EMİNÖNÜ ReGiSTeR/namkol ve Onlarca Karakterimin Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

EMİNÖNÜ ReGiSTeR/namkol ve Onlarca Karakterimin Günlüğü

Mesaj gönderen ReGiSTeR »

Merhabalar
Günlüğümü hep isteyip fakat açmak nasip olmamıştı ve yazmayı seven birisi olarak bugünden itibaren başlamış bulunmaktayım umarım beğenirsiniz ve hoş bir zaman geçiririz...

Kendimi tanıtarak İKV dünyasına başlayabiliriz
Ben Kocaeli'den 32 yaşında Süleyman evli barklı işinde gücünde İKV yi kâh bırakıp yine tekrardan başlayan birisi..

İKV yi 2007 yılında Mynet de okey oynarken reklamını görüp merak edip tıklamamla başlayıp bugüne kadar keyif aldığım tek online oyun Aralık 2008 ocak aylarında neyin ne olduğunu çözmeyle başladı sonra Mayıs ayına kadar 20 lvl yapıp askere gittim sonrasında askerdeyken çarşı izinlerinde kasarak lvl atlayarak geçti düşünün ilk savaşçı ile oynuyorum ama skil ne bilmiyorum 25 lvl de sert vuruşu dikkat dağıtmayı o zamanlar öğrendim :)
Sonra asker dönüşü evde oynarken labirentte eski gmler Arif / captainATX onlar item kasıyor felan mızrak çekilen yerinorda akrep kesiyorum gecenin bir yarısı kulakları çınlasın aynı mahalleden arkadaşım İlker sohbet kısmından konuşuyorlar ya şuraya gidecez burdan birşey alalım bahsettikleri yer ise mahallem marketlerin ismi Allah Allah deyip daldım muhabbetlerinin içine nerden felan derken bir baktım mahalleden arkadaşım ve eşi hatta ablası eniştesi ailecek labirentte İKV oynuyorlar tabiki onlar oyunun kurdu olmuşlar item para maden vs herbirsey var ablası PETEKlll captainATX Arif bunlar ayrı takılıyor biz İlker felan ayrı kasiyorduk sonra 29 lvlden 39 lvl e geçme esnasinda bu arkadaşlarım abi ablalarım oyunu bıraktılar.. kimileri gm oldu kimi evlendi barklandı sonuç olarak bir zaman tek tabanca takılıp 39 lvl zamanında çok güzel arkadaşlıklar edinip güzel dostluklar edindim bunlarında yazacağım birdahaki postumda.. şimdilik iyi okumalar
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: EMİNÖNÜ ReGiSTeR/namkol ve Onlarca Karakterimin Günlüğü

oyun karakterime gelecek olursak ilk oyuna başladığım savaşçım namkol sonra sifacim ReGiSTeR büyücüm ise Seniseviyorum du sonra bir dünya nick karakter derken kafa nereye ben oraya sabit bir carla oynamıyorum...
39 lvlden bahsediyordum sifacimi kurt mağarasında kasarim hiç unutmam namyelus adaşım Süleyman abimle o gün tanıştık sağolsun büyücüsü ile ikimiz grupta ben sifalayarak kastık tabi o zamanlar dayanışma var destek var philitosa onlarca gruplarla kesim yapardık karakürktede aynı bilanço devam etti carlar son lvl e geldikten sonra bu sefer item üretme kısmına geldi tabi vsler bir zevkli anlatilamaz conk dış şehir okucu ve niceleri anlatılmaz yaşanır sonra maden çekip para kasıp üretme kısmına ilk kütükle başladı şimalbuyucusunun etin palpa j Ali kütüğü vs de hepsine on basar nitelikte bunun uretimide 5 m düşünün ısırgan tohumu çekerken maden aracılığı ile tanıştığım arkadaşlarım ablalarım söylemeden olmaz runamtaf fatma kardeşim Xasya ablaların birtanesi reyhan ablam ve ismini unuttuğum aklımda olmayan arkadaşları sevgiyle aniyorum hepsini bir zaman sonra kütük zırh eşyaları urettikten sonra balıkçı eski handan uçak vs merkezlerimiz oralarda keyifle zaman geçirdik epey bir zaman..
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hayırlı uğurlu olsun ağabey. Okurken tebessüm ettim. Daha böyle nice anılar görmek dileğiyle. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Derken 49 lvl geldi tabi 3 sınıf madenlerin tavan yaptığı parama para demedigim günlerim savascima ejder asa ürettiğim günler :) birçok arkadaşlıklar edinip birçok kişinin menfaatçi olduğu çok kişilikler tanıdımda onları Allah'a havale ediyorum kimsenin 5 kuruşuna gözde dikmem ihtiyaç ta duymadım şükürler olsun göz diken menfaatçi olanında yollarımı ayırdım sonra grup bölgeleri geldi tabi junon kesimiz meşhur Eminönü de ilk junon kesimimiz de ilk iflis kadim ekiplerinde yer almakta ayrı bir sevinç tabi ki köklü loncalar ve carlarda bunlar içinde ayrı bir gurur da 2009 un son aylarında destek ekibinde görev yaptığım zamanlarda ap ayrı bir güzellikti...
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

1 sene kadar görev yaparken vs iş kazası geçirip hastane de uğraşlar tabiki desteğe ara vermeme neden oldu tabi oradaki bütün arkadaşlarımı selamlayip saygıyla anıyorum birde o zaman en son hatırladığım merak ettigimde şey oyun tt nete geçip bize çıktı verilip sözleşme imzaladığımız kagitlar halen evimin köşesinde duruyolarda :) kaza geçirdiğimi Kasım abi biliyordu 3-4 ay sonra baktığımda ise destek ekibinden cikarilmişim :)
arkasında gitmedim tabi o zamanlar düğün telaşlarinda İdim 1 sene kadar ara verdim oyuna evli kendini ise güce adamış sonra ister istemez özlemle baslayisim bölgeydi tilsimdi genelde oyuna arkadaşlarıyla laklaga giren bir amacı olmayan arkadaşı yoksa oyunda kendini ticarete adayan maden çekmeyi seven bir birey çünkü öyle zevk alıyorum oyundan :)
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı: 02 Ağu 2017 15:33 Hayırlı uğurlu olsun ağabey. Okurken tebessüm ettim. Daha böyle nice anılar görmek dileğiyle. :)
Teşekkür ederim kardeşim bu arada başkan bilgeTonyuka da selamlar :))
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

ve bugün itibariyle günlük resimlerimle yazı ve anılarla gunlugumu doldurmak ve görüşmek dileğiyle kalın sağlıcakla :) :upside_down_face:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

ReGiSTeR yazdı: 02 Ağu 2017 15:57
Retaliation yazdı: 02 Ağu 2017 15:33 Hayırlı uğurlu olsun ağabey. Okurken tebessüm ettim. Daha böyle nice anılar görmek dileğiyle. :)
BilgeTonyukuk ile yollarımızı ayırdık ama yine de selamınızı iletirim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı: 02 Ağu 2017 16:07
Doğru ya roa dağıldı öd Tengri yaşar oldu ne biliyim kafada kalmadı :))

Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

ReGiSTeR yazdı: 02 Ağu 2017 16:11
Retaliation yazdı: 02 Ağu 2017 16:07
Doğru ya roa dağıldı öd Tengri yaşar oldu ne biliyim kafada kalmadı :))

Raiders Of Anatolia hala duruyor efenim. Ancak biz birkaç kişi oradan ayrılarak kendi yolumuzda ilerledik.
:)
Resim