EfsunkarMEHMET'in günlüğü - BeyazKöşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: EfsunkarMEHMET'in günlüğü - BeyazKöşk

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba ':)

Tekrar başlamış olmana sevindim O:-) oyundan ne kadar uzaklaşsak bile ya tekrardan başlıyoruz yada burnumuzda tütüyor :blush:
Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

SPIEGLEIN yazdı: 11 Kas 2017 16:38 Merhaba ':)

Tekrar başlamış olmana sevindim O:-) oyundan ne kadar uzaklaşsak bile ya tekrardan başlıyoruz yada burnumuzda tütüyor :blush:
Aynen öyle dostum ':)
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Selam Günlük..

Bugün maceramıza holde başladık.. Eskiden sunucumuzda olan, sonra bizi satıp Eminönü sunucusuna yerleşen bir isimle karşılaştık ':) ':) BeyazKöşk'ü özlemiş olacak ki yeniden karakter açmış hatta bunu 37 level yapmış. benden de 43 levele tamamlamamı istedi. Ondan sonra sığınaklarda takılarını ve maraton ayakkabıyı düşürene kadar 49 level olmayı hedefliyordu.

beraber hol bölgesine indir poşetleri toplayarak level kasmaya başladık. daha yani başlamıştık ki güzel bir item düşürdüm. Aslında ben bunu ''Fevzi Vahşi'' sanmıştım başta ondan ötürü sevinmiştim ama buda fena sayılmazdı ':)

Resim

Raylarda level kasmaya devam ederken güzel bir item daha düşürmüşüm sonradan farkettim ':)

Resim

yeteri kadar kastıktan sonra Sığınağa geçtik 2 3 sefer kenanı kestik. Her seferinde gruptaki diğer arkadaşlar item alıyor fakat biz bir türlü alamıyorduk.. yine elimiz boş döndük..

Resim

Daha sonra dışarıdaki işlerimi halletmek için oyundan çıktım. gün içerisinde daha giremedim..
____________________________________________________________________________________________________________________________
*********************************************************************************************************************************************************************************

Günlüğün bu kısmında [GM]ESPERANCA ile bir hatıramı paylaşmak istedim..
Geçen haftalarda bölgede yazısını gördüm ve pm attım. Neredesin seninle bir ekran görüntüsü almak istiyorum hatıra olarak dedim. Oda beni yanına çekti ve bir hatıra ekran görüntüsü aldım.. Kendisine Teşekkür ederim kırmadığı için O:-)

Resim

Bugünlük bu kadar.. Takip eden herkese Selamlar.. Esenlikle kalın...
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Size gerçekten üzüldüm ancak eminim düşecektir yakında :relieved: Ama biryandan da sevindim bizim Kıvanç'a (Tuğamiral) birşey düşmüş sonunda ':) Arkadaş, kenan junon kenan junon yollarında mekik dokumaktan yorulmadı,yorulcak gibide durmuyor maşallah ':)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Selam Günlük..

Dün oyuna fazla zaman ayıramadığım ve kayda değer bir şey yapmadığım için sizinle paylaşımda bulunamadım..
Bugüne gelecek olursak sabah saatlerinde 80 binden ejderha satan birine rastladım ve hem ihtiyacım olabileceği için, hemde uygun olduğu için almak istedim. 158 adet ejderha kudretlendiren iksire 12,5m ücret ödedim. normalde tanesinin 100 binden satıldığını göz önünde bulundurursak 3,3m karlı sayabilirim kendimi.

Resim

____________________________________________________________________________________________________________________________
*********************************************************************************************************************************************************************************

Sonrasında hole inip biraz zaman geçireyim dedim. hol bölgesi adeta taşı toprağı altın İstanbul gibi ':) para kasarsın, item kasarsın, maden toplarsın, LP kasarsın, level kasarsın, zaman geçirirsin.. Ne ararsan var.. :') :')

İlk olarak akrep ve örümceklerde dolaşıp peptit,salgı düşürmeye çalıştım. bir yandan da yol üzerindeki madenleri topluyordum.

Resim

Resim

Resim

Malumunuz holdeki yaratıklar plus paketin de etkisi ile bir sürü poşet atıyor. Bu poşetlerdeki eşyaları toplıyıp satmak ciddi bir kazanç kapısı :grin:
Fakat nekadar sürede ne kadar para biriktirilebilir sorusuna net bir cevabım yoktu. İşte bunu netleştirebilmek için bir deneme yaptım.

-Bir saat dilimi içerisinde ne kadar para kasılabilirdi?
1 saat süre tuttum ve bu süre içerisinde sadece düşen eşyaları toplayıp tüccara sattım. kasayı daha verimli kullanabilmek için eldiven, ayakkabı ve reçeteler harici bütün eşyaları toplayarak 1 saat dolaştım (daha çok raylarda)

Resim

Resim

SONUÇ OLARAK ;

Resim

Başlangıçtaki miktar       :       100.355.976
        Bitişteki miktar              :       102.576.616

Daha öncede bahsetmiştim elinde tıkla üret Kıyamet Asa vardı. 1 haftadan beri satamıyordum.
Klan yazışma kanalında birinin Tıkla üret Bıçak Sırtı Kılıç alınır yazısını gördüm.. Bende Kıyamet Asayı alan yok, en iyisi bunu Kılıca çevireyim dedim ve 8 Gonoderma, 8 Sibiryalı hariç kalan malzemeyi kendisine 105m fiyata verebileceğimi söyledim oda kabul etti ve alışverişimizi gerçekleştirdik.

Resim

Resim

Son olarak Şifa karakterime girdim. (Bu karakteri çok nadir olarak kullanıyorum. Görevlere destek amaçlı şifa gerektiğinde falan giriyorum). Kasaya bakarken; Oksidant Yüzük, Oksidant Kolye ve Oksidan Nefs-i Müdafa (Sarmaşık)​ ​ itemlerinin eksik olduğunu farkettim. Aslında biliyordum ama hiç önem vermediğimden unutmuşum. Önümüzdeki günlerde bu itemleri tamamlamayı ve şifacıyla savaşmayı düşünüyorum.

Klan kanalından Junon'a şifacı arandığını görünce bir şansımı deniyim dedim. 2 sefer junon'a gittim. İlki biraz uzun sürdü ama ikincisi çok daha keyifliydi.. Sonuç gene madalya ':)

Resim

Resim

********************

BONUS

GECE HIZLANAN SLOTLARI KESEREK RAY SONUNA İLERLEME KONUSUNDA ALTERNATİF BİR VİDEO ÇEKTİM
                                                                                                  BUYURUN 

Takip eden herkese Selamlar.. Esenlikle kalın...
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Oyuna tekrardan hoş geldin dostum. Günlüğünde başarılar diliyorum. Yolun açık olsun....
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Selam Günlük..

Dün yazmaya fırsat bulamadığım için Dün yaşananları bugün yazıyorum.. (14.11.2017)

Bugün pek fazla birşey yapmadım aslında. Çoğunlukla Holde takılıp, Arz Muhafızlarını kesmekle uğraştık :') :') Arzların girişinde bulunan muhafızları ve handanın arka tarafındaki muhafızları kesmeye çalıştık. Handanın arka tarafındakiler kolay lokmaydı fakat arz girişindekiler biraz zorladı. Çünkü dar bir alanda peşinde muhafızlarla dolaşmak kolay olmuyor. Oraya daha sonra tekrar gidip Video almayı düşünüyorum.

Resim

Resim

Resim

Birdahaki Sefere Sen; Handan Hanım..
Resim

Holden Sıkılınca GBM-X 'e geçtim..   Birkaç kare de oradan paylaşayım;

Erg Küresinin Enerjisine Kapıldım..
Resim

Grubumuz çok hızlıydı hemen X'e geldik Kesim için hazırız...
Resim

Resim

Resim

Sonuç Değişmedi Madalyamızı Alıp Bölgeyi Terk Ettik...

Bu bölümde sizenle ilginç bazı kareleri paylaşmak istiyorum.. :grinning:

Uçan Lodos Klan Delisi.. (Donup kalmasa ikiye bölücek beni ':) )
Resim

YERE DÜŞEN KAPI MEKANİZMASI;
Resim

EJDER DÖVMELİ SANTRAL GİRİŞİ;
Resim

Lodos muhafızlarının oradaki el arabasının olduğu yere tıklayınca karakteriniz birden havaya yükseliyo. Orada oturduğum zaman kendimi havada duran Hintli Guruya benzetiyorum ':) ':)
Resim

Hintli adamı bilmeyen arkadaşlar buradan izleyebilir ':) ; https://youtu.be/zFtKN-eoZVo

Takip eden herkese Selamlar.. Esenlikle kalın...
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Seven yazdı: 15 Kas 2017 01:05 Oyuna tekrardan hoş geldin dostum. Günlüğünde başarılar diliyorum. Yolun açık olsun....
Teşekkür Ederim Dostum Hoş Buldum :relaxed: Hepimizin Yolu Açık Olsun..
Kullanıcı avatarı
LINKINPARK
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Son yolculuk

Mesaj gönderen LINKINPARK »

Kardeşim öncelikle hoşgeldin, günlüğün gerçekten güzel sıkılmadan insan takip edip okuyabiliyor bence, inşallah böyle devam edersin (benim gibi olmazsın ':) ).

İyi forumlar.
Linkinpark
Stils

“Kıyamet bir son değil, yalnızca başlangıçtır...”
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

LINKINPARK yazdı: 20 Kas 2017 00:21 Kardeşim öncelikle hoşgeldin, günlüğün gerçekten güzel sıkılmadan insan takip edip okuyabiliyor bence, inşallah böyle devam edersin (benim gibi olmazsın ':) ).

İyi forumlar.
    Asıl sen hoşgeldin mübarek ':) Hazır gelmişken bir iki birşey yazıpta çıkardı insan :) Yazcak bisi bulamadıysan yaz oraya Çt 5 yüzünden Müslümbabayıda anamadık Allah affetsin. :)
    Ey Türk,
    Titre ve Kendine Dön!
    Üstte mavi gök çökmedikçe,
    Altta yağız yer delinmedikçe,
    Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
    Bilge Kağan
    Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
    Eminönü VOLUNTARY