu sayısı her zamankinden daha azdı ölüm oyunu etkinliğinden sonra oluşan kalabalıktan sonra ise çemberlitaşa girişler zorlaşmış içeri girenler gaffar kesimi diyip gbmx'ide kesip çıkmaya çalışıyorlardı.Maalesef çemberlitaş bugunu hala düzeltmemekte ısrarcı olup insanları yüz üstü bırakan denetim ekibimiz var.Sorunu çözemiyorsan en azından alternatif olarak sunucuya akşam vakti reset atıp bölgeyi boşaltabilirsiniz veyahut kopya sayısını arttırabilir daha fazla giriş sağlayabilirsiniz siz hiç birşey yapmayarak oyundan yıldırıyorsunuz yakışmıyor :rage:
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Evet arkadaşlar gelelim hayatın gerçeklerine ikv arkadaşa bir bakıyormusunuz bir bakın;

Tam 3 gündür yeterli sayıda çemberlitaş atamadığım için maalesef item düşürme ihtimallerimde azalıyor. :thinking_face: Çemberlitaş bugunu, yok gelen güncellemeyle hallederlermiş vs vs 59 lvl geldiğinde kim çemberlitaşın yüzüne bakar :unamused:

Resim

O KIYAMET PANTOLON BURAYA GELECEK :smirk:

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Kaan sana genede Pantolonun çeşitlileri düşüyor. Kıyamet pantol yarışınamı girsek. :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Seven yazdı: 23 Oca 2018 12:46 Kaan sana genede Pantolonun çeşitlileri düşüyor. Kıyamet pantol yarışınamı girsek. :')
Ben ümitliyim yakın zamanda o pantolon düşecek :grinning: :grinning: