EMİNÖNÜ ReGiSTeR/namkol ve Onlarca Karakterimin Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: EMİNÖNÜ ReGiSTeR/namkol ve Onlarca Karakterimin Günlüğü

Mesaj gönderen ReGiSTeR »

evet hayırlısı olsun kardeşim :)
Kullanıcı avatarı
OoNiKOLAxTESLAoO
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen OoNiKOLAxTESLAoO »

Günlüğünüz hayırlı ve uğurlu olsun. Yeni serüven ve gelecek olan pakette o coşkulu ortamı yakalarız inşallah.
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

OoNiKOLAxTESLAoO yazdı: 02 Ağu 2017 16:29 Günlüğünüz hayırlı ve uğurlu olsun. Yeni serüven ve gelecek olan pakette o coşkulu ortamı yakalarız inşallah.
Teşekkür ederim sizin günlüğünüzüde takip ediyorum yorum yazmadım ama okurken keyifli..
Eski günler eskide kaldı ama kalan sağlar ile eğlenmeye devam ederiz inşallah o günler ap ayrıydı ama mazide kaldı
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Günlüğün hayırlı olsun , sanırım seninle bir defa Çemberlitaş atma şansına nail olmuştum.Yanlış da hatırlıyor olabilirim.
Oyuna yıllardır bağlı oyunculara her zaman sonsuz saygım vardır.Varolun :slightly_smiling_face:
Kullanıcı avatarı
OoNiKOLAxTESLAoO
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen OoNiKOLAxTESLAoO »

ReGiSTeR yazdı: 02 Ağu 2017 16:33
OoNiKOLAxTESLAoO yazdı: 02 Ağu 2017 16:29 Günlüğünüz hayırlı ve uğurlu olsun. Yeni serüven ve gelecek olan pakette o coşkulu ortamı yakalarız inşallah.
Teşekkür ederim sizin günlüğünüzüde takip ediyorum yorum yazmadım ama okurken keyifli..
Eski günler eskide kaldı ama kalan sağlar ile eğlenmeye devam ederiz inşallah o günler ap ayrıydı ama mazide kaldı

Canın sağolsun abi senin nick tanıdık geliyor diye bir cevap yazayım dedim. Şimdiden bol şanslar.
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Mesaj gönderen Naveran »

Güzel bir giriş yapmışsınız. İçeriklerinizi biraz daha görsellerle desteklemenizi tavsiye edebilirim. :slightly_smiling_face: Günlüğünüzün devamını merakla beklemekteyiz.

Esen kalın
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

VoiceOfVoiceless yazdı: 02 Ağu 2017 16:36 Günlüğün hayırlı olsun , sanırım seninle bir defa Çemberlitaş atma şansına nail olmuştum.Yanlış da hatırlıyor olabilirim.
Oyuna yıllardır bağlı oyunculara her zaman sonsuz saygım vardır.Varolun :slightly_smiling_face:
çok teşekkür ederim doğrudur evet arz klanı benim için ayrı bir yere sahip hatta geçen gün sancak savaşı etkinliginde hoş vakit gecirmistik ve geçirmeye de devam edeceğiz inşallah.. asil saygı ve sevgiyi ben duyarım oyunu oyun amacıyla oynayan kardeşim sağlıcakla kalman dileğimle :)
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

OoNiKOLAxTESLAoO yazdı: 02 Ağu 2017 16:41
ReGiSTeR yazdı: 02 Ağu 2017 16:33

Canın sağolsun abi senin nick tanıdık geliyor diye bir cevap yazayım dedim. Şimdiden bol şanslar.
iyi yapmışsın evet bi Dünya çarım var denk gelmişizdirde. Biraz balık hafızamdan da olabilir :) tekrardan çok teşekkür ediyorum görüşmek üzere
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

SuhanPerdaz yazdı: 02 Ağu 2017 16:43
Güzel bir giriş yapmışsınız. İçeriklerinizi biraz daha görsellerle desteklemenizi tavsiye edebilirim. :slightly_smiling_face: Günlüğünüzün devamını merakla beklemekteyiz.

Esen kalın
teşekkür ederim görseller hep dağıldı gitti günlüğüme tanışma ve İKV dünyam ı anlatmakla girişimle başladı ve her gün oyuna girişimde günümü özetleyerek resimli post bırakmaya çalışacağım :) tekrardan teşekkür ederim esen ve mutlu kalmanız dileğimle iyi çalışmalar kolay gelsin efendim.
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Bu Akşam geç girdim oyuna ilk önce ticaret yaptıgım carıma girerek meteor bölgesinde lodos klanı ve bölgede eşyalarımı satmak için uğraşta durdum :) hiç birşey satamadan etrafda dolandımda durdum
Resim
bir ordan bir buraya koşurturdum tabi şu anda tılsım fiyatları olsun madenler olsun çok tuhaflar ve serbest piyasa da 600 m ye bb3 ler bile satılmaya başlandı tılsım bugundan artan tılsımları eritme derdindeler bilgi tılsımları düşüteler fırsat kollayıp stoklama derdindeyimde..işin aslını söylemek gerekirse :) elimdeki deger kaybetmeyen tılsımı satmaya çalıştım ne yazan oldu nede almak isteyen..
Resim
iyice sıkılırken arkdaşım imdadıma yetişti ve oyuna girdi selamlaşmanın ardına onun tabiriyle mekanı olan büyük hole yanına gittim hem maden hemde materyal kasarız diye ama işin aslı lak lak etmek :) ve keyifliydi hiç bir item saf maden çıkmadı fakat güzeldi akşamımız
Resim
bir kaç tur etrafta dolandıktan sonra tek item çift item efsunlu eşyaların bolu oldugu ve karakterde adım atılacak yerin ol mayışı sonucu kendimizi aktarımda bulduk 1 seviye car açtı arkdaşım ve 1 saate yakın sürdü aktarımlarımız ve sonuç olarak oyuna ara verdik :)
Resim