Çılgın Robot CHAPPİE'nin Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Çılgın Robot Karaköy'de!

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Merhabalar. Uzun zamandır vakit ayıramadığım günlüğüme açık betadan birkaç şey ekleyerek devam etmek istedim. Açık Beta sunucusu açıldığında Sancak sunucusundan tanıdığım EmaTema ve Roxscoutt’la beraber görev yapıp kasılıyorduk.Bir süre sonra yanımıza değerli etkinlik görevlilerinden ABERTHOL uğradı. Bize yaratıklar hakkında sorular sorup sohbet etmeye başladı. Resim EmaTema [GM]Elwing yanlısı çıkınca derin bir “hmmm” dedi. Aslında o “hmmm” demesinin altında çok şey yatıyordu. [GM]Elwing Yeşil Hidraya ışınlama ricamı geri çevirdiği için ona biraz kırılmıştım. Resim Resim ABERTHOL’da bana ışınlanmanın yasak olduğunu söyleyince gene robotik kalbim kırılmıştı. Kendisine rüşvet olarak kokoreç ısmarlamayı teklif ettim, hoşuna gitti fakat kabul onu da kabul etmedi. Resim Resim Kendisine “ daha göremediğimiz yaratıklar var mı?” diye sorduğumda “var” diye cevapladı. Bu da demek oluyor ki yeni yeni düşmanlarla karşı karşıya geleceğiz. Kendisine sorduğum diğer soruysa ismiyle alakalıydı. Onun ismini büyükçe görmeye alışık olduğumuz için küçük isimle görünce şaşırmıştım. O da “bu sunucuda isim değiştirmeye para etmedi” cevabını verdi. Eee kolay değil o para çara isim değiştirme almak :P . ResimTest sunucusunda bir ilki gerçekleştirip lonca açmayı düşündüm fakat ABERTHOL bunun boşa gideceğini söyledi. Resim

Bildiğiniz üzere savaş sırasında kim olursa olsun alışveriş açıp dalarım. Bu seferki kurbanım [DEV]Orti oldu. Kendisini kestikten sonra birazcık para verdim fakat kabul etmedi.Resim

Açık Beta 2 açılır açılmaz hemen oraya girdim. Bir de ne göreyim?! Eskiden test sunucusunda açtığım çarlarım duruyordu. Mrxbarış adlı karakteri görünce bir an Sancak sunucusundaki hatıralarım gözümde canlandı. Ayrıca Açık Beta 2’de bulunan ilk mareşal olduğum için bir çok insan bayağı bir şaşırmıştı. Fakat klandan çıkıp geri klana girdiğimde rütbem üç yıldız kahverengiye düşmüştü ve bu da beni üzmüştü. Resim

Uzun zamandır röportaj yapmayı düşündüğüm ve sürekli mesaj attığım [DEV]Gorgar’ı Açık Beta sunucusunda yakaladım ve kaçırmadan lonca arkadaşımla beraber bir hatıra fotoğrafı çekindik. Resim Sürekli ismiyle ilgili “gorgar” şakası yaptığım için röportaj yapmaya yanaşmadığını düşünüyorum. Resim

Bir işsizlik yapıp Labirent görevleri için uğraşırken Richellu adlı bir yönetici bölgeye gizemli bir şey yazıp oyundan çıktı. Sanırım kendisi eski yönetici olması lazım. Eğer bu günlüğümü okuyorsan bize orada ne demek istediğini anlatır mısın? Resim

Açık Beta maceram bu kadar. Transistör görevi ve savaşçı sınıfının dışlanmasından dolayı Açık Betayı bıraktım.Bir daha ki sefere görüşmek üzere esen kalınız efendim.

Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Çılgın Robot CHAPPİE'nin Günlüğü

Mesaj gönderen zeynel55 »

Bu günlük bence nobel'e aday gösterilmeli..
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Merhaba değerli teşkilat neferleri!

