Garip bir adama ait garip bir defter

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
RAMPER205
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Garip bir adama ait garip bir defter

Mesaj gönderen RAMPER205 »

Seven yazdı: 01 Ağu 2017 15:01 Gönül isterdi bu videoda bende olayım ama kenanı tılsımsız ve hasarsız kesmeye kalkışınca malum insanın reel hayatıda önemli bende gece vakti hava serinliğinde dışarda buluyorum kendimi. Başarılı bir kesim olmuş.
Canın sağ olsun. :) Başka kesimlerde olursun videoda. :slightly_smiling_face:
Kullanıcı avatarı
RAMPER205
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Tatilde olacağım için biraz ara veriyorum. Döndüğümde tekrardan günlüğe devam edeceğim.
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen amirogllu »

4 kişi grupta 5,6 kişi Dışarda sanırım )
Resim
Kullanıcı avatarı
RAMPER205
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

amirogllu yazdı: 11 Ağu 2017 01:42 4 kişi grupta 5,6 kişi Dışarda sanırım )
Oyun sistemini hikayeye katmıyorum. :slightly_smiling_face:
Kullanıcı avatarı
RAMPER205
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Tatilden döndüm fakat oyuna ara vermem gerekiyor yaz sonuna geldik ve pek aktif olacağımı düşünmüyorum oyunda. Diğer yaz görüşmek üzere. SONSUZTÜRK(yada Ortaasyalı) abime çok teşekkür ediyorum her zorlukta bana elini uzattı. Ve son olarak Zombies With Brain loncasına sonsuz teşekkürler, özellikle Seven forum nickli arkadaşım ve Tazmaniaq abime teşekkürler.

Günlük sonraki yaza kadar kilitsiz kalıcak, geri dönücem. :slightly_smiling_face:

Sağlıcakta kalın. -mobil

Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

RAMPER205 yazdı: 16 Ağu 2017 01:47 Tatilden döndüm fakat oyuna ara vermem gerekiyor yaz sonuna geldik ve pek aktif olacağımı düşünmüyorum oyunda. Diğer yaz görüşmek üzere. SONSUZTÜRK(yada Ortaasyalı) abime çok teşekkür ediyorum her zorlukta bana elini uzattı. Ve son olarak Zombies With Brain loncasına sonsuz teşekkürler, özellikle Seven forum nickli arkadaşım ve Tazmaniaq abime teşekkürler.

Günlük sonraki yaza kadar kilitsiz kalıcak, geri dönücem. :slightly_smiling_face:

Sağlıcakta kalın. -mobil

Allah'a emanet ol Cengiz. Zaten şurda Eylüle ne kaldı bu diyarlardan bir süre bende üniversite için ara vereceğim. Merak etme biz her zaman buralarda olacağız.

Emeğine sağlık. Kısa vakitte güzel işler yaptık. Hayatında bol şans. Okul hayatında başarılar dilerim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
RAMPER205
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Resim
*Uzun zamandır bu defterin kapağını bile görmüyordum. Aslında bakarsan unutmuştum böyle bir günlüğümün olduğunu. Her neyse, tuhaf bir gece yaşadım.. Her zamankinden daha soğuk ve ürpertici bir hava. Üstümü giyinerek dışarıya, yürümeye çıktım. Eminönü sessiz, çarşı kapısı halen kapalıydı. İskele yakınlarında gezinmeye başladım, deniz kokusu beni rahatlatıyordu.. Gece nöbeti yapan jandarmalara selam verdikten sonra bankacıya doğru yürümeye başladım, fakat oraya doğru yürürken bir şey gördüm. Aylar belki yıllar sonra Eminönü'ne yeni bir afiş asılmış. İlk başta şaşırmamın nedeni bu olsa gerek.. ' "PAYLAŞIM" Yaşam ve Emeklilik. '*