EfsunkarMEHMET'in günlüğü - BeyazKöşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Re: EfsunkarMEHMET'in günlüğü - BeyazKöşk

Mesaj gönderen vahdet »

Selam Günlük..                                                                                                                                                                  [22.11.2017]

Bugün de junondayız.. (Junona gide gele Beyaz Şapkalı Adam'la kanka oldum)
Resim

Aslında bugün junona niyetim yoktu fakat oyunda yeni birine denk geldim ve bıçak zırh üretmek için eşya topluyordu.. Biraz konuştukdan sonra kendisini bıçak zırh üretme fikrinden vazgeçirdim. Çünkü üretimi pahalı, gerçekten boşa para israfı. Bunun yerine karakterini tank yaparsan bıçak zırhı zaten Gaffara gide gele düşürürsün dedim. O arkadaşla konuşmadan önce bende 4-5 tur X'e gitme niyetindeydim. Karakterini tank yap gel beraber gireriz dedim fakat daha önce Çemberlitaş'a girmedim diyince X fikrinden vaz geçip junona Gidelim dedik..

Şifacımın da eksikleri var bildiğiniz üzere.. fakat hızlı grup kurma adına Madmax' le gireyim dedim..
Resim
İlk Junon boş..
Resim

İkinci junon boş
Resim

Malesef üçüncü junonda boş..
Resim

Resim

Buda Son junon kesiminden.. Merak etmeyin buda boş
Resim

Bu arada boş boş diyorum ama savaşçıya [Evocati'nin Koruması Yüzük] düştü. En azından buna sevinebiliriz ':)

____________________________________________________________________________________________________________________________
*********************************************************************************************************************************************************************************

Daha sonra Fiziksel büyücüm Kosovalım' a geçtim. GMB-X zamanı gelmişti.. İtemlerimi klandan yansıtırken birine alıcı buldum. Buda uzun zamandır elimdeydi.. Yeni sahibine hayırlı olsun ':)

Resim

Sonra grubunu tamamladık ve girdik.

Önce yol savaşçısı daha sonra GBM-X 'den MADALYAMIZI aldık..
Resim
Resim

Arada bir ticaret daha gerçekleştirdim.. Güzel bir engerek dişi görünce kaçırmak istemedim ':) 6m vererek satın aldım.. (iyi teklif veren olursa satarım diye düşünüyorum 15-20m gibi)

Resim

2. X maceramız çok daha zevkliydi :') Grubumuz efsane olmuştu.. :yum: :yum:

Resim

Resim

GBM-X çokkkkkk bonkörsün :') Uzun zaman sonra çantamda farklı bir şey gördüm :')
Resim

____________________________________________________________________________________________________________________________
*********************************************************************************************************************************************************************************

Bu bölümde biraz Eskiye gidiyoruz.. Sizinle geçen ay kestiğimiz Handanın hazin sonunu Paylaşmak istiyorum..

Resim

Resim

Resim

Buda bir yada iki yıl önce.. '' 1 Gazapçı - 1 Şifacı - 1 Defans - 1 yıldırım2 '' ile Kenan kesimi yaptığımız günden kalan..

Resim

Son olarak ; Fatih Sultan Mehmed Han İle ;

Resim

Takip eden herkese Selamlar.. Esenlikle kalın...
Kullanıcı avatarı
yusfcuk95
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen yusfcuk95 »

Anca kendin gir junona,
1598 tur giriyosun,bir demiyorsun yunuscum gel 1 el junon döndürelim falan

Tabiiki şaka,ettiğin yardımları geri ödemeye çalışsam ödeyemem sana eksik olmayasın emmi :)
Ama kenan falan filo juno atalım,müsait oldugunda istediğin zaman
:grin:
Kedimiiiiiiğ çaldılar kedimiiiiieeeğ çaldılar kedimiiiiiiğ çaldılar
kutuya koydular
kutuyaaa koydular
kutuyaaaaaa koydular..
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

vahdet yazdı: 23 Kas 2017 16:35
IIASiLKANII yazdı: 23 Kas 2017 02:16
Bir yakışıklı gördüm sanki B-) Bakayım,valla öyle,ağam sen bu kadar karizmatik olursan bir daha fotoğraf çektirmem baksana bize sönük kalmışız ':) Bu arada bayramlıklarıma laf ettirmem onlarda olmasa senle nasıl çektircem,fıs diye sönerim yanında :relieved:
#direnbayramlık
Yunus her ne kadar beğenmese de bu karakteri, iltifatın için Teşekkürler ':)
mütevaziliği de bırak bayramlıklarla en karizma çıkan sen olmuşsun :') :')

Bu arada benim bu karakteri Kafalar - Fatih Yasin'e benzetiyorlar :) :thinking_face:

Resim

Estağfurullah canım belkide öyledir :yum: Gerçektende çok benziyormuş hatta Fatih Yasin'e,Fatih Yasin'den fazla benziyor tebrik ederim vallahi :')
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Selam Günlük..                                                                                                                                                         [23.11.2017] 

Resim
                                                        İKV-Derindeki sır eklentisinden kalan bir resim; paylaşmak istedim

Bugün oyunda yapacak pek birşey bulamadım.. junon desen gidesim yoktu.. X desen bir iki grup kurmak istedim, adam çıkmadı. sonra benim de giresim kaçtı..Kenan desen slotlar hızlıyken hiç çekilmezdi.. Bende farklılık olsun dedim savaçcı karakterime girdim. Biraz onunla takılayım dedim. Açtım ofansı çıktım arz avına..

Karşıma bir arz çıktı ismini vermek istemiyorum adamı kesince söylenmeye başladı.. Söylediği laf da şuydu.. ''Tılsımın olmasa beş para etmez savaşçın'' Halbuki tek tılsımım Ofansif Dövüşme 2 (1) di, onuda gönülden aldım 10milyona. Neyse adama tılsımım yok dedim. Demez olaydım! ağzı durmak bilmedi.. Beni gereksiz bir tartışmanın içine çekmek istiyordu ama hiç oralı olmadım. Savaşçı ile oynamayı çok fazla bilmememe rağmen adamı birkaç kere üst üste kesince, pek oyun bilmediğini fark ettim ':) ':)

Resim

Neyse onunla uğraşmaktan sıkınca hole indim. Akrepleri kesmek daha zevkli gelmişti ':) ':) ocağa kadar akrepleri kese kese ilerledim.. Savaşçıyla takılmak hoşuma gitti. acaba Xenotim düşürebilirmiyim diye ırklara gitmeye karar verdim.

Ray sonuna gitmek kolaydı fakat sağdaki yada soldaki örse girmeyi başaramadım bir türlü. Bu yüzden birilerinin gelmesini bekledim ':) Sağolsun biri geldi sağdaki 2 slot grubu kesti. Bende ırkları kesmeye başladım teker teker.

Ve oda ne!! daha yeni başlamıştım kesmeye ve ilk Xenotim düştü :') :')

Resim

Bu arada o yediğim kanatma yüzünden öldüm.. Ocakta canlanınca loncadaki arkadaşları gördüm onlarda savaşçılarla hole gelmişler. Başta savaş var sandım ama onlarında canı sıkılmış ve hole inmişler :grin: Biraz beraber takıldık.

Savaşçılarla Saate kadar gidelim hadi keserek dedik. Bunu deniycektik fakat işler biraz ters gitti. Belimizi doğrultamadık bir türlü. Her seferinde birimiz öldü. Sonra arkadaşların işi çıkıp oyunu terk edince de denememiz yarım kaldı.. inşallah daha sonra deneriz ve bir videosunu alayım buraya atarım diye düşünüyorum..

Ben tekrar sağ Örse gittim. Tek başıma biraz ırk keseyim bakalım Xenotm alabilecek miyim dedim...

Resim

Resim

Resim

Bu şekilde yaklaşık 35 40 dakika kadar tek başıma ırk kestim ve 2. Xenotimi de düşürdüm.. B-) B-)

Resim

Çok fazla vaktim olmadığı için bunu deneyemedim ama ; savaşçıyla Xenotim kasarken (özellikle tek başına) büyücüye göre daha fazla mı şans oranı var acaba diye düşündüm.
Bunu vaktim olduğu bir zamanda deniycem. Büyücü yerine birazda savaşçıyla ırk keselim B-) B-)

Bugün oyunda daha fazla bir şey yapmadığım için sizinle eskilerden kalan bir hatıramı paylaşmak istiyorum..

** Çemberlitaş'da Stuart Efendiyi kestikten sonra benle birlikte bir kişi daha ölüydü.. Şifacıda ilk hanginizi kaldırayım? zar atın dedi ve yüksek zarı çift olarak ben atınca şöyle bir şey yaşandı :') :')

Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Selam Günlük..                                                                                                                                                                [25.11.2017]

Geçen gün ''Savaşçı ile Xenotim kasarken, büyücüye oranla daha fazla mı şansımız oluyor acaba'' diye düşünmüştüm. Bunu denemek için tekrar savaşçım ile ırklara gittim.. :grin:

Dülşe-kalka, öle-dirile kasmaya çalıştım. sabah saatlerinde slotlar hızlı olduğundan gitmek zor oluyordu. Akşama doğru daha kolay gitmeye başladım. Irklarda savaşçı ile kasmak çok kolay aslında. Bir kere gidince ölmeden kasabilirsiniz epeyce.. Fakat şanssızlıklar ve gelen mesajlara cevap vermekten ölüp durdum ':) Net 3 saat oyundaydım. Bunun en fazla 2 saatini ırk keserek geçirmişimdir.

Bu süre zarfında hiç Xenotim düşmedi. Net birşey söylemek için çok daha fazla savaşçı ile oynamak gerekiyor. Ama savaşçı ile ırk kesmek biraz zaman alıyor. her 2 dakikada 4 tane ırk kesebiliyoruz. Bu yüzden savaşçı ile tek başına kasarken şans oranının fazla olabileceği düşüncesi hala kafamda var. Ama belkide böyle birşey söz konusu değildir.. şimdilik bilemeyiz..Denemeye devam edicem..

Resim

Resim

Resim

Xenotim düşüremedim ama raylarda ilerlerken bana yardımda bulunan y2 tılsmlı karakter sayesinde yücelen vahşi yüzük düşürdüm.. ilerde taliplisi çıkarsa iyi bir fiyata satarız ':) çıkmazsa da yapacak birşey yok birine veririz kullansın diye :relaxed:

Resim

Daha sonra sancak savaşı etkinliği için Fiziksel büyücüm Kosovalım'a geçtim. Lodos grupları genellikle sırf etkinliğe girebilmek için kötü gruplar kuruyor ve bu yüzden arzlara karşı bir zayıflık durumu meydana geliyor. Bunun için sağlam bir grupla bölgeye girmek niyetindeydim fakat geç kaldığım için bende sağlam bir grup bulamadım.

Bu arada BeyazKöşk etkinliği çok seviyor. Diğer sunuculardaki durum nedir bilmiyorum ama Beyazköşk'de etkinlik olunca meteor bölgesi dolup taşıyor :) Bide bunun arz tarafı var. Orada durum nedir acaba..?

Resim

Resim

Tam sıra Lodos alımlarına gelmişti ki bir gruba girdim..

Resim

Fakat savaş hiç beklediğim gibi olmadı. Tam bu ekran görüntüsünü almıştım ki internet bağlantım gitti ve oyundan düştüm..

Resim

Birkaç gün önce yapılan ''Arayan Bulur'' etkinliğinden kazandığım kondriti 9milyon karşılığında Deargod'a sattım. tertemiz para :yum:

Resim

Şöyle bir item daha düşürdüm fakat bundan hiç ümidim yok ':) çöpe gidecek gibi duruyor ':)

Resim

Gece saat 00.30 gibi Klandan ''arzlar Eminönü'nü bastı. destek!'' yazısını gördüm. Fiziksel büyücüm Kosovalım'a gireyim dedim. Karektere giriş yaptığımda birde baktım ki etkinlik salonundayım. Etkinlik sırasında internet bağlantım koptuğu için karakterim orada kalmıştı ve birde etkinlik görevlisini gördüm ':)

Resim

Hazır yakalamışken birkaç ekran görüntüsü alalım B-) B-)

Resim

Yetkili kişi biraz AFK durduktan sonra oyundan çıktı. Bende salonda tek kaldım ve etrafta koşuşturmaya başladım :')

Resim

Resim

Sonrasında tekrar giriş yaptı.. yakalandık! :')

Resim

Resim

Belki birkaç bişey konuşuruz, bir muhabbet olur mu diye düşünürken kendisi beni acımasızca Kadim Hidranın önüne attı... !! :unamused:
Daha ne olduğunu anlayamadam kendimi yerde buldum :unamused:

Gönderdiği yer baya komiğime gittiyse de, neden böyle bir şey yaptığını anlamadım :') :')

Resim

Bugünlük de bu kadar.. Gerek burada, gerek de oyun içerisinde olsun; Değerli yorumlarını paylaşan ve takip eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.. Esenlikle kalın..
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

vahdet yazdı: 26 Kas 2017 02:44  
Selam Günlük..                                                                                                                                                                [25.11.2017]

Belki birkaç bişey konuşuruz, bir muhabbet olur mu diye düşünürken kendisi beni acımasızca Kadim Hidranın önüne attı... !! :unamused:
Daha ne olduğunu anlayamadam kendimi yerde buldum :unamused:

Gönderdiği yer baya komiğime gittiyse de, neden böyle bir şey yaptığını anlamadım :') :')

Resim

Bugünlük de bu kadar.. Gerek burada, gerek de oyun içerisinde olsun; Değerli yorumlarını paylaşan ve takip eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.. Esenlikle kalın..
Bunu, bana da yaptı üstadım. Bir zindana yolla dedim, beni Kadim'in önüne lokma diye attı. Hâlâ unutmadım, oradan bir hıncım var AFRASİYAB'a
Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Retaliation yazdı: 26 Kas 2017 09:52
Bunu, bana da yaptı üstadım. Bir zindana yolla dedim, beni Kadim'in önüne lokma diye attı. Hâlâ unutmadım, oradan bir hıncım var AFRASİYAB'a

[GM]AFRASİYAB ile [Etkinlik]Naveran aynı kişi mi acaba ?
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Bazı arkadaşlar savaşçı ile nasıl Irk kestiğimi sordu oyunda. Bende tarif ettim onlara ama birde video çekmemi istediler.

Buyursunlar Efendim..

Bu durdurma taktiğini kullanarak biraz hızlı olabilirseniz saate doğru ilerlersiniz aslında. fakat 2 kişi olmak daha faydalı olacaktır çünkü savaşçı ile kudret sorunu yaşanıyor.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Selam Günlük..                                                                                                                                                        [27.11.2017]

NOT : Genellikle gece oyundan çıkış yaptığım için günlük yazmaya zaman kalmıyor ve o gün yaşananları, bir sonraki gün paylaşıyorum..
Mazur görün..

Bugün güne sakin başladık, holde akrep, örümcek keserek peptit, salgı düşürmeye çalıştım.. Fakat bir türlü düşüremedim. Bir şanssızlıktır gidiyor 3 gündür hiç salgı, peptit düşüremedim. Aslınca çok da fazla kasmıyorum ama düşürecek kadar fazla kasıyorumdur. şansım ne zaman dönecek merakla bekliyorum.. :relaxed:

Birde holde dolaşırken yanıma biri denk gelirse ve beraber keserek ilerlersek yanımdaki kişiye peptit düşüyor bu da ilgnç bir tespitimdir üçtür aynı şey oluyor ':)

Resim

Resim

Tabi ticaretimizi de yaptık..

4 Alexandrit'i ; 8milyona....
Resim

1yonca + 8 saf altını da ; 11,5 milyona sattım.
Resim

Kalan saf altın, yonca ve Alexandriti de tekrar kıyamet asa (tıkla üret) yapmak için sakladım.

Saatte Xeno kasarken ofans arz gürünce ben :yum: ;

Resim

Holden hayır gelmeyince bende kendimi Kenan'a atacaktım. Giderken Solucana yardım çağrısını gördüm ve Kenan biraz beklesin dedim. Hemen yeraltına ışınlandım.. Grup toplanmaya başlamıştı. 6 kişi olunca yola koyulduk..

Resim

Bu grup Solucanı kesmeye yetmedi ve tekrar grup kurduk daha güçlü bir şekilde Solucana tekrar gittik..

Resim

Artık gönül rahatlığıyla Kenan'a gidebiliriz :relieved:

Güzel bir grup kurduk ve 2 - 3 tur bu grupla Kenan'a girdik..

Resim

Resim

Resim

Veee son Kenan'ınız.... Malesef oda BOŞ !!!11..

Resim

Holde kasarken yücelen balyoz ve yücelen eldiven düşürmüştüm.. Bunları 2'li set halinde ''Agaiteaykut'' a 1milyona sattım.

Resim

1 adet de salgı vardı elimde nerden geldiğini hatırlayamadığım salgıyı ''Deargod'' a 2miyona sattım ':)

Resim

Sonra tekrar holde indim. Kasayı ful zırhla doldurup bunları toplu satacaktım. Kasamda biraz yer kalmıştı dolması için biraz daha zırh topladım ve hepsini sattım bakalım ne kadar para etmiş ':) ;)

Zırhları satmadan önceki param ; 235m 380bin

Resim

Zırhları sattıktan sonraki param ; 236m 937bin....      Yani tüm zırhlar 1milyon 557bin para etmiş oldu. B-)

stilS; namıdeğer YürekliPrens'i günlüğünde paylaşım yapmadığından dolayı ifşalamak için resim alıyım dedim, Bayramlıkları giyip eline epeyi alınca Hatıra değeri yüksek bir Fotoğraf oldu B-) ;)

Resim

Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

249 bonoyu nasıl kastın anlatırmısın biraz 😀😀
TETRADOX