Winter Is Coming loncası olarak dün gece Açık Beta'nın zorlu patron yaratığı olan Büyük Büyücü'nün kesimini gerçekleştirdik.
Siz değerli neferlerimize de öğretici bir video çektik. Herkese iyi seyirler!

Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Tankımın 62 bin canı olduğuna inanmayan arkadaşa için bu fotoğrafı atıyorum. Defansif Dövüşme 1(III) tılsımıyla beraber 49.seviyede gelinen can bu kadardır. Şahsım hakkında yalancı diye iftira atan Jüpiter adlı kişnin özrünü bekliyorum. Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Karaköy "ve da"hası

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Merhabalar, buraya veda etmeye geldim. Karaköyle beraber oyuna tabiri caizse "kanser" kitlenin de geri dönüp beni kanser etmelerini istemiyorum. Hem bu yüzden hem de bu dönem derslerime önem vermem gerektiği için kısa süreliğine oyunu bırakıyorum. Ara sıra lonca etkinlikleri için oyuna gireceğim. Belki de kimsenin adını bile bilmediği bir karakterimle oynamaya devam ederim... Şunu unutmayın; Karaköy kaçmıyor! Hedefiniz asla hemen 59.seviyeye ulaşıp klan sancaklarında boş boş oturmak olmasın. Oyuna yeniden başladığımda bütün karakterlerimi tek tek o an ki olduğum seviyenin zevkini alarak kasacağım. Şimdilik hoşça kalın, kendinize iyi bakın.

Çılgın Robot CHAPPİE

Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Reel hayatında başarılar dilerim. Kendine iyi bak.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Karaköy "ve da"hası

Mesaj gönderen MaHKuMII »

CHAPPIE yazdı: 03 Mar 2018 21:13
Merhabalar, buraya veda etmeye geldim. Karaköyle beraber oyuna tabiri caizse "kanser" kitlenin de geri dönüp beni kanser etmelerini istemiyorum. Hem bu yüzden hem de bu dönem derslerime önem vermem gerektiği için kısa süreliğine oyunu bırakıyorum. Ara sıra lonca etkinlikleri için oyuna gireceğim. Belki de kimsenin adını bile bilmediği bir karakterimle oynamaya devam ederim... Şunu unutmayın; Karaköy kaçmıyor! Hedefiniz asla hemen 59.seviyeye ulaşıp klan sancaklarında boş boş oturmak olmasın. Oyuna yeniden başladığımda bütün karakterlerimi tek tek o an ki olduğum seviyenin zevkini alarak kasacağım. Şimdilik hoşça kalın, kendinize iyi bakın.

Çılgın Robot CHAPPİE

Resim
Başarılar dostum. Ama en kısa zamanda gelip günlük yazmani da isterim.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Karaköy "ve da"hası

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Göster
CHAPPIE yazdı: 03 Mar 2018 21:13

Çılgın Robot CHAPPİE

Resim
Kelimeler kifayetsiz kalıyor be robot . Ne desem yerini dolduramam :smoking: .
Allah'a emanet O:-) .
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Seven yazdı: 03 Mar 2018 21:15 Reel hayatında başarılar dilerim. Kendine iyi bak.
Teşekkürler Emre.

MaHKuMII yazdı: 03 Mar 2018 21:23 Başarılar dostum. Ama en kısa zamanda gelip günlük yazmani da isterim.
Teşekkür ederim MaHKuMII. Oyuna sürekli mobilden girdiğim için günlüğüme fazla yazı ekleyemiyorum. Belki düzgün bir interneti olan aparta geçersem devam ederim.

Cankurtarann yazdı: 03 Mar 2018 22:49 Kelimeler kifayetsiz kalıyor be robot . Ne desem yerini dolduramam :smoking: .
Allah'a emanet O:-) .
Teşekkürler Cankurtarann.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Ne kadar yorum yazmasam da eğlenceli bulduğum bir günlüktü, devam etmeni isterdim :(
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